PDA

Zobacz pełną wersję : Mei Tai Butterfly - recenzje



Asia ButterflyMeiTai
14-03-2010, 20:08
W tym wątku piszemy recenzje do testowanego MT, zdjęcia mile widziane; zaznaczamy jak plusy, tak i minusy, ponieważ MT cały czas są w fazie udoskonalania ;) na pewną za żadną uwagę się nie obrażę. Ponieważ jednocześnie do testów poszło kilka nosideł, proszę o zaznaczanie w wątku, którego recenzja dotyczy.

Dziękuje

JJ
29-03-2010, 13:27
slicznie wykonane MT :thumbs up: ,
ciekawie rozwiazany problem kapturka - przyszyty na stale ,/ w moim MT mam inaczej / niestety troche przez to mialam problem zawiazac pierwszy raz , bo przyzwyczajona jestem do gladkiego MT

-ladny kolor +fajna aplikacja + Mt super dla dziewczynki , takie wesole :mrgreen:
-porzadne wypelnienie pasow dzieki czemu sa miekkie jak kaczuszka mozna nosic , nic sie nie wrzyna :thumbs up:
- jednak troche ten material wydawal mi sie sztywny- podczas wiazania pasow

polecam :thumbs up:
dziekuje za mozliwosc testowania

Asia ButterflyMeiTai
29-03-2010, 18:36
Cieszę się niezmiernie, że wam się spodobało. Materiał mógł być sztywny, bo "niezłamany", jak by nie było trochę lnu w tym jest :D, podejrzewam jak się wyrobi, to będzie lepiej się wiązał. Dziękuję bardzo za recenzję.

buggins
21-04-2010, 11:52
Mialam przyjemnosc testowac MT. Jest przepiekne, idealne dla dziewczynki. Podoba mi sie pomysl przyszytego na stale kapturka, tylkodla niewprawnej mamy (czyt.dla mnie) stanowil troche utrudnienie w motaniu na plecach - moze jakby go troche wyzej przypiac byloby latwiej? Material troche sztywny, ale bardzo dobrze trzyma dziecko. Jedyna moja krytyczna uwaga to zbyt dlugie wypelnienie w pasach ramiennych - tutaj musze dodac ze jestem ekstremalnie chuda, wiec to przeszkadzalo tylko mnie, niemaz nie mial problemu z wypelnieniem. MT baaaardzo wygodny, Alia nie chciala z niego wychodzic :)
a tutaj zdjecia (srednio pokazuja MT niestety, niemaz lewy jest do takich zdjec :ninja:

http://lh5.ggpht.com/_e6Fu0DAS8pQ/S69jmtkPUNI/AAAAAAAAAFw/R5i_FjkOkGM/s800/270320101534.jpg

jak widac, Alii sie podoba :)

http://lh4.ggpht.com/_e6Fu0DAS8pQ/S69jnBLod3I/AAAAAAAAAF4/Z83iOKm3958/s800/270320101536.jpg


Dzieki za mozliwosc testowania!

Asia ButterflyMeiTai
24-04-2010, 01:33
Dziękuję za recenzje i zdjęcia, najważniejsze, że dziecko było zadowolone :) Długość wypełnienia do uregulowania :D

anqa
02-05-2010, 21:59
Testowałam MT Łobuziara rozmiar M.
1) Najwygodniejsze nosidło jakie kiedykolwiek miałam okazję nosić. Pasy naramienne super wypełnione, nic się nie wżyna i nie uwiera. Zawsze miałam kłopot z MT, że po niedługim czasie bolały mnie plecy, już myślałam że nie ma opcji na nosidło - że tylko chusta mnie ratuje. A tu wielka niespodzianka - już pierwszego dnia nosiłam 4godziny i wogóle nie poczułam ciężaru :D
2) Jest przepiękny - ja zagorzała przeciwniczka różu pokochałam go od pierwszego wejrzenia. Nawet mój małż powiedział że ładne - a nigdy nie określił nic różowego nawet mianem 'znośne'
3) Bardzo wysoka jakość wykonania, pięknie naszyte aplikacje.
4) Fajnie rozwiązany zagłówek (miła odmiana), łatwy w obsłudze.
5) Pasy naramienne może i daleko wypełnione - ale mi to nie przeszkadza (mała ma wygodnie pod kolankami i pupą) a przynajmniej dla osób wyższych/tęższych nie są za krótkie
6) Materiał jak dla mnie również akuratny bo super nosi :D

Generalnie cud, miód malina !!!! Jestem zachwycona. A młoda nie mniej ;)

Zdjęcia jak się uda zrobić (tj znajdę kogoś kto zrobi ;) ) to później dokleję.

Dziękuje :D

franciszka
09-05-2010, 19:46
Testowałam z moją M. ButterflyMeiTai rozmiar "S" taki czarniutki sztruksowy z białym bawełnianym kwiatuszkiem i drugą białą stroną..... :P Super nam się nosiło, choć troszkę się bałam tego rozmiaru "S" :P
MT super uszyty, bardzo miękki i wygodny... bardzo pomógł nam w urządzaniu się w nowym domu :D Dzięki niemu Młoda wygodnie siedziała mamie na plecach i dzielnie "pomagała" rozkładać rzeczy na swoje miejsce :D Towarzyszył też nam w wyjściu do miasta, po drobne zakupy, w dojechaniu na basen... itd. Pasowało mi w nim wszystko: od kształtu, przez wysokość do długości pasów i kolorów.... I tu w sumie jedyny minus - idzie lato i ciepłe - liczę, że nawet gorące dni :D... To MT jest super, ale bardziej na zimę, niż najbliższa porę roku :D

Dziękuję za możliwość testowania, aha... w związku z przeprowadzką... nie wiem, gdzie jest aparat, gdzie jest ładowarka.... na mam jeszcze lustra.... Liczę, że fotki i za mnie zamieści jewa - bo jej też mocno podpasował :P

monika999
10-05-2010, 12:10
Testowalismy ButterflyMeiTai rozmiar M- rozowy z apilkacja z dziewczynka. jestem naprawde zachwycona!!! bardzo starannie uszyty, do tego pasy naramienne bardzo wygodne, wypelnienie gabka z malym dystansem od panela swietnie sie u nas sprawdzalo. lekki i wygodny, czyli taki jak powinien byc idealny MT:) dlugie pasy idealne i dla mniejszych i dla wiekszych rodzicow:)
to co mi przeszkadzalo, ale to kwestia gustu, to kapturek, zupelnie nie byl nam potrzebny.
ciesze sie, ze moglismy go potestowac, dziekujemy!!!:)

Asia ButterflyMeiTai
11-05-2010, 16:18
Dziękuję ślicznie za recenzje, ponieważ Łobuziara zamieszkała u anq'i na stałe, to w "nowym" testowym postarałam się zrobić poprawki wg powyższych uwag :) zobaczymy co mi z tego wyszło jak już będzie przetestowany. Jeszcze raz dziękuję wszystkim testującym za uwagi.

jewa
22-05-2010, 22:19
My testowaliśmy Mei Tai Kwiatuszek, rozmiar "S"
Te MT jest według nas rewelacyjne!!! Super wygodne, doskonale utrzymuje mojego małego wiercipiętę ;) Zdało "ekstremalny" egzamin w kościele, a tam Kacperek zawsze najwięcej się wierci, wygina i kombinuje jak tu uciec by trochę pobiegać ;) Kolorki ma akurat takie, które bardzo lubię :D Aplikacja prześliczna, wykonanie też pierwsza klasa :) Mężowi również się podobało i też testował ;)
Pasy super wypełnione - co podnosi komfort noszenia,nawet bardzo długich spacerów, jakie to mamy w zwyczaju. Materiał milutki, choć na lato troszkę za ciepły.

Jeśli chodzi o fotki, to zrobiliśmy takie :)

Pierwsza przymiarka po basenie, kiedy to Franciszka przekazała nam MT:

http://lh3.ggpht.com/_8RwyoUpa3uw/S-Vf3vqfAZI/AAAAAAAAAME/WXdYIbabWB0/s288/Kacperek%20i%20MT%20testy1.jpg (http://picasaweb.google.com/lh/photo/7-9L2XbuiZtuFn2nnmNbv8lG4HxI3Jl4Ut1y2H7swr8?feat=emb edwebsite)

A to fotki ze spacerków:

http://lh4.ggpht.com/_8RwyoUpa3uw/S-bCPQwUSxI/AAAAAAAAANU/3jAgBOs7Hfc/s288/Test%202%20Kacpere.jpg (http://picasaweb.google.com/lh/photo/9BzRl9KWnRWQXBYEqb8eKMlG4HxI3Jl4Ut1y2H7swr8?feat=e mbedwebsite)http://lh4.ggpht.com/_8RwyoUpa3uw/S-bCEpn3fRI/AAAAAAAAANE/2EDmLTs-3cs/s288/Testy2.jpg (http://picasaweb.google.com/lh/photo/lPjIJmkAyYWigXsk-bVvhslG4HxI3Jl4Ut1y2H7swr8?feat=embedwebsite)http://lh6.ggpht.com/_8RwyoUpa3uw/S-bCB2PEb6I/AAAAAAAAAM8/kQlwhi54q5I/s288/Kacperek%20testy2.jpg (http://picasaweb.google.com/lh/photo/vKdIxR40ZqQ5zO_eQuuYW8lG4HxI3Jl4Ut1y2H7swr8?feat=e mbedwebsite)

Generalnie CUDO!!!!

Nam niestety tylko rozmiar nie bardzo pasował, no ale to akurat mnie nie dziwi bo mój maluch mimo, że młodszy od córci Franciszki, niestety jest duży chłop ;(. Panel musiałby być szerszy i pasy też odrobinę dłuższe, bo wiązanie z przodu już niestety nam wychodziło na styk.

Edit:
aaaa ... i pasy wszyte w panel jak dla nas w idealnym miejscu :) Długość panela i zagłówek akurat :) wcześniej testowaliśmy zazwyczaj za płytkie

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA MOŻLIWOŚĆ TESTOWANIA :)

anmuszka
27-05-2010, 17:10
My jesteśmy w trakcie testowania i jest naprawde super! Myslałam ze sie nie przekonam do MT ale jednak.... Nosi sie genialnie - pasy mocno wypenione - nic sie nie wrzyna. Jest bardzo wygodne. Teraz jest opcja z odpinanym kapturkiem? ale ja nie za bardzo umiem go obsługiwac. Poza tym moje dziecie nie przysypia teraz na spacerach wiec kapturek nie jest nam potrzebny. Ogólnie super wrazenie. Dal mojej 14 miesieczniaki idealne. No i wizualniebardzo piekne - starannie wykonane. A poniewaz na razie lata nie ma wogole nie przeszkadza nam nie letni material

kamelia
10-06-2010, 00:00
Nosidło bardzo ładnie obszyte.

Jak dla mnie to trochę sztywny materiał, przez co miedzy innymi trudno się wiązało.

Trochę tez za gruby na lato.

Pasy fajnie wypełnione, ale mnie troszkę obcierały, ale nosiłam na cienką bluzkę i myślę,ze to jest w pewnym sensie kwestia odpowiedniego dopasowania wielkości nosidła do figury osoby noszącej i dziecka..


Generalnie nosiło się dobrze. Za długo nie mieliśmy okazji testować, bo akurat pogoda nie sprzyjała spacerom. Pierwszy raz nosiłam synka na plecach i sprawdziło się nosidło.

Zdjęć niestety nie mam.

Gabarytowo dość duże i trochę nie poręczne do przewożenia. Przydałaby się tez torba do przechowywania/przenoszenia.

Brakowało mi tez kapturka. Mój mały lubi sobie jeszcze pospać.

eweknap
05-07-2010, 23:29
Dziś pożegnałam MT roz. S :) Było to moje pierwsze MT - więc nie mam sporego doświadczenia.

MT bardzo solidnie i starannie wykończone, piękna aplikacja, bardzo fajny materiał - w trakcie noszenia nie odczuwa się ciężaru dziecka. Wielkim plusem jest to, że można dziecko nie tylko z przodu ale i na plecach nosić i łatwo jest się zamotać;)

Brakowało mi na początku instrukcji obsługi;) Ale to też nie był jakiś problem, bo w internecie sporo znalazłam podpowiedzi, jak zawiazać nosidełko.

Materiał z którego wykonane jest nosidełko, bardzo dobrze nosi, jednak w upały bardzo grzeje, ale to nie jest jakiś wielki minus, bo w upały nie ma na to rady, nawet chusta tu nie pomoże;)

Dziękuje bardzo za możliwość testowania:)

mastica
07-07-2010, 22:23
My mieliśmy przyjemność testowania ButterflyMeiTai rozmiar S, z czarnego sztruksu z białym kwiatuszkiem. MT ślicznie uszyty, starannie wykonany i bardzo wygodny. Pasy naramienne dobrze wypełnione, nic nie uwiera, nic nie gniecie. Bardzo dobrze nosi, zagłówek super trzyma głowę śpiącego dziecka. U nas sprawdziło się super:D
Jedyny minus to czarny kolor, w ciepłe dni mocno grzeje.

Dziękuje za możliwość testowania:D

panthera
19-07-2010, 13:05
mt z motylami -
bardzo ładne i starannie uszyte mt. pasy dobrze wypełnione - nic sie nie wpija nie uwiera, rozmiarowo był ok.
fajny pomysł z kapturkiem dopinanym - my w sumie nie używaliśmy kapturka, a nie lubię jak mi cos wisi i zasłania te piękne motyle :)
sztruks gruby i ciut ciężko mi się wiązało (w czasie wiązania supła nieco puszczał, ale po zawiązaniu już było ok.)
MT idealny na jesień, zimę i wiosnę, niestety my go mieliśmy w czasie upałów, i grzał niemiłosiernie:)
ogólnie wieeelki postęp - jeśli chodzi o wygodę noszącego w mt. Kiedyś trafił w moje ręce prześliczny ale cieniutki mt z japońskim motywem - świetny był tak do 6 kg, a później ramiona bolały już po 30 min - w tym spokojnie nosiłam i ponad godzinę...
minus jedyny - mało kompaktowy jest - ale tu niestety trudno znaleźć kompromis - albo dobrze wypełniony, albo malutki cieniutki z pasami bez wypełnień...
jedynie co to materiał mógłby bardziej miękki. Ten co jest w noszeniu nie przeszkadza, jedynie przy składaniu.

sylabelle
24-07-2010, 13:16
Troszkę spóźniona recenzja :)
Ja też testowałam MT z Motylami. Bardzo fajny, świetnie nosi, myślę, że właśnie za sprawą użytego sztruksu. Ale przy tym jest gruby i na ciepłe dni niestety się nie sprawdza - myślę, że byłby świetny na jesienno-zimową porę. Jedyne co mi przeszkadzało, to nieco za krótkie pasy naramienne i ich nierówna długość :( - supeł wiązałam na końcówkach i to z boku... Motylki bardzo ładne, kapturka nie używałyśmy, ale fajny pomysł, że jest odpinany.

Dziękujemy za możliwość testowania :)

peluche
28-07-2010, 23:09
więc czas na nas, miałam napisać recenzję duzo wczesniej, ale czekałam aż sylabelle mi przesle zdjęcia z chustowego spotkania, gdzie to mietek nasz grał pierwsze skrzypce. (ot, wymówka)

Testowałyśmy "S"kę, czyli czerń z kwiatuszkiem. Mei tai bardzo ładny, wszak kiedyś moim ulubionym był czarny, więc jeszcze taki gruby sztruk to super sprawa! Było nam baaardzo wygodnie dzięki wypełnionym pasom naramiennym, mei tai łatwo sie wiąże, nie przeszkadzał nam brak kapturka, za to świetnie podtrzymywał zagłówek główke jak dziecię zasnęło.
Zatrzeżenia mam tylko co do długości pasów górnych, ja wiązałam się na styk (niemaż na pewno by sie juz nie zawiązał), jezeli chodzi o grubość, bo testowałyśmy w lecie, a wtedy to myślę, że wersja lniania byłaby idealna. sztruk nadawałby się na zime (ale to moja opinia), no i oczywiście kolor na lato, czarny przyciąga słońce, ale to mówię kwestia pory roku i materiałów.
Serdecznie polecam tego mei taia, reasumując, bardzo ładny, świetnie uszyty, a przede wszystkim baaardzo wygodny.

a tu żywy dowód:

http://images50.fotosik.pl/320/0255bb2d4ab878cemed.jpg

Sania
29-07-2010, 12:10
My testowaliśmy czarną sztruksową wersję z kwiatuszkiem.
Mieliśmy szczęście, bo akurat minęły te straszne ponad 30st upały...
Bardzo starannie uszyte. Materiał jak dla mnie nieco za gruby - ciężko mi się zawiązywało pasy, ale ta nieporadność zniknęła po kilku motaniach. Pasy naramienne grubo wypełnione - duży plus przy moich już 10kg szczęścia :)
Bardzo podoba mi się zagłówek - świetnie sprawdzał się przy drzemkach w czasie spaceru, a przy tym nie musiałam cudować z żadnymi kapturkami.
Dzieć bardziej zadowolony niż w chuście - rzadko zasypiał i z ochotą poznawał świat.
MT na 5 :)