PDA

Zobacz pełną wersję : Kasia i Zuza witają



squire
07-06-2008, 19:49
witajcie, jestem mamą wcześniaczka z 28 t.c., dziś moja maleńka dziewczynka kończy 3 miesiące, przy urodzeniu ważyła 1kg a dziś 3,5kg. ponieważ wcześniaczki bardzo potrzebują dotyku, przytulania i ciepła od mamy, już w szpitalu bardzo dużo ją kangurowałam, nosiłam i tuliłam do siebie. moja malutka bardzo się przyzwyczaiła i teraz coraz bardziej tego potrzebuje. jednak jest różnica nosić przez kilka godzin dzieciątko ważące 1,5kg... 2kg... 2,5... nawet 3... ale teraz od 3,5 to już by mi się zdecydowanie chusta przydała ;) bo robi się ciężko ;) oczywiście żartuję, ale jednak przyzwyczajona byłam do mniejszego słodkiego ciężaru. tak więc postanowiłam zawitać do Was i w wolnych chwilach będę czytać Wasze forum od deski do deski chyba. tymczasem oczywiście będę wdzięczna za wszelkie rady dotyczące tego jaką chustę wybrać do noszenia takiego maleństwa, które teraz jest wielkości noworodka przecież. mam taką prostą chustę, mogę ją w niej trzymać w pozycji chyba to się nazywa "kołyskowej", a ona już chce coraz bardziej w pionie i nie wiem jak ją sobie tak zawiesić, chyba z tą chustą się nie da. muszę coś wykombinować. pozdrawiamy wszystkie chustowe mamusie razem z maleńką Zuzieńką ;)

Mag
07-06-2008, 19:53
:welcome:
hej dziewczyny :D
pozdrawiamy i życzymy szybkiego zakupu chusty :D
(pomyśl o elastyku 8)) , dla takiego maleństwa wydaje mi się że to najlepszy wybór)

hanti
07-06-2008, 19:57
witajcie serdecznie :D

szczególne uściski od mojej wcześniakowej trójki :D

PS Twoja córeczka ślicznie przybiera :)

alhana
07-06-2008, 20:18
Witaj:)
Mi tez wydaje sie ze elastyk bylby najlepszy:)
Milego chustowania

aniagry
07-06-2008, 20:21
witaj serdecznie :)

squire
07-06-2008, 21:49
dziękujemy za miłe przyjęcie ;)
boże, dziewczyny, toż to trzeba mieć niesamowitą wprawę, żeby tak sobie wiązać te chusty, jak przeczytałam, że jedna z Was poszła do Tesco i przełożyła sobie dzidzię na plecy, to byłam w szoku, ale musiało to pięknie wyglądać i wcale się nie dziwię, że pan ochroniarz zagadał ;)
jestem zakręcona jak słoik z ogórkami, nie wiedziałam, że tyle jest tych chust, czytam i czytam i już głupieję troszkę, jak widzę, że Wy po fotkach odgadujecie model chusty ;)

aneta.s
08-06-2008, 22:05
I my witamy serdecznie! :)

alawuwu
08-06-2008, 22:17
Witaj!
Kupuj elastyka i zabieraj się do ćwiczeń! :D Wierz mi, nie taki diabeł straszny, nawet jeśli chodzi o rzucanie dzieciem na plecy :lol:

squire
08-06-2008, 23:20
od Anetki będę miała kółkową, a elastyka też gdzieś niedługo dorwę i będę trenować, już się doczekać nie mogę :lol:
próbowałam ponosić Zuzię w "kieszonce" (tak to się nazywa na chusta.pl), ale nie podoba się córci zbytnio.

czteryszczęścia
09-06-2008, 11:58
Witaj imienniczko!
Ciężkie szczęście...hahaha....Franek urodził się 4500, teraz ma prawie trzy miesiące i już 6500 - to jest ciężkie szczęście!
Jestem za elastykiem - u nas się nie opłacało... :)

pulcheria
09-06-2008, 16:15
Witam mamę imienniczki mojej córki :) U nas elastyk sprawdził się świetnie na początek, polecam (mamy Polekonta).

squire
09-06-2008, 22:04
witajcie, wiem wiem, ciężka to ona dopiero będzie, powinnam się rozkoszować tym, że nie ma jeszcze 4kg :lol:
jest jeszcze taka kwestia, że wybieramy się do fizjoterapeuty na taką malutką rehabilitację, jaką mają wcześniaczki, ciekawa jestem co powie na chustowanie ;)

magda-sh
12-06-2008, 13:05
:welcome:
Tez stawiam na elastyka dla takiego maleństwa

polaquinha
12-06-2008, 13:09
Witaj!! :)
i po elastyku zaraz myśl o jakiejś tkanej :wink:

natala
12-06-2008, 15:07
witajcie :)

a rehabilitantowi chuste najlepiej pokaz, bo nie kazdy wie 'czym to sie je'...

czukczynska
13-06-2008, 09:36
:welcome: