PDA

Zobacz pełną wersję : Kieszonka - proszę o ocenę



marcy
18-03-2010, 14:55
Dziewczyny zerknijcie proszę czy dobrze Adasia zamotałam. Dociąganie kieszonki to dla mnie prawdziwe wyzwanie - za nami już kilkanaście prób, a dopiero z tej byłam zadowolona pod względem dociągnięcia. Jednak motanie starszaka w 2X było dla mnie prostsze...
http://lh6.ggpht.com/_DgTKQ4eAA5I/S6ITBxeU3HI/AAAAAAAAAB0/ogYtptinxGY/s800/IMG_3656.JPG
http://lh6.ggpht.com/_DgTKQ4eAA5I/S6ITCUuuCnI/AAAAAAAAAB4/d1Z2_eQylRM/s800/IMG_3657.JPG

tysiula
18-03-2010, 15:37
Jak dla mnie to jest idealnie dociągnięte, równiutko, brawo! :)

Ale moze jeszcze niech bardziej doświadczone się wypowiedzą :)

Karolcia
18-03-2010, 15:47
Dociągnięcie super:)

Tylko kolanka ciut wyżej, aby pupa bardziej wpadła - chwyć za łydki i "wpadnij" tą pupę.

Poły możesz poprowadzić bardziej po kości niż ramieniu - gdy zwiększy się ciężar dziecka możesz odczuwać dyskomfort.

marcy
18-03-2010, 16:00
Dziękuję dziewczyny :) Mam nadzieję wrócić do 2X jak mały trochę podrośnie, więc miejmy nadzieję że poły nie będą takim problemem - ale gdyby jednak - to jak je przesunąć? Po zamotaniu i dociągnieciu już przesunąć?

JJ
20-03-2010, 16:08
w Bielsku- Bialej dziala Klub Kangura
http://klubkangura.com.pl/category/klubbielsko
jesli chcesz zeby ktos doswiadczony pokazal i wiazania przejdz sie na spotkanko :)
a kieszonka na fotkach:thumbs up: :applause::applause::applause:

Mayka1981
20-03-2010, 20:51
Pięknie!
Może poły pionowe bardziej pod kolanka to i kolanka wyladują wyżej i pupka bardziej wpadnie, ale tak macie gładziutko na plecach, że w kompleksy można wpaść... :D

marcy
20-03-2010, 20:53
Wiem o KK bo chodziłam swego czasu na spotkania - na spotkanie się na pewno wybieram, tylko chcialam przed spotkaniem się upewnić, że nie robię małemu krzywdy jakimś głupim błędem...
A pomocy na pewno potrzebuję bo jak już w końcu z wielkim trudem udaje mi się dociągnąć wszystko tak, że jestem zadowolona, to mi z kolei nie jest do końca wygodnie i mnie w niektórych mniejscach uwiera...
Kurcze, nie myślałam, że motanie kieszonki będzie takie trudne...

w Bielsku- Bialej dziala Klub Kangura
http://klubkangura.com.pl/category/klubbielsko
jesli chcesz zeby ktos doswiadczony pokazal i wiazania przejdz sie na spotkanko :)
a kieszonka na fotkach:thumbs up: :applause::applause::applause:

marcy
20-03-2010, 20:57
Pięknie!
Może poły pionowe bardziej pod kolanka to i kolanka wyladują wyżej i pupka bardziej wpadnie, ale tak macie gładziutko na plecach, że w kompleksy można wpaść... :D

jak byś wiedziała ile prób nas ta gładkość kosztowała to by nie było kompleksów:ninja:

A tak serio - dziekuję dziewczyny za wszystkie uwagi - będzeimy ćwiczyć nadal... A może ktoś wie jak mogłabym sprawić żeby krzyż na plecach wychodził niżej? Bo zazwyczaj za wysoko mam...

ithilhin
20-03-2010, 21:23
kieszonka cudna!
krzyz na plecach nizej - po prostu po zamotaniu przesun chuste na plecach siegajac reka do tylu.
a jak przekaldasz do wiazania (poly z plecow na ramiona) to prowadz chuste za same krawedzie - wtedy sie niesplacze i na plecach bedzie szeroko rozlozona.

Kanga
20-03-2010, 21:33
a ja mam pytanie - co to za chusta?? czy to przypadkiem nie elastyczna ( bo takie mam wrażenie :)

jeżeli chodzi o wiązanie - to jest super - o ile to chusta tkana.

Mayka1981
20-03-2010, 21:36
a ja mam pytanie - co to za chusta?? czy to przypadkiem nie elastyczna ( bo takie mam wrażenie :)

jeżeli chodzi o wiązanie - to jest super - o ile to chusta tkana.

MI to wygląda na diamencika turkusowego Nati :D Może pofarbowany? Bo ponoć diamentowy turkus bardziej zielonkawy niż niebieski...
Z bambusem? Mam szmaragdowego i też pięknie się układa (ale ja się tak nie przykładam:hide:)

Edit - a jednak jak powiększyłam - to nie...
A taka pewna byłam "na pierwszy rzut oka"...

Faktycznie - faktura nie jak tkana...

marcy
21-03-2010, 09:07
Tkany bambus nat turkusowy :) I nie farbowany tylko taki kolor ma :)

JJ
21-03-2010, 09:25
Tkany bambus nat turkusowy :) I nie farbowany tylko taki kolor ma :)

potwierdzam ze taki ma kolor :)
i mieciutka jak kaczuszka
mialam pozyczona od Jasnie Pani

Mayka1981
21-03-2010, 11:00
HA czyli jednak! Bo na zbliżeniu splotu nie widać...
Ale ma się tego nosa...:ninja::lol:

ithilhin
21-03-2010, 11:10
ja o dziwo tez od razu zalozylam, ze to bambus, ale Aga ma racje - trzeba dopytywac o szczegoly