PDA

Zobacz pełną wersję : Watki o MT dla starszego (poltora roku + ) dziecka



Ania_MK
09-03-2010, 14:07
Dziewczyny, cos mi wyszukiwarka szwankuje wiec prosze o pomoc. Szukam watkow o MT i nosidlach dla wiekszego dziecka, tzn takiego poltora roku wzwyw. Moja Julka powoli wyrasta z tulikowego MT i zaczynam rozgladac sie za czyms z ciut szerszym panelem.

Kojarze ze Linda opisywala rozne MT / nosidla, byl caly watek o tym ale cos znalezc nie moge :(

tumtum
09-03-2010, 22:48
a czy nie chodzi przypadkiem o ten, http://www.chusty.info/forum/showthread.php?12644-Jak-dopasowa%C4%87-MT-pro%C5%9Bba-o-porady
przypięty :ninja: u góry strony?

Linda
11-03-2010, 21:03
A czego konkretnie szukasz? Napisz, moze bede mogla cos doradzic.

Ania_MK
11-03-2010, 23:38
Szukam MT ktore mi sie sprawdzi na dluzej teraz :) Julka do sredniakow sie zalicza poki co. Myslalam o bamberoo szczerze mowiac ale inne moze tez mi podpasuja? ... na pewno musi miec kapturek bo jak Jula zasnie to glowke ladnie przytrzyma. Bardzo mi pasuja wypelnienia pasow ktore mam w tuliku (chusto-MT) od Ani. ... w sumie to myslalam o MT najbardziej bo moj maz nie lubi klamr, woli prawdziwe MT bo bardziej mu do chustowania pasuja :)
Linda - jestes ekspertka w mt wiec doradz prosze :) a moze jakas hybryda bedzie lepsze co???

Linda
13-03-2010, 17:58
Mysle, ze dla was toddler Bamberoo bylby ok, bo twoja coreczka ma juz poltora roku. Sprobuj tez poszukac NHT, nawet nie musi to byc wersja toddler, bo ta jest bardzo szeroka. Toddler Kindercarry tez jest fajnym mietkiem. Wszytkie te wymienione na dlugo wam powinny starczyc. Widze, ze mieszkasz w UK, wiec polecam ci mietki dostepne na roznych formach chustowych w UK. Daisy Chain tez jest fajny. Albo moze popros ktoras z szyjacych w PL, aby uszyla dla was jakiegos toddlera?

JJ
13-03-2010, 18:06
Aniu nasze coreczki sa w tym samym wieku
mam MT dwurozmiarowe od AlciMT - moge pomierzyc i jak chcesz moge Wam uzyczyc na jakis czas - sprobujecie sobie i moze latwiej Wam bedzie zdecydowac co i jak
jakby co prosze o priva
pozdrawiam

Ania_MK
17-03-2010, 13:57
Dzieki Janis - wlasnie kupilam od magdy1980 bamberoo ktore mysle ze troche nam posluzy :) Ale ciekawa jestem tego dwu-rozmiarowego MT od AlciMT- masz moze jakies fotki?

Lindo - na NHT czy Kindercarry bede tak czy inaczej polowac :)

A mam pytanko. Mozna dostac jakies MT na 3latka (potrzeba ok 53cm szerokiego panela bo to dlugie dziecko) - znajoma jedzie na wakacje, chust wczesniej nie znala ale ja zainspirowalam i cos szuka teraz pilnie.

Linda
18-03-2010, 08:26
Aniu, panela na 53 cm to nie widzialam. Zmierze panel w moim Toddler NHT i dam ci znac. NHT jest tak uszyte, ze ma zakladki na panelu, pupka dziecka fajnie ''wpada'' do srodka, wiec na pewno, ten MT nie bedzie za maly.

Bushido
18-03-2010, 08:38
NHT jest na spore dzieci :) moj dwulatek caly sie NHT Toddler chowal :)) aha sa tez Kinderpack Preschool ale nie wiem jakie maja wymiary