PDA

Zobacz pełną wersję : dzis kawa czy herbata tvp2



julianka.
26-03-2010, 11:37
Dzis w Kawa czy herbata na TVP2 trafilam na koncówkę jak pana doktora motano w różową kółkową. Byla tam chyba Aga. Mam racje? Nie wiem o czym dokladnie byla rozmowa, ktos widzial, ktos wie? A moze jest juz gdzies watek o tym :)

edit: jak to sie stalo, ze wpisalam ten wątek tutaj??? Prosze o przeniesienie oczywiscie na wlasciwe miejsce

kulka37
26-03-2010, 13:14
Tak,to była Aga z dziećmi.A rozmowa dotyczyła ostatnich doniesień o zagrożeniach płynących z noszenia w chustach.A raczej torbach.
Aga jak zawsze super.:thumbs up: O Franku z chustą nie wspomnę,bo wymiatał facet:applause:Szkoda tylko,że jak zawsze mało czasu,żeby temat rzetelnie pokazać

Mayka1981
26-03-2010, 13:22
A ja jak na złość poszłam się robić na dobrą matkę i cały ranek przesiedziałam w piaskownicy... Jakby ktoś znalazł linka to ślicznie poproszę :D

Fiona
26-03-2010, 15:51
ooo, nikt nie pisał, że będzie:( oglądałabym
też link poproszę, jak będzie w sieci:)

kulka37
26-03-2010, 22:14
http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/bezpiecznie-nosimy-dziecko/1576731

Działa?

Biedronka
26-03-2010, 22:25
działa działa

Aguś jaki cudny new look !
promieniejesz kobieto ;)

faaajnie faaajnie mówiłaś !

edit :

padłam na widok Twojej Ani na końcu z ta nogą na nodze na oparciu prowadzącej

Mayka1981
26-03-2010, 22:30
http://www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/bezpiecznie-nosimy-dziecko/1576731

Działa?

działa! oglądam...

edit - Aga brawo! rozsądnie, fachowo... a i pan dr wiedział o czym mówi, no i prowadzący chyba też - fajnie...

Jak zwykle za krótko i o wszystkim się nie da powiedzieć (i sprostować...), ale ziarnko do ziarnka...

szkoda, że te wisiadła na początku pokazali nie wiem po co pokazali :roll: no ale jest szansa że jak ktoś kupi dla noworodka chustę to nie będzie pakował czteromiesieczniaka w wisiadełko...

Jeszcze raz gratki :applause:

A następnym razem się chwal, jak idziesz do tv chustopropagandę siać :ninja:

tysia
26-03-2010, 22:32
Hmmm....a dlaczego na spacer nie można w chuście? :ninja:

No i szkoda że lekarze rodzinni mają niewielką wiedzę na temat chust. Konsultacje mogą nie sprzyjać chustowaniu....

Biedronka
26-03-2010, 22:39
A następnym razem się chwal, jak idziesz do tv chustopropagandę siać :ninja:

kobieto !
toz ona sie chwaliła ;)
tylko gdzies mi sie wątek zgubił

Mayka1981
26-03-2010, 22:41
Hmmm....a dlaczego na spacer nie można w chuście? :ninja:

No właśnie też nie wiem... Ja tylko tak chodzę, hm...
Może dlatego ze mowa była tylko o tym noszeniu kołyskowym w kółkowej albo innym na ukos rodzica...


No i szkoda że lekarze rodzinni mają niewielką wiedzę na temat chust. Konsultacje mogą nie sprzyjać chustowaniu....

Fakt - ale z drugiej strony jak rodzice zaczną pytać to i lekarze zaczną się czuć w obowiązku doszkolić?
Właśnie zgłosiła się do mnie dziewczyna fizjoterapeutka która chce nosić swojego synka a poza tym rodzice się jej pytają o chusty a ona za wiele nie wie to się chce dokształcić...


kobieto !
toz ona sie chwaliła ;)
tylko gdzies mi sie wątek zgubił

Gdzie gdzie gdzie? Umkło mi...

karolinka251
26-03-2010, 22:47
mnie utkwiło w pamięci ostatnie zdanie "czy w chuście czy nosidełku pamiętajmy że to tylko na chwilę"

mako
26-03-2010, 23:17
Kurcze, po takich informacjach, to aż strach wyjść do parku z dzieckiem w chuście...To się kompletnie mija z celem chustowania, jak mam być zestresowana, że wszystkie panie patrzą na mnie jakbym chciała własnemu dziecku krzywdę zrobić. Połowa społeczeństwa polskiego zrozumiała pewnie z tego spotkania, że chusta jest mega niebezpieczna, no a na spacerze to trzeba uświadamiać matki, że żle robią :( Bo to można tylko na pięć minut.

maminkastasinka
27-03-2010, 01:07
Super, że chusty znów w telewizji tylko szkoda, że w takim tonie ze strony prowadzącej i w takim towarzystwie (wisiadło). Pan doktor i Aga uspokajali i wyjaśniali ale wrażenie pozostaje negatywne. Moje odczucia po obejrzeniu są takie jak mako.

Mamamaria
27-03-2010, 08:13
Super! Ale jak bym się pediatry zapytała to oczy by zrobił duuużei pewnie najpierw musiałabym uświadomić! I chyba wniosek miał być taki - wisiadło tylko na chwilę, chusta nie tylko, ze to miże umknąć bo za szybko, za krótko...

słoneczny_blask
27-03-2010, 09:19
mnie utkwiło w pamięci ostatnie zdanie "czy w chuście czy nosidełku pamiętajmy że to tylko na chwilę"
Teściowa to zdanie najbardziej z całego programu zapamiętała i twierdzi, że noszenie roczniaka może być niezdrowe dla kręgosłupa w okolicy szyi i karku, bo on chciałby już więcej widzieć niż moje plecy albo szyję i sobie ją nadwyręża, że w wózku sobie spokojnie może świat oglądać.