PDA

Zobacz pełną wersję : Ultracienki Hopp testowy



tulipowna
05-06-2008, 15:38
jestem wlasnie swiezo po testowaniu ultracienkiego Hoppa, dostepnego na kawalku szmaty.

pierwsze wrazenie - o matko, co to za cienki obrus!!! ale baaardzo mily w dotyku. podeszlam wiec z duuuza rezerwa, no bo jak takie cos moze utrzymac 9 kilowca i na pewno bedzie sie trudno wiazac, no bo to cienka szmatka.

no i... nie uwierzycie! motanie to fraszka!!! moze dlatego, ze mam juz troche wprawy (motalam tylko 2 x co prawda, ale nie wymagal specjalnego dociagania), ale chusta naprawde motala sie sama!
nosnosc - nosilam ok 1 godziny, pod koniec powinnam troche podociagac. no ale to naprawde cienka chusta, wiec mysle, ze spoko.
przewiewnosc - TOTALNA! co prawda nosilam tylko godzine, ale uwierzcie, nawet brzuchy nam sie mniej spocily :)
wezel - ultramaly!

jedyny minus, to kolor, chociaz fajnie sie prezentuje na zdjeciach, ale to nie moje kolory, wiec to raczej taki niby-minus.

chusta zatem spelnila wszystkie wymogi, polecam ja zatem na lato!

foty foty foty

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ea/sh/8qha/bICKSZCFKxuAf0My7X.jpg


http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ea/sh/8qha/lzbfgpfp8xob7DGISX.jpg

Jasnie Pani :)
05-06-2008, 15:40
Lubie twoje zdjecia, bos strasznie fajna kobitka, ale rzeczywiscie w ostatniej zieleni lepiej sie prezentowaliscie :wink:

A sukieneczka z Florki uszyta? :wink:

tulipowna
05-06-2008, 15:43
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jasnie pani wydrukuje sobie twojego posta i powiesze nad lozkiem i bede sobie czytac w gorszych chwilach, oki? :)

wyobraz sobie, jakby to wygladalo, gdybym na tej sukienczynie zamotala florke :D :D :D mozna by conajmniej oczoplasu dostac :D :D :D

moglam te sukienke wrzucic z konopiami do farbowania :)

a propos koloru - byla u mnie kumpela, niechustowa, ale nie kolorami zachwycila, no coz gusta i gusciki :) mowi, ze kupilaby sobie i miala jako koco-obrusik na pikniki :D

martu
05-06-2008, 15:44
ech suchelcu,czemu ludzi denerwujesz.Tulipowna przecież i tak bys go farbnęła:)

Jasnie Pani :)
05-06-2008, 15:46
Tulipowna nie ma sprawy :wink: wieszaj

W pierwszej chwili wlasnie mialam napisac, ze sukienka do Florki, ale pozniej sobie wyobrazilam jak by to wygladalo :lol: :lol:

A kocyk piknikowy to z takich drozszych chyba :wink:

tulipowna
05-06-2008, 15:48
martu - sama jestem w szoku jak sucho wyszlam :D

no moznaby farbnac w sumie, ale chyba inne kolory te cienkie hoppy tez maja. poki co jednakowoz nie przymierzam sie do zzerania tynku ze scian, wiec z chustami sie wstrzymuje :)

chociaz chodzi za mna gypsy mama i kosztuje 67 dolcow, wiec chyba z zasilku kupie :D a na obiady do tesciow :D
to sie nazywa miec zajoba? :D

martu
05-06-2008, 15:49
Tulipowna to się nazywa mieć dietę i mobilizacje do schudnięcia:)Szkoda,że ja tak całkowicie w temat nie wsiąkłam. :oops:

petisu
05-06-2008, 15:51
Nie sluchajcie kobity, szczuplutka jest. Widzialam!

Zuzia
05-06-2008, 17:45
Potwierdzam że Tulipowna strasznie sympatycznie na zdjęciach wyglada!
A w chuścia Wam ładnie, chociaż w tej sukience i florce to bym Was chętnie zobaczyła :-)

Natalia
05-06-2008, 18:32
Tulipowna śliczna i szczupła dziewczyna. Jam też świadek naoczny. :D

Natalia od Nati

tulipowna
05-06-2008, 18:40
dziewczyny przywoluje was do porzadku, to jest watek o ultracienkim hoppie!!! wracajcie do tematu :D :D :D :D

Eyja
05-06-2008, 20:14
Tulipanku faktycznie wygladasz świetnie :P i dokładnie moja pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy jak zobaczyłam zdjęcia, że lubie Wasze fotki :) więcej, więcej proszę :twisted:
kolorki tego hoppa tez mnie nie zachwycają :wink:

groszek1983
05-06-2008, 20:53
Tulipowna dołączam się do innych dziewczyn :) wyglądasz ślicznie... a jeśli chodzi o hoppa to tylko takie kolorki są czy jakieś inne również się pojawią?

ithilhin
05-06-2008, 22:11
dublin, montreal nairobi, panama, delhi

Vega
05-06-2008, 22:46
Pasja ostatnio się pozbywała utracienkiej panamy jak ktoś reflektuje :D

pinaska
05-06-2008, 23:01
Pasja ostatnio się pozbywała utracienkiej panamy jak ktoś reflektuje :D

Panamka Pasji poszła dzisiaj "na pniu" w 100 pociechach.

A w temacie :D
Ultracienki Hopp i Hopp regular to są dwie różne bajki. Ja Hoppa zwykłego sprzedałam , jak odkryłam inne chusty. Byłam pewna, że już się romans z panem H. skończył, ale Panamkę ultracienką Pasji prawie pośliniłam.....

Chusta na oko i pierwszy dotyk trochę obrusowata, ale ponieważ ściślej tkana niż Vatek czy BB sling dla mnie okazała się lepsza dla ciężkiego już Krzyśka. Przewiewna, miła, węzeł potwierdzam, że mały i zgrabny.
Tylko te krawędzie.... ciągle jakby inny materiał, ale już dużoooo lepsze niż w regularu.

Mogę z czystym sumieniem polecić Hoppa ultracienkiego na lato :D

Acha, żeby nie było że nie zauważyłam, jak Tulipowna łądnie w Hoppku wygląda :D....

pinaska
05-06-2008, 23:02
coś się zdublował pościk :D

lemonka
06-06-2008, 12:23
Podoba mi sie ta chusta :) I zachustowana mama z syniem :)
A ja chciałam kupic cienkiego Hoppa, ale nikt z Chustomanii mi nie odpowiedział na moje pytania :( Czekałam dość długo i nic, więc kupiłam inną chustę.

06-06-2008, 13:00
właścicielom chustomanii kilka razy zadawałam pytania via @.
nie odpowiedzieli ANI RAZU.
nieładnie.

a propos mojej Panamki, co się z nią rozstałam.
kiedy zobaczyłam, jak ładnie w niej Edyta wygląda, to... pożałowałam :)

lemonka
06-06-2008, 13:10
No, kontakt z klientem do bani. Mnie to zniecheciło do zakupów w Chustomanii. Nie lubie jak mnie ktos olewa. Z innymi sprzedawcami zawsze mialam super kontakt. Odpowiadały dziewczyny na moje najbardziej "upierdliwe" maile i pytania. Miło i sympatycznie. I dzięki im za to :D :love:
Gdybym kiedys chciała kupic Hoppa to chyba z drugiej ręki, nie od sprzedawcy :(

polaquinha
06-06-2008, 14:24
może maja techniczne problemy z emailem? Tyle osób skarzyło się na ten brak odpowiedzi. Może Kasia znowu tu wpadnie to trza podpytać jak to jest z tym emailem.
Przez ten wątek Tulipki (BTW-no piękna z Ciebie kobieta. I szczuplusia!) wlazłam na chustomanie z intencją ultarcienkich, no i faktycznie mają większy wybór kolorów. Tylko czemu sa "niedostępne"?
Aha i mają rozmiar chust midi (4,10 chyba) -napisane było że to nowość no to się z Wami dzielę newsem :)

06-06-2008, 17:35
właścicielom chustomanii kilka razy zadawałam pytania via @.
nie odpowiedzieli ANI RAZU.
nieładnie.
[...ciach...]


Bardzo nieladnie, aczkolwiek odpowiadamy na wszystkie maile ktore otrzymujemy. Czasami maila po prostu gina. Na naszej stronie widnieja rowniez numery telefonu, Skype'a. Prosze o ponowny kontakt.

06-06-2008, 17:39
[...ciach...]Przez ten wątek Tulipki (BTW-no piękna z Ciebie kobieta. I szczuplusia!) wlazłam na chustomanie z intencją ultarcienkich, no i faktycznie mają większy wybór kolorów. Tylko czemu sa "niedostępne"?
Aha i mają rozmiar chust midi (4,10 chyba) -napisane było że to nowość no to się z Wami dzielę newsem :)

Cienkie Hoppki sa w drodze - beda juz od srody. Chusty Hoppediz medium maja 4,0m i sa rzeczywiscie nowoscia. Sama chusta jest dokladnie taka sama jak i inne (splot etc.) tylko ze... 4 metrowa.

Zuzia
06-06-2008, 18:52
właścicielom chustomanii kilka razy zadawałam pytania via @.
nie odpowiedzieli ANI RAZU.
nieładnie.
[...ciach...]


Bardzo nieladnie, aczkolwiek odpowiadamy na wszystkie maile ktore otrzymujemy. Czasami maila po prostu gina. Na naszej stronie widnieja rowniez numery telefonu, Skype'a. Prosze o ponowny kontakt.

Przepraszam że OFF TOPIC ale muszę wtrącić, bo ja też pisałam dwa razy i odpowiedzi nie otrzymałam. Przyznam, że jest to jedyny przypadek żeby moje maile gdzieś ginęły.
Może sprawdźcie w czym leży problem (w serwerze? u dostawcy usług internetowych?) bo przyznam że mnie to skutecznie zniechęciło do zakupów na chustomanii i myślę że nie tylko mnie.

ithilhin
06-06-2008, 18:55
czasem maly blad w adresie mailowym sprawia, ze nie trafia on do adresata...

Eyja
06-06-2008, 19:40
czasem maly blad w adresie mailowym sprawia, ze nie trafia on do adresata...

Gosia, prosze Cię...
wszystkim nam się myli, tak?... bo ja tez z tych co odpowiedzi nie dostali.

ale oddam sprawiedliwość, że jak zapytałam na skype, to info uzyskałam.

ithilhin
06-06-2008, 21:17
czasem maly blad w adresie mailowym sprawia, ze nie trafia on do adresata...

Gosia, prosze Cię...
wszystkim nam się myli, tak?... bo ja tez z tych co odpowiedzi nie dostali.

ale oddam sprawiedliwość, że jak zapytałam na skype, to info uzyskałam.


e tam, nie wszystkim pewnie :-)
ale mozna miec zly mail na przyklad i przekazac sobie zly i tak dalej.
ale juz siedze cicho i nie wsadzam kija w mrowisko :-)

tulipowna
06-06-2008, 23:35
to juz lepiej o mej i mego synka urodzie piszcie :D :D :D :D :D

07-06-2008, 00:26
czasem maly blad w adresie mailowym sprawia, ze nie trafia on do adresata...

napisalam 5 @ klikajac na adresy mailowe podane na stronie chusto_marcina_i_kasi. nie inaczej. wszystkie moje @ zginely? i innych dziewczyn tez?
moze to chustomaniacy maja blad w swoich adresach?
za brak kontaktu - WIELKI minus!

lemonka
07-06-2008, 11:22
Adres mailowy skopiowałam ze strony Chustomanii i mam swoja wiadomość w "wyslanych"do dziś. A gdyby adres był nieprtawidlowy to przyszlaby wiadomość zwrotna z serwera czy czegos tam. Ja pisałam rówież na pw tutaj do Kasi i odpowiedzi też nie dostałam, ale bylabym niesprawiedliwa gdybym nie dodała, że po popelnieniu wpisu w tym wątku dostałam miłą wiadomość od Kasi na pw. Jeszcze nie odpisałam :oops:
Zaraz to zrobię.

didis
14-06-2008, 15:03
widzę, że zrobiła się tu dyskusja na temat poboczny.
Tulipowna rzeczywiście jest suuper dziewczyną:) Testowałam chustę zaraz po niej:)Więc:
WRACAJąC DOO RECENZJI CHUSTY!
Dla mnie rewelacja, po pierwszym hoppku już myślałam, że do hoppa nie wrócę. A tu tak miła mięciuteńka niespodzianka i przewiewna!
Nosiłam małą nad morze, w lesie, w upały i chłodniejsze dni nawet na ślubie kuzynki byłam w chuście:) mała waży ok 10 kg i rewelacja, niepotrzebne było poprawianie! No naprawdę już myślę co tu sprzedać by ją mieć...

lesje
14-07-2008, 10:49
Dla mnie Hoppy były zbyt grube i węzeł za duży ale ten cienki jest całkiem całkiem. Jak wyjęłam Kairo z pudelka to materiał skojarzył mi się z obrusem/prześcieradłem szpitalnym :hide:.
Chusta rzeczywiście bardzo cienka i przewiewna, a jednocześnie świetnie trzymała 10 kilo Michaśka. No i nauczylam się na niej wiązać kieszonkę (bo jak na razie królował podwójny x :wink:). Gdyby tylko kolory były trochę żywsze to kto wie może przekonałabym się do hoppków :roll:.

YPSI
14-07-2008, 20:45
Ładnie się prezentujecie :)
A swoją drogą to kieszonka wyszła całkiem zgrabnie, choć muszę przyznac, że jak mój Franio miał 10 miesięcy to już mi było niewygodnie go wiązać w kieszonkę - wolałam właśnie 2x a potem plecaczki :backcarry:

lesje
15-07-2008, 10:04
Ypsi, nam było wygodnie (o dziwo bo też słyszałam, że kieszonka jest raczej dla małych i lekkich :wink: dzieci), ale odkryłam, że kieszonka jest świetna na upały bo zawsze to tylko jedna warstwa chusty a nie dwie jak w 2x. Na plecaczek niestety Michasiek jest zbytnim wiercipiętą - w życiu sama bym go nie zamotała :wink:.

YPSI
15-07-2008, 12:19
Nie ma rady - trzeba Cię podszkolić ;)
Ja nie wiem czy już dam radę się spotkać, ale np w piątek to chyba jeszcze nie urodzę, więc ewentualnie zapraszam na Batorego - szczegóły na maila jeśli masz ochotę na spotkanie ;)

kajkasz1
17-07-2008, 23:39
Może nie tyle testowy, co mój własny :D , ale z pewnością ultracienki.
Nie będę porównywac do "normalnego" Hoppa, bo to zupełnie inna bajka.

Chusta jest cieniutka i w sumie dosyć miękka, zwłaszcza po wypraniu (schnie błyskiem) i wyprasowaniu. Jak zwykle dopracowana w szczegółach typu dwukolorowe krawędzie, kieszonka, zaznaczony środek. Myślę, że jest też dosyć przewiewna, choć w upały nie nosiłam (bo się jakoś upałów w tym lecie doszukać nie mogę). Wydaje mi się, że dzięki tej "grubości" śmiało można ją polecić na lato. Co do wiązania i noszenia to sprawdzałam tylko na krótkie dystanse (około pół godziny maks). Leżała idealnie i nosiło się bardzo wygodnie. Pod warunkiem porządnego i dopracowanego wiązania. Już się przyzwyczaiłam, że cienkie chusty są bardziej wymagające. Mnie się ta chusta bardzo podoba, a dzięki piaskowym kolorkom (mam Kairo) jeszcze bardziej.

http://images23.fotosik.pl/244/a5390bab47f49eb1med.jpg
http://images29.fotosik.pl/244/6e31ba76fff3e693med.jpg

YPSI
25-08-2008, 10:43
Podobnie jak Kajkasz1 też nie ocenię testowego ale własnego cienkiego Hoppa - tyz Kairo :wink:

W zasadzie to ta chusta ma same zalety - jest faktycznie cieniutka, a po kilku praniach i męczęniu jej, dodatkowo staję się jeszcze bardziej 'cienka' i miła w dotyku. Zaznaczony środek :) Róznokolorowe krawędzie :) Kieszonkę na rzep bym osobiście juz wywaliła z produkcji Hoppów ale co tam...

Jak się nosi? Jak się wiąże?
Ano dla mnie super. W zasadzie chusta bardzo łatwo się poddaje wszelkim manewrom - sama się wiąże. Jest przewiewna ale gdy rozłoży się poły w wiązaniu kieszonce to potrafi ładnie chronić np przed wiatrem. Noszę moją już miesięczna Gosię od 3 tygodni i Hopp sprawdza się doskonale - i w domu i na zewnątrz. Dzieć nie osiada, choć faktycznie trzeba się do wiązania mocno przyłożyć. Czasem motałam szybko i byle jak i potem miałam Gosię w okolicach brzucha a nie piersi :(
Kolejne zalety: malutki węzeł, materiał szybko schnie, kolor Kairo jest tak uniwersalny że aż muszę Hoppedizowi zaklaskać :applause:
Raz jeden miałam możliwość wrzucić na plecy Franka (20 msc) i powiem szczerze, że też ładnie chusta pracuje. Plecak prosty wyszedł doskonale i przez pół godziny Frane nie osiadł a i mnie plecy nie bolały.
Chusta ode mnie dostaje 5.
[/img]

zakrecona_pchelka
03-09-2008, 13:06
A ja miałam testowego i to niezbyt długo wiec moja opinia może nie jste do końca wypracowana...
Więc:
-materiał rzeczywiście cieniutki, tylko dla mnie zbyt mdły kolor (pare razy słyszałam, ze zawiązalam dziecko w stare prześcieradło..)
-łatwo i szybko się wiąże, często musiałam dociagac (może to od wagi mojej latorośli:)))

Generalnie chusta bardzo przyjemna:) i mimo iz nie jestem fanka kieszonek, ta mi nie przeszkadzala:)

basik
03-10-2008, 00:07
I ja jestem po testowaniu Kairo.
Ale w przeciwieństwie do poprzedniczek chusta mnie w ogóle nie zachwyciła.
"Sztywne prześcieradło" przychodziło mi na myśl za każdym wiązaniem. I kieszonka jak dla mnie nie jest najlepszym pomysłem - mi przeszkadzała w wiązaniu węzła.
Kolory zupełnie nie moje.

dzinx
28-01-2009, 17:26
chyba "dojrzałam" do wyprodukowania mojej pierwszej oceny.

ten cienki Hopp mnie zachwycił jak tylko go wzięłam do ręki - zapoznałam się z używanym Hoppem Ypsi - był faktycznie ultracienki i miękki. bardzo przyjemny w dotyku.
ponieważ wtedy miałam doświadczenia jedynie z NATI (a mój egzemplarz jest bardzo gruby i w upalnym sierpniu spływaliśmy z synkiem potem) marzyła mi się chusta cienka - "po dotyku" wydawało mi się że Hopp będzie idealny.

dzięki Ypsi :D zapoznawałam się z nim przez tydzień. co prawda tylko w warunkach domowych, ale za to wiele razy.

dla mnie, choć poczatkującej, chusta wiązała sie dość łatwo (KIESZONKA) - w skali 6-stopniowej to by było na 4. trudniej niż Leo Rouge którego używałam w tym samym czasie. ale łatwiej niż NATI. dociągała się dobrze, czułam przy wybieraniu że materiał faktycznie się dociąga.
bardzo przyjemna w użyciu - lekka, miękka, fajnie się układała, przewiewna, dodatkowo fajnie pachniała :-)
synkowi się podobało - zasnał w niej 2 razy bez problemu.
choć to pierwsze wiązania - nic się nie w niej nie rozluźniało, Mały mi po ponad godzinie nie opadł.

ale mam jedno ale: krawędzie mi się wrzynały w ramiona (synek - prawie 8 kilo). ani w Leo, ani w NATI takiego efektu nie było.

i coś jeszcze - mając w domu przez tydzień 4 chusty - najchętniej dotykałam ultracienkiego Hoppa, ale najchętniej wiązałam w Leo.

miałam takie wrażenie, PODKREŚLAM, że to wrażenie, że w maju - gdy zacznie sie robić ciepło, waga mego synka moze stać sie dla Hoppa problemem, a dla Leo nie.

ostatecznie wybrałam Leo. żałując, że nie znałam tego Hoppa gdy mój berbeć ważył 3 kilo :)

ps. chusta po wypraniu wyschła ultraszybko (zima!!) i się bardzo ładnie dała uprasować.
ps2. istnienie kieszonki dostrzegłam pod koniec prasowania - znajduje się ona na skosie chusty i jest tak cienka, że wiążąc chustę w ogóle jej nie wyczułam :oops:

w ogólnej ocenie:

teraz jak już ponosiłam w większej ilosci chust - kupiłabym Hoppa na lato, pod warunkiem że zawartość którą miałby nosić ważyłaby raczej mniej niż więcej
w skali 6-stopniowej to by było 4 (ale żadna chusta nie jest na razie na 6 i żadna nie jest na 1) :)

jana
21-02-2009, 00:53
http://images46.fotosik.pl/68/fe2fb0b619e21748med.jpg (http://www.fotosik.pl)

więc krótko-
dla malucha super i na lato genialny :)
dla starszego już trochę gorzej, ale i tak nie było źle, wrzynał się trochę,
kolorki nie dla mnie, ale de gustibis...
kieszonka to fatalny pomysł przy długiej chuście, bardzo przeszkadza przy wiazaniu tybetańskim..

poleciłabym z czystym sumieniem na lato dla dziecięcia lżejszego :)