PDA

Zobacz pełną wersję : Doradcy noszenia ClauWi



nemhain
15-03-2010, 15:20
Mamy nowych doradców ClauWi :)


Gratulacje Dziewczyny:D

paskowka
15-03-2010, 15:34
No własnie tez zauważyłam:)
I tez wieeelkie gratulacje!!!

Liv
15-03-2010, 15:50
dołączam się do gratulacji!

sylabelle
16-03-2010, 11:36
Gratulacje także ode mnie :D

mucha
16-03-2010, 11:41
ja się chętnie dołączę ale nie wiem komu gratulujemy. Widzę tylko, że to już trzecia szkoła z Drezna.
PS
mnie nikt nie gratulował mojego kursu zaawansowanego

martajotka
16-03-2010, 16:43
Mucha! specjalne gratulacje dla Ciebie !!

Dziewczynom mam nadzieję wkrótce pogratulowac osobiście :)

truscaffka
18-03-2010, 00:18
nemhain - buziak wielki za watek :)i dziekuję wszystkim, w imieniu swoim i kolezanek, za gratulacje :)

Zaś Petrze z ClauWi i Ani - za bardzo intensywny i ciekawy weekend....który uzmysłowił mi tylko, jak długa droga przede mną...
Wiem, czego jeszcze nie wiem :)
Ale się dowiem :)

A pozostałym kursantkom, które poznałam dopiero podczas szkolenia - dzięki za fajną atmosferę, miło było Was poznać w realu kobitki:)

Agnen
18-03-2010, 00:20
Dziewczynom mam nadzieję wkrótce pogratulowac osobiście :)
Marto ale wbrew pozorom część dziewczyn wcale nie jest z Poznania :P
Dzięki ;)

agatkie
18-03-2010, 00:23
Ja również dziękuję :).
To był bardzo miły i intensywny wątek.

Chciałam też podziękować Ani i Petrze za profesjonalne prowadzenie, miłą atmosferę i mnóstwo pracy jakiej w to szkolenie włożyłyście.

Karolina, nie znam Twojego nicku :), ale bardzo, bardzo dziękuję za podwożenie.
Zresztą wszystkim współuczestniczkom dziekuję za bardzo miłą atmosferę :).

Mucha!!!! Gratulacje :).

Linda
18-03-2010, 01:05
Hej, super dziewczyny! Gratulacje!

Anna Nogajska
18-03-2010, 01:43
Aniu- załozycielko wątku- serdecznie dziękuję:) To miło, że zauważyłaś.

Dziewczynom uczestniczkom należą się specjalne podziękowania, bo wytrwały całe 3 dni, a było bardzo intensywnie:) Cieszę się, że do nicków teraz mogę dopasowac twarze:) Każda z Was to wspaniała osobowość, wspaniała mama i po prostu kobieta! To niesamowite...

Pierwsze koty za płoty! Przekażę podziękowania dla Petry, na pewno bardzo się ucieszy, bo dużo serca w to szkolenie włożyła. Na szczęście wszystko się udało, bo śnieżyca w Monachium o mało nie pokrzyżowała naszych planów!

Ja z każdym szkoleniem, z każdym spotkaniem, z każdą książką uświadamiam sobie, że trzebaby jeszcze to i tamto...Ale dlatego mnie ten temat tak bardzo fascynuje!

Cieszę się, że wspólnie rozpoczęłysmy tę drogę:) Wszystkim uczestniczkom życzę wspaniałej pracy i spełnienia w niej, a rodzicom wiele radości z noszenia.

peluche
18-03-2010, 01:51
GRATULCJE dziewczyny i Mucha również, bo widzę, że niedoceniony sie poczuł :)

anifloda
18-03-2010, 09:39
Również bardzo dziękuję prowadzącym! Szkolenie rzeczywiście było bardzo intensywne, mięśnie bolą mnie nadal. :-)
Karolina to i_n_a.

djdag
18-03-2010, 11:14
Ja też dziękuję za gratulacje i prowadzącym. Szkolenie było świetne, doskonale przygotowane i uświadomiło mi, jak dużo jeszcze nie umiem. Dziękuję Ania i podziękuj proszę Petrze :)

Mucha - gratulacje! Czy organizujesz jakieś pokazy?

reni
18-03-2010, 11:43
dzieki za gratulacje
ujawniam się jako kolejny doradca po clauWi
dziekuje dziewczynom za współuczestnictwo i prowadzacym za profesjonalność

mucha
18-03-2010, 12:00
Mucha - gratulacje! Czy organizujesz jakieś pokazy?
jak będziesz następnym razem w Cieplicach to wpadnij do mnie. Na początek możemy w ramach pokazu wyrzucić twój wózek przez balkon. Jeśli to jest za słabe to można jakoś poprosić o wsparcie aeroklub jeleniogórski ;)

olka
18-03-2010, 12:15
Również przyłączam się do gratulacji i mam nadzieję, że kiedyś skorzystam z nowo nabytej wiedzy doradców :D

czteryszczęścia
18-03-2010, 12:33
Szkolenie będę wspominać bardzo miło - intensywna nauka w cudownej atmosferze i w przemiłym towarzystwie :)
Mam nadzieję, że spotkamy się we wrześniu wszystkie ponownie na c.d. :)

odynka
18-03-2010, 12:50
jak będziesz następnym razem w Cieplicach to wpadnij do mnie. Na początek możemy w ramach pokazu wyrzucić twój wózek przez balkon. Jeśli to jest za słabe to można jakoś poprosić o wsparcie aeroklub jeleniogórski ;)
przepraszam za OT ale właśnie coś mnie tknęło że chyba w Cieplicach mam rodzinę:D

Fusia
18-03-2010, 12:52
ja się chętnie dołączę ale nie wiem komu gratulujemy. Widzę tylko, że to już trzecia szkoła z Drezna.
PS
mnie nikt nie gratulował mojego kursu zaawansowanego

to teraz gratulujemy

annya
18-03-2010, 17:50
Również przeserdecznie gratuluję!!!

Fajnie, że chusty będę popagowane coraz profesjonalniej - zapewne wówczas trafią do szerszego grona, a i dzieci będą szczęśliwsze ;).

kasia_b
18-03-2010, 18:09
Dziewczyny gratuluję :)))) i bardzo sięcieszę że tak dużo lokalnych, poznańskich ;) chustonoszek może się oficjalnym tytułem pochwalić :) Brawa!!!

kasia

i_n_a
22-03-2010, 14:20
dziekuję bardzo i ja! Za gratulacje, za kurs, za przemiłe, doborowe towarzystwo. Teraz dopiero mi się zacznie... Powoli przepracowuje ten weekend ;)
Dzięki Aniu, przekaż też podziękowania Petrze!


Mucha - że też ja wcześniej nie wyczaiłam, ze Ty z Cieplic! Właśnie wróciliśmy z nart z Izerskich... ;) Ale, że Karkonosze to jedno z naszych ulubionych miejsc, to może jakoś latem na jakąś konfrontacje się umówimy ;) No i oczywiście gratulacje dla Ciebie!

mucha
23-03-2010, 08:21
Mucha - że też ja wcześniej nie wyczaiłam, ze Ty z Cieplic! Właśnie wróciliśmy z nart z Izerskich... ;) Ale, że Karkonosze to jedno z naszych ulubionych miejsc, to może jakoś latem na jakąś konfrontacje się umówimy ;) No i oczywiście gratulacje dla Ciebie!
oczywiście zapraszam!