PDA

Zobacz pełną wersję : ChustoTata wita się :)



marmez
08-06-2008, 10:57
Witam

"Z taką pewną nieśmiałością..." piszę na forum opanowanym przez kobiety... cóż najwyżej mnie zlinczujecie, albo nie będziecie się do mnie odzywać... ;-) a może nie ;)

Pisałem to wcześniej w wątku mojej żony Ridibundy (http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?p=62915#62915), ale polaquinha poradziła mi założenie nowego wątku, no to i jest.

Hmm... co to pobytu na tym forum, to jest to jakieś ciekawe miejsce dla mnie po prostu. Syna w chuście noszę, bo to świetna sprawa. Na dowód może jakieś przypadkowe foto poniżej:

http://lh3.ggpht.com/marmezz/SEmlS__OIQI/AAAAAAAAEoQ/fxq7l_Cg-nM/s400/20080529Zdjecie121.jpg (http://picasaweb.google.pl/marmezz/RufinaMiesiCDrugi/photo#5208876189863518466)

Jeszcze raz witam serdecznie :-) bo widzę, że macie tutaj naprawdę sympatyczną atmosferę na poziomie.

Pozdrawiam marmez = Tata Rufinka

polaquinha
08-06-2008, 10:58
Witaj zatem raz jeszcze :D
Rozgosc sie, czytaj i pisz jak najczesciej!
:welcome:

Zuzia
08-06-2008, 11:03
Witaj! Fajnie że do nas dołączyłeś. Chyba trzeba te nazwy poziomów zmienić bo nam wyrosną Panowie - chustofanki i chustonoszki ;-)

Zuzia
08-06-2008, 11:04
Aha, fajne to przypadkowe zdjęcie :-)

Agnen
08-06-2008, 11:04
Cześć

Spodziewałam się Ciebie 8))

marmez
08-06-2008, 11:22
Witaj! Fajnie że do nas dołączyłeś. Chyba trzeba te nazwy poziomów zmienić bo nam wyrosną Panowie - chustofanki i chustonoszki ;-) Ja nie mam nic przeciwko bycia Custonówką :) w końcu i tak robię za mamę często ;)

ProzacVodka
08-06-2008, 11:39
Witam Chutotatę ze Szczecina :D

martu
08-06-2008, 11:45
:D :welcome:

Jasnie Pani :)
08-06-2008, 11:46
Wow!!! Cool!!! Fajowsko, ze mamy Chustonówka :lol:

Jazzo i Reszta Szanownej Administracji - ja mysle, ze powinnyscie wziasc pod specjalna opieke naszego tate i specjalnie dla niego mu nazwy poziomów wymyślic :wink:

hanti
08-06-2008, 12:00
witam serdecznie :)

natala
08-06-2008, 12:02
witamy chustotate!! :)

wczoraj mialam dyskusje z mezem na temat brania lub nie wozka do Polski - 'nie brac? to w czym ja bede nosil?' - ha - nosil, nie wozil :wink: 'jak to w czym, w szmacie, jutro cie zamotam, zobaczysz jak fajnie...' - jak tylko maz odespi trudy tygodnia to mu pokaze Twoje zdjecie :lol:

Mag
08-06-2008, 13:43
cze marmez

pulcheria
08-06-2008, 16:04
Witamy :D

Eyja
08-06-2008, 18:26
cześć :) ciesze się, że Ci sie u nas podoba :)

aneta.s
08-06-2008, 19:11
I my witamy chustoTatę :welcome:

mart
08-06-2008, 20:03
Witaj! ma nadzieję, że się odnajdziesz w tym babińcu 8))

noooooo dziewczyny, tylko co będzie po 30 postach marmeza z działem "między nami kobietami".... :wink: :wink: :wink: panika jak w damskiej szatni po wtargnięciu mężczyzny???? :D :D :D :D :D

Agnen
08-06-2008, 20:11
Witaj! ma nadzieję, że się odnajdziesz w tym babińcu 8))

noooooo dziewczyny, tylko co będzie po 30 postach marmeza z działem "między nami kobietami".... :wink: :wink: :wink: panika jak w damskiej szatni po wtargnięciu mężczyzny???? :D :D :D :D :D

Po napisaniu 100 postów otworzy się Marmezowi niewidoczny dla bab dział "między nami mężczyznami", gdzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat doboru slipek i innych problemów domowych prawdziwego faceta :twisted:

marmez
08-06-2008, 21:28
Witaj! ma nadzieję, że się odnajdziesz w tym babińcu 8))
:) No najwyżej ucieknę ;)
noooooo dziewczyny, tylko co będzie po 30 postach marmeza z działem "między nami kobietami".... :wink: :wink: :wink: panika jak w damskiej szatni po wtargnięciu mężczyzny???? :D :D :D :D :D
Już mnie tak nie straszcie... To i tak tutaj w strachu żyję ;P

Po napisaniu 100 postów otworzy się Marmezowi niewidoczny dla bab dział "między nami mężczyznami", gdzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat doboru slipek i innych problemów domowych prawdziwego faceta :twisted: Tak. Będę tam ze sobą rozmawiał o tych bokserkach, slipach, prezerwatywach i hipoalergicznych woskach do karoserii :D

BTW. do kogo napisać mi zmienił login? Bo nie lubię go z wielkiej litery, a jakoś się tak głupio wpisał gdy się rejestrowałem z telefony, bo z komputera nie działało :(

Vega
08-06-2008, 21:35
Witamy, witamy - miejmy nadzieję, że to taka pierwsza jaskółka i teraz pojawią się nowi chustonosiciele :D na forum.

Trzeba stworzyć jakiś podział nicków wg płci i zrobić forum "między nami facetami" - fajnie będzie :D

Jazzoo
08-06-2008, 21:37
Witam serdecznie! :hello:

Jak milo widziec chustotate! :D

Zmienilam twoj login, i range na ChustoTata, :wink: ale niestety nie bedzie sie ranga zmieniala od zaleznosci od liczby postow jak u reszty uzytkownikow. :(

Ridibunda
08-06-2008, 21:43
(...) w końcu i tak robię za mamę często ;)

Ty mi tu nie sugeruj dziewczynom że ja się obijam!
To się nazywa "jestem dobrym tatą" a nie "robię za mamę"!

Dziewczyny, ja chciałam żeby Marmez został mamą ale mi nie wyszło... on mnie pierwszy tak załatwił.

mart
08-06-2008, 21:49
... hipoalergicznych woskach do karoserii :D


no było już na forum o myciu samochodu płynem z orzechów piorących 8))

właśnie mnie naszło - może mojego M. też tu wciągnę - codziennie się dopytuje, czy są jakieś komentarze do naszych zdjęć...

OT: marmez, a ty meczu nie oglądasz????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: czy przerwa jest?

alawuwu
08-06-2008, 22:05
Jeeeeeeej!!!!! Już jesteś moim idolem! :love: ... Ridibunda nie bij ;)

Witamy serdecznie i mam nadzieję, że się rozgościsz na dłużej. Czasami przydaje się męski punt widzenia.
Przypominam, że jest już chyba jeden zachustwany tata na forum, mąż Kasi z chustomanii :?:

...jest jeszcze mój mąż, ale kłótliwy, parę razy się wypowiedział i już go to nie bawi :lol:

marmez
08-06-2008, 22:08
witamy chustotate!! :)

wczoraj mialam dyskusje z mezem na temat brania lub nie wozka do Polski - 'nie brac? to w czym ja bede nosil?' - ha - nosil, nie wozil :wink: 'jak to w czym, w szmacie, jutro cie zamotam, zobaczysz jak fajnie...' - jak tylko maz odespi trudy tygodnia to mu pokaze Twoje zdjecie :lol:
Ucz go ucz. Mam nadzieje, że się nie zniechęci początkowymi, ewentualnymi trudnościami :)
Jak ma to coś pomóc, to możesz pokazać więcej moich fotek:
http://lh5.ggpht.com/marmezz/SCqzRb5RRbI/AAAAAAAAEMo/K5LHMXX-BzI/s400/IMG_2301.jpg
http://lh3.ggpht.com/marmezz/SDViSl6z8qI/AAAAAAAAEXI/8D2dJ35ig7w/s400/IMG_2466.jpg
http://lh5.ggpht.com/marmezz/SDVjFF6z8xI/AAAAAAAAEYA/qB-zDUkZNak/s400/IMG_2486.jpg
http://lh5.ggpht.com/marmezz/SEmj8H9bXGI/AAAAAAAAEno/fM52D98H4cc/s400/IMG_2630.jpg
No to chyba już dosyć tej autoreklamy :P

marmez
08-06-2008, 22:26
Witam serdecznie! :hello:
Jak milo widziec chustotate! :D
Zmienilam twoj login, i range na ChustoTata, :wink: ale niestety nie bedzie sie ranga zmieniala od zaleznosci od liczby postow jak u reszty uzytkownikow. :(
Wilkie dzięki :D Stały status też bardzo mi odpowiada, nie będę musiał pisać postów tylko po to by skoczyć do następnej rangi ;)

... hipoalergicznych woskach do karoserii :D

no było już na forum o myciu samochodu płynem z orzechów piorących 8))

właśnie mnie naszło - może mojego M. też tu wciągnę - codziennie się dopytuje, czy są jakieś komentarze do naszych zdjęć...

OT: marmez, a ty meczu nie oglądasz????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: czy przerwa jest?Tak, czytałem, ale płyn do mycia a wosk to nie to samo, ;) to jest zdecydowanie coś innego :shock: ;)

Meczu nie oglądam, bo to "piłka nożna" a mój punkt widzenia nie jest aż tak męski bym lubił piłkę, a już w ogóle oglądać.
Za to jak będą transmisje zturnieju klasyfikacyjnego na Olimpiadę sportów umysłowych (http://olimpiada.go.art.pl/) to będzie mnie trudno od komputera odciągnąć (żeby tylko Rufin dużo spał =] ) o transmisjach z samej olimpiady to już nie wspomnę, choć tam mało prawdopodobne by Polaków transmitowali :(

Ridibunda
08-06-2008, 22:27
No to chyba już dosyć tej autoreklamy :P

Tak, tak piękny jesteś i masz wspaniałe mięśnie :P


alawuwu nie biję, ja tam mam tego rozśmieszacza w domu na stałe :)

agrescik
08-06-2008, 22:44
Witaj chustotato :welcome: .

Ridibundo masz przechlapane teraz mąż pozna wszystki Twe sekrety i ceny chust .

Fotogeniczny jesteś. :lol:
:op: Podoba mi sie Wasza kółkowa, która to?

jujama
08-06-2008, 23:25
Ridibundo masz przechlapane teraz mąż pozna wszystki Twe sekrety i ceny chust

:lol: Z dala trzymać tych faceów co ich jeszcze nie znają, bo się może rozwodami skończyć

landa
09-06-2008, 10:53
:welcome:
Oj będzie się działo :wink: Teraz trzeba uważać co się pisze, bo facet czyta hihihi
Witaj Chustotato :D a zdjęcia muszę pokazać mojemu M, bo fajne. Może wreszcie zacznie nosić małego.

Aneczka
09-06-2008, 11:43
ja tam się cieszę, że forum sie robi "unisex", bo taki mężcyzna na pokładzie często studzi babskie emocje i histerie :wink:
A i miło będzie poznać męski punkt widzenia :D

Tak czy inaczej, witaj Chustotato! :D

czteryszczęścia
09-06-2008, 11:43
Witamy, witamy!
Grasz w go? Ja jestem fanatyczka gier planszowych, nie mam niestety zaprzyjaźnionych współfanatyków. Na szczęście dzieci rosną... 8))

Męskie towarzystwo będziesz miał już wkrótce. Moja połowa musi wreszcie przestać logować się na moją skrzynkę i czytać moje wiadomości!! :D

alhana
09-06-2008, 12:32
Witamy ChustoTate:)
Moze tez mojego antyforumowego Niskiego przekonam??
Tylko nasza stronka jest u niego w pracy zablokowana, a po pracy zadko do kompa siada:/
ale moze uda sie go przekonac:)

Przyda sie tutaj Meski punkt widzenia:D

marmez
09-06-2008, 13:12
Witamy, witamy!
Grasz w go? Ja jestem fanatyczka gier planszowych, nie mam niestety zaprzyjaźnionych współfanatyków. Na szczęście dzieci rosną... 8)) Ogólnie gram w go i w sumie tylko w go, choć nie grałem od turnieju w lutym ;) A nie gram, bo przez neta mnie nie bawi, w Szczecinie klubu nie ma (w poznaniu był). Znam co prawda tutaj jednego gościa, który by chętnie pograł, ale mieszka strasznie daleko. :(

magda-sh
09-06-2008, 23:09
:welcome:
Fajnie że przyłaczyłeś się do nas :D
Mój męzus co prawda również chustuje ale jest antyforumowy.
Nie wiem dlaczego faceci tak mają

miedziana
12-06-2008, 00:04
Serdecznie witam chustotatę! Mój też się do forum przekonać nie da, ale chyba najważniejsze że nosić lubi:)
A marmez to piękny przykład dla tatków nienoszących....pokazywać im zdjęcia i przekonywać!:D

kobra
03-07-2008, 14:08
Ridibundo masz przechlapane teraz mąż pozna wszystki Twe sekrety i ceny chust .



Wyglada na to,ze marmez taki sam fanatyk jak rodibunda i on pewnie zonke na nowe nabytki namawia :D

kiribati
06-07-2008, 09:06
I ja się witam z opóźnieniem bo niedawno dołączyłam. Widzę, że nie dość, że nosisz w chuście, to jeszcze w takim mało dyskretnym kolorze! Mój mąż sam wybrał żółty madrid i dopiero po jakimś czasie stwierdził, że można było coś mniej rzucającego się w oczy, bo "wszyscy na niego patrzą". :wink: