PDA

Zobacz pełną wersję : mam swojego APLX!



martusia_martusia
22-03-2010, 23:51
Kupiłam tutaj na bazarku wzór cocoa. I jest cudowny! Mały ma 3,5 miesiąca, więc nosiłam na krótko w domu. Na spacery na razie tylko chusta. Ale nosidło jest śliczne. Wzór super, pasy wystarczająco miękkie. Panel otula małego. łatwo się zakłada, dociąga. Już nie mogę się doczekać wiosny i lata, kiedy będę nosiła częsciej i dłużej w APLX.
Jedyna rzecz , która mnie niepokoi, to klamry. widziałam manducowe i te są jakieś takie zwyczajne. Chyba będe miała schizy, ze się rozepną i kupię sobie gumkę i założę wokół klamry :|
Zdarzyło Wam się odpięcie klamry w jakimkolwiek nosidle?

Ania
23-03-2010, 01:13
Kupiłam tutaj na bazarku wzór cocoa. I jest cudowny! Mały ma 3,5 miesiąca, więc nosiłam na krótko w domu. Na spacery na razie tylko chusta. Ale nosidło jest śliczne. Wzór super, pasy wystarczająco miękkie. Panel otula małego. łatwo się zakłada, dociąga. Już nie mogę się doczekać wiosny i lata, kiedy będę nosiła częsciej i dłużej w APLX.
Jedyna rzecz , która mnie niepokoi, to klamry. widziałam manducowe i te są jakieś takie zwyczajne. Chyba będe miała schizy, ze się rozepną i kupię sobie gumkę i założę wokół klamry :|
Zdarzyło Wam się odpięcie klamry w jakimkolwiek nosidle?

IMHO dziecko masz za małe na APLX
Klamry mi sie nigdy w ŻADNYM nie rozpięły

Musli
23-03-2010, 01:50
Mi tez sie nic nei rozpielo, ani nie slyszalam o takim przypadku. Poczekaj moze z tym angelpackiem az dziecko usiadzie.

skafandrami
23-03-2010, 07:45
Ja mam na razie malo doswiadczenia z nosidlami, bo od paru miesiecy mamy dopiero. No i tylko z AngelPackiem sie zapoznalam na razie. Ale rowniez nigdy mi sie nie odpial.

marta-la
23-03-2010, 10:37
Super że kupiłaś to nosidło. Miałam identyczne i kocham je miłością dozgonną chociaż niestety musiałam je sprzedać bo dzieć z niego wyrósł. Testowałam różne nosidła i to jest zdecydowanie najwygodniejsze z tych co miałam (wiem że bluźnię ale u mnie bije na łeb na szyję np Manduce).
Klamry są atestowane i nie słyszałam aby komuś się odpięły.
I dziewczyny mają rację poczekaj trochę z noszeniem swojego maluszka.
Miłego noszenia :heart:

marza
23-03-2010, 10:53
Martusiu,bardzo ładny jest ten Aplx:)
Jeżeli chodzi o pytanie o klamre,to nigdy mi się nie rozpieła w żadnym nosidle.
Dobry pomysł z tymi gumkami;) Jezeli będziesz czuła się pewniej,to czemu by nie:D

martusia_martusia
23-03-2010, 11:00
napisałam że na razie chusta a nosiłam tylko w domu na krótko, bo nie mogłam się oprzeć :) Wiem, że jeszcze trochę za wcześnie. Chociaz producent pisze , ze od 3 miesiąca, ale rzeczywiście w chuście lepiej jest podparte dziecko.

Cobra
18-06-2010, 20:26
... ale w wisiadle Womaru

Ania
18-06-2010, 20:35
... ale w wisiadle Womaru

no to masz nauczke