PDA

Zobacz pełną wersję : Ktore formowanki lepsze? Bitti boo czy mała bambusowa noc PD?



ania mania
17-03-2010, 11:24
Bitti boo to chyba nowość, więc nie wiem czy ktoś już ma jakieś doświadczenie. Napiszcie co sądzicie o PD bambusowej. Czy warto się pokusić? A może mała techniczna? Jeśli powieliłam wątek to z góry przepraszam :)

Malina
17-03-2010, 16:13
A bitti boo sa juz w sprzedazy w pl? Bo w uk nei maja:(
PD bambusowej nie mam, wiec tez nei pomoge.

ania mania
17-03-2010, 20:43
są w pieluszkarni, pozdrawiam

Tolusia30
11-04-2010, 19:00
a ja podniosę temat bom ciekawa czy ktoś testował już bitti boo????????????

Sylaba
07-05-2010, 16:27
właśnie przyszła - żółciutka jak kurczaczek, wizualnie śliczna, mięciutka, czeka na pranie. Jak wypróbujemy to napiszę więcej.
A może ktoś już wyprobował ?

Lucy van Pelt
07-05-2010, 16:57
Ja próbowałam ale jako sprzedawca nie mogę się wypowiadać :)

kamuszyca
07-05-2010, 19:58
używam bitti boo już ponad miesiąc - pieluszka jest identyczna jak SIO, różni się chłonnym "otulaczem" z błyszczącego welurku bambusowego i nie daje poczucia suchości przy pupie, bo zamiast tego niby-zamszu na wkładce jest welur bambusowy.
dla mnie pieluszka jest super - bardzo chłonna, zgrabna, prześliczna i pomimo prania ciągle wygląda jak nowa.

ph78
07-05-2010, 23:58
Ja też uzywam Bitti Boo ponad miesiąc.
Różni się jeszcze od Bitti D'Lish wkładem przy pupie - zamiast mikropolarku izolującego wilgoć jest połyskujący welur bambusowy.
Oraz dopasowaniem - w moim odczuciu otulacz D'Lish jest bardziej elastyczny, naciąga się. Natomiast Boo jest grubszy, sztywniejszy i w związku z tym wydaje się mniejszy. D'Lish dopinam na wewnętrzne napy, a Boo na zeewnętrzne. Na tym samym dziecku ;) A wkłady, mimo że w Boo procentowo więcej bambusa, są podobne pod wzgledem grubości.
Chłonna podobnie jak inne formowanki bambusowe (np. Flexi Toty).
Wymaga dodatkowego otulacza.
Śliczna! Zgrabna! Świetna jakość.

emelbe
08-05-2010, 00:10
Ja mam i bambusową noc, i małą techniczną PD. Polecam obie. Bambusowa faktycznie jest idealna na noc, bo świetnie i dużo chłonie, a polarek wyściela całe wnętrze, także dodatkowy wkład zapinany na napy. W technicznej też jest wkład wpinany, a sama formowanka baaardzo milusia. Używamy jej w dzień.

annya
23-07-2010, 21:58
Odnośnie bitti boo. Miałam testową- wizualnie śliczna, ale IMO wypada mniejsza. M jest teoretycznie do 12.5 kg- synek jest średniak, waży 10kg i na niego była na styk. Jeśli chodzi o chłonność... Szukam pieluszki, w której mógłby przespać całą noc. Niestety nad ranem wszytsko dookoła było mokre. Fakt, że idą ząbki (nie chciałabym jednak dorabiać jakiejś teorii). Jeśli chodzi o czas schnięcia-dośc szybko, ale sprzyjała temu w ostatnich dniach wysoka temperatura.

junona
20-08-2010, 20:40
Świeżo po testach na Bitti Boo.
Śliczna misowa jak wszystkie Itti Bitti. Byłam enta w kolejce, a pieluszka wciąż trzymała formę, więc to naprawdę dobra jakość. Niestety nie jest to pieluszka na noc, IMHO za mało chłonna.
Mam podobne odczucia jak kamuszyca właściwie - Bitti Boo różni się od IB SIO właściwie tylko tym, że jest z bambusa i potrzebuje otulacza.... który skutecznie zasłania jej piękno :/.
Myślę, że to fajna pieluszka na upalne dni, kiedy można pozwolić sobie na puszczenie dziecia w formowance jedynie, albo a la treningowa na odpieluchowanie.
Mam PD Bambusową Noc i mogę napisać same pozytywy. Na noc jak najbardziej.

kammik
21-08-2010, 08:17
Kupiłam Bitti Boo i fakt - szkoda, że to formowanka, bo taka śliczna :) Założyłam na noc i trzymała idealnie, ale fakt, że młoda megaszczochem nie jest. Jest superzgrabna, więc może zacznę zakladać małej formowanki na wyjścia, bo do tej pory robiły jej taki odwłok, że niewiele spodenek dawało mu radę

Eko_mamusia
25-05-2011, 14:35
mam jedna bitti boo czerwoną, faktycznie jest przesliczna, super materiał od srodka ten bambusowy welurek :)