PDA

Zobacz pełną wersję : Też siĂŞ grzecznie witam



ps29
06-06-2008, 20:57
Witam Was wszystkie! Podczytuje forum od dwóch tygodni i chyba złapałam chustowego bzika. Chusty śnią mi się po nocach. Mam na imię Paulina i za ok 5 tyg powinnam urodzić synka. Mieszkam w małym miasteczku NIEPOŁOMICE w Małopolsce.
Od dwoch lat jestem mamą Igutki. Już córkę planowałam nosić w chuście, ale po totalnym zaskoczeniu przez cesarskie cięcie i zrastającą się ranę odłożyłam pomysł na dzwiganie słodkiego balastu na czas aż się wszysko wygoi.... No i o chustonoszeniu zapomniałam.

landa
06-06-2008, 21:19
Witaj i DeZ RADE, DeZ RADE, DeZ RADE :D

A poważnie to super, że dołączasz do nas, życzę szczęśliwego rozwiązanie i noś, noś, noś swoje dziecię (może nawet dzieci, Igutka nie jest jeszcze za duża na chusty albo MT, albo ergonomiczne nosidło :wink: )

Pochwal się jeszcze co zakupiłaś :wrapmom: :welcome:

Eyja
06-06-2008, 21:22
cześć :) pewnie że dasz radę :!: wciaga chustowanie, zobaczysz :P
tez jestem ciekawa jakie chusty zakupilas :?: pochwalisz sie :?:

alawuwu
06-06-2008, 21:30
Witaj serdecznie, Jeśli chusty śnią Ci się po nacach to już jesteśmy w domu :lol: - bakcyl zaszczepiony. Teraz tylko wybór osprzętu i dawaj z motaniem :D
Czy Niepołomice to ta miejscowość, gdzie taki piękny zamek stoi?

aniagry
06-06-2008, 21:34
witaj :) :)
a można wiedziec jakie chusty zakupilas??

anetta1980
06-06-2008, 21:34
Witaj. Moja siostra mieszka w Trąbkach, niedaleko Niepołomnic i stara sie począć dzieciątko. Na pewno też będzie nosić w przyszłości chuście, bo ja ją zaraziłam :) A Niepołomnice to piękne miasteczko i fajne regiony.

polaquinha
06-06-2008, 21:36
Niepolomice - kojarzy mi sie z Rodzina Polanieckich :) i Majem...

eh, czuc w Twoim poscie,ze jestes zdeterminowana :)
Wchodz na forum przynajmniej raz dziennie i ogladaj zdjecia zadowolonych dzieciaczkow w chustach -od razu bedziesz wiedziala, po co to te chusty kupilas (btw jakie?? babsska ciekawosc)

A potem wystarczy ze spojrzysz na wlasne dziecko w chuscie. No i pewno od starszaczki sie nie opedzisz i bedziesz nosila dwoje na raz :lool:

witaj :D

ps29
07-06-2008, 12:02
Dzięki dziewczyny za miłe powitanie i już odpowiadam na pytania.
Niepołomice to rzeczywiście miasteczko z zamkiem. Kiedyś pisałam pracę licencjacką - Zamek szansą dla Gminy - podtytuł - Niepołomice - małe miasteczko z charakterem. Teraz ubolewam nad tym, że nasza mieścina traci swój czar, bo nasz gospodarny burmistrz sprowadza co rusz nowych ogromnych inwestorów (Coca Cola była pierwsza, a teraz mnóstwo kolejnych...). Już nie Zamek jest centrum, a fabryki, do których ludzie tutaj zjezdzaja. Ruch przy mojej ulicy jest dzień i noc - tir za tirem.
Dość narzekania.
Chusty: Storchenwiege Anna i Girasol Wiosenna Łąka. Wiem, że Girasol jest dla lekkich dzieci i mam nadzieję, że chwilę ponoszę w nim syna, bo ujęły mnie letnie kolory tej chusty. Jeszcze chcę elastyczną, żeby się z chustowaniem w niej oswoić. Póki nie mam własnego małego modela chusty pożyczę przyjaciólce, która ma 3 miesięczne bliźniaczki.
POzdrawiam sobotnio

alhana
07-06-2008, 19:39
witaj:)
a ja ise zawsze zastanawialam skad moj slomiany zapal:D Teraz juz wiem:)

pulcheria
09-06-2008, 16:13
witamy kolejną śniącą o chustach :wink: