PDA

Zobacz pełną wersję : Kolkowa czy pouch?



Lovrita Bornita Rokita
06-06-2008, 12:39
Nie moge sie zdecydowac kolkowa czy pouch... Ogladalam, czytalam i nadal nie wiem... :?
Potrzebna mi jest chusta, ktora moge schowac do torby, wyciagnac na absolutorium brata i wlozyc do niej dwulatka... I w ogole to ma byc bezproblemowe zakladanie i bez niepotrzebnego rozgardiaszu co by publicznosci nie denerwowac... No i Malego...
POMOCY!

Mag
06-06-2008, 12:45
mam obie i wolę kółkową,ale tak naprawdę to kwestia upodobań
ostatnio nosiłam w szerokim szaliku,też było dobrze :lol:
pouch jak go sobie nałożysz jest bardzo dopasowany do ciebie, wcisnąć tam dziecko to trzeba mieć wprawę (Maria protestuje)
kółkową nakładasz na siebie,rozszerzasz na maxa i wkładasz dziecko,układasz materiał i dociągasz

alhana
06-06-2008, 13:05
kolkowa, lub bardzo dobrze dopasowany pouch.
Ja mam poucha, ale to juz sobie wole na biodrze zamotac dluga, bo na dluzsza mete w pouchu mi osiada mocno:(
kolkowa bedziesz moglad dobrze dociagnac:)

lemonka
06-06-2008, 13:07
Co kto lubi tak naprawdę. Ja lubie i kółkowa i poucha. Dziecie również :)

happy m
06-06-2008, 16:22
dziewczyny, czemu nie ma jeszcze ankiety takiej chusty?? to byloby bardzo pomocne. a moze jest i ja nie znajduje ? :oops:

Linda
06-06-2008, 23:50
Ja bardzo lubie swje kolkowe indio, ale ostatnio odkrylam milosc do pouchow hotslings :) Teraz zawsze mam w torebce pouch, jest super wygodny, po zlozeniu malutki :)

Arabella
07-06-2008, 00:11
Ja wolę poucha i wszędzie mojego hotslinga ze sobą zabieram - jest maleńki po złożeniu i super łatwy w obsłudze. Córa mi w nim nie osiada, nic, a nic, ostatnio godzinę ją niosłam i było nam super wygodnie.
W kółkowej nie umiem dobrze dociągnąć.

hanti
07-06-2008, 08:50
ja kocham pouche, sama sobie uszyłam z odpowiadającego mi materiału idealnie dopasowanego i naprawdę baaardzo go lubię :D
Kółkowe, zawsze przy dłuższym noszeniu musiałam dociągnąć, poucha nie muszę i to mi pasuje, szczególnie że ja w pouchu noszę dużo na placach

Kanga
07-06-2008, 09:09
ja też kocham pouche :)
.. ale często obserwuje problem z dobrym doborem chusty do noszącego.. chustę należy tak dobrać, aby w momencie w którym założymt sama chuste na siebie ( bez dziecka) móc w najdłuższym miejscu dotknąć kolca biodrowego - nie dalej.. inaczej dziecko będzie osiadać.. pouch nie może tez być za ciasny, bo wtedy rzeczywiście można mieć problemy z włożeniem dziecka..

kindzu
07-06-2008, 09:32
Poniewaz jestem świerzynką to mnie ciekawi gdzie moge poprzymierzac i dopasowac co mi bardziej pasuje? Wedle tego co napisała hanti
"ja kocham pouche, sama sobie uszyłam"
to uznałam ze poch musi byc dobrany mocno indywidualnie.

hanti
07-06-2008, 09:53
kindzu pouch musi być dobrze dobrany, bo jeśli jest za mały to nie włożysz wygodnie dziecia, jeśli będzie za duży dziecko będzie wisiało i będzie Ci straaasznie ciężko.

vandene
07-06-2008, 10:24
ja mam właśnie za dużego poucha, noworodek wisiał mi na brzuchu, a teraz roczniak wisi poniżej biodra i ciąży, dzisiaj właśnie chcę się zabrać za skracanie, więc Aga dzięki za to:

najdłuższym miejscu dotknąć kolca biodrowego
bo nie wiedziałam ile mam skrócić :)

Lovrita Bornita Rokita
07-06-2008, 12:26
Dzieki dziewczyny za rady! Myslalam, myslalam, a potem podeszlam do problemu finansowo i wyszlo, ze tylko Oppamama i Kangoogoo wchodzi w gre. A jak zobaczylam kolkowe Dmuchawce Kangoogoo to juz nie moglam sie oprzec 8)) Mam nadzieje, ze nie bede miala zadnych problemow z zakladaniem i dociaganiem...

polah
07-06-2008, 12:29
Oj tak, Dmuchawce piękne są... Ja też nie mogłam się oprzeć :) To już moja druga kółkowa i w dodatku Kangoogoo. Nie zmienia to faktu, że poucha też bym chciała...

lemonka
07-06-2008, 21:30
Jakie dmuchawce? Nie widze na stronce :(

kindzu
08-06-2008, 00:38
Lemonka Poszukaj innej strony i zerknij jeszcze raz :wink: mnie sie udało Jak pooglądałam to juz rozumiemLovrite i dylemat co kupic :idea: Pouch jest niewiarygodny w swej prostocie a kółka same w sobie wyglądają jak kawałek pięknej garderoby