PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o poradę



scrapmum
21-03-2010, 08:46
PROŚBA O PORADĘ
Witacie! Od kilku dni poczytuję to forum, gdyż myślę o chuście dla mojej 2 miesięcznej córeczki. Tym bardziej jak patrzę na wasze zdjęcia, które sa prześłiczne, to ślinka mi cieknie na myśl o chuście.Pomóżcie mi tylko w doborze. Może ktoś wie o warsztatach w okolicy Wiązowny? (Warszawa k.Otwocka, Józefowa, Starej Miłosnej). Z tego co wyczytałam najlepsza będzie chyba chusta elastyczna na początek.Tak? Tylko jaka wielkość? Ja mam 177 cm i ważę ok.90 kg.Prosze o pomoc. Jakiej firmy kupić? Nie chciałabym słono zapłacić, ale kompletnie się nie znam...POMOCY!!!!

elizek
21-03-2010, 09:08
Ja tez nie bardzo sie jeszcze znam ale jedno moge Ci podpowiedziec. Mam takie same gabaryty i chusta tkana 4.9 byla za krotka wiec powinnas miec taka 5.2 metra. Mam nadzieje ze bardziej doswiadczone sie wypowiedza.

manika
21-03-2010, 09:23
Kup od razu tkaną elastyka nie kupuj w moim przypadku były to niepotrzebnie wydane pieniądze .
Długość nie jestem pewna ale ja bym powiedziała że te 4.9 powinno być ok ,ale mogę się mylić .Jak kupisz 5.2 to najwyżej ogony mieć będziesz :).
Nie wiem ile pieniędzy możesz przeznaczyć na chustę ,na początek polecam nati to z tych tańszych no albo kup sobie vatanai będzie super dla maluszka na lato :)

pomidore
21-03-2010, 09:31
Elastycznej juz nie warto, one są dobre dla maluszków od urodzenia a Twoja córcia ma juz 2 mce i pewnie już swoje waży :)

Tkaną bierz, na straganie mnóstwo fajnych chust wisi, taniej będzie niz nówka. Co do rozmiaru, to najlepiej byłoby gdybys sobie przymierzyła jakas chustę, a najlepiej kilka bo od razu zobaczysz co Ci się podoba wizualnie także.

Zajrzyj do działu warsztaty/spotkania i pomocne chustomamy, tu jest masa dziewczyn z Wawy, na pewno Ci pomogą. Powodzenia :)

scrapmum
29-03-2010, 10:52
Ktoś zaproponował mi medley palermo.Warto kupić?

lindgren
29-03-2010, 13:35
widziałam takiego medleja wczoraj i byl bardzo bardzo zmechacony. normalnie chusty aż tak się nie mechacą, nawet używane bardzo intensywnie przez kilka lat. więc chyba bym odradzała raczej...

a gabaraty mam podobne jak Ty - zarówno 4.9 jak i 5.2 jest ok, w 5.2 mam dłuższe ogony o prostu (tak do kolan mniej więcej).
ja długich ogonów akurat nie lubię, ale zdaje się że jestem w mniejszości :)