PDA

Zobacz pełną wersję : otulacze canpola



Kanga
15-11-2007, 11:55
poszłam do Endo obejrzeć te otulacze imse vimse.(bo sa w Endo na mokotowskiej w sprzedazy) . potem poszłam do apteki i za 9 zl kupiłam.. otulacze Canpol babies :p http://www.canpol.com.pl/gfx/upload/produkty/miniatury/pielegnacja/2-705.jpg
http://www.bebeshop.pl/sklep/images/canpol/pielegnacja/2-705.jpg
różnią się tym, ze nie są z bawełny organicznej a ze zwykłej.. nie przeciekają. - to sprawdzone. nie chłoną wilgoci.. są z podobnej folii poliuretanowej w środku.. trochę bardziej szeleszczą.. ale dla tych, co nie mogą wydać wiecej kasy.. myslę że dobre.. nie idealne, ale cóż.. zobaczymy :)
spróbowałam też patentu, który podpowiedziała mi Ithilhin - wypatroszyć pampersa i z tych tak zrobionych "majtek" robic otulacz.. tez się sprawdza :) ale mi to niestabilne się jednak wydało, bo nie dawało sie co chwilę rozpinac i spinac. a oto one http://www.canpol.com.pl/product.php?lp=70&gr=317&pd=1391

visenna2
15-11-2007, 12:05
Tak, canpole sa naprawdę dobre.
Kupiłam taki kiedyś, ale na tyłek Zuzi niestety się nie mieści, załozyłam go parę razy, ale miała pościerana skórę, więc odpuściłam :D W ogóle żadne takie izolacyjne gatki nie występuja w rozmiarze odpowiednim dla mojej córci :D

Anna Nogajska
16-11-2007, 02:26
fajnie, że znalazłaś tańszą alternatywę. daj znać jak się sprawdzają:)

Kanga
16-11-2007, 10:08
używamy ich dwa dni.. znaczy Franek ich używa :)
kupiłam dwie sztuki - roz. L i XL .. na mojego drobnego chłopaka XL są dobre Lka na styk..
sprawdzają sie naprawdę dobrze. nie wiem jak szybko schną IMSE VIMSE po wypraniu canpole na kaloryferzee schna bardzo szybko. jako "wkładek"" uzywam tetry zwykłej nie wybielanej optycznie. na razie - Ani razu nic nie wyciekło, nie przeciekło.. zero problemów.. z tym, ze.. mój syn ostatnio mało w pieluche robi.. więcej do nocnika trafia...

Milosznik
19-11-2007, 15:31
o prosze jaka alternatywa :)
skorzystamy :)

bonsai
19-11-2007, 18:16
A po czym wiedziałaś jaki rozmiar wziąć? bo może też bym się zastanowiła nad nimi :wink:

Pojechałam do tesco i kupiłam na razie 1 [bo nie mam więcej kasy i chcę najpierw zobaczyć czy naprawdę nie przeciekają :roll: ]... i dzięki temu Maciuś właśnie po raz pierwszy w życiu ma na tyłeczku tetrę :wink:

Lela
20-11-2007, 21:52
Ja też mam takie majteczki i bardzo sobie chwale, nie są drogie, nic z nich nie ucieka i są dość zgrabne. mój synek waży 7kg, kupiłam M(dla 10kg) i są dobre. Polecam! 8))

bonsai
20-11-2007, 22:53
Tak mi się spodobało, że dzisiaj kupiłam 2 :D ... małemu faktycznie nic nie ucieka [jak dotąd uciekało mu z każdego pampersa :roll: ]

W tej chwili czekamy na wieczorną kupę i później założę już pampersa - na noc. A tylko tetra jest założona od godziny 17 :P

Kanga
21-11-2007, 10:14
JA kupiłam jeden l i jeden xl.. xlka chyba lepsza..

*LOLA*
09-02-2013, 13:26
EEECH temat stary, ale nie mogłam sobie darować używałam ich jakoś dwanaście lat temu,kiedy moja pierwsza córka była jeszcze mała a moja sytuacja bytowa skomplikowana.Wtedy to była super alternatywa dla wiązanych foliowych gatek a dziś jak na to patrzę to była pierwsza kieszonka jaką miałam,tez folia zabezpieczała przed wyciekami ale już komfort ubierania tego dziecku był inny faktycznie nie było wycieków.Teraz kiedy już z wyboru nie z konieczności wybrałam pieluchy wielo zastanawiałam się chwilę nad poczciwymi Canpolkami ale chęc spróbowania nowego była silniejsza.
Generalnie polecam jako tańszą alternatywę(moja córcia się nie odparzała więc żadnego spustoszenia nie powodują) poprostu trzeba często zaglądać by kontakt skóry z moczem nie był zbyt długi,jednak we wszystkich wielo częściej sprawdza się pieluszkę.