PDA

Zobacz pełną wersję : Pola i Kuba- przy okazji i ja sie przedstawie :)



pola la
03-06-2008, 00:40
Jakos wczesniej nie zauwazylam tego watku "autoprezentacyjnego" :>
Dopiero watek jakiejs dziewczyny, co szuka za friko chusty mnie nakierowal, wiec nadrabiam zaleglosci :)

Mam na imie Paula.
Jestem mama 1.5 rocznego Kuby (28.11.06), znanego jako Synu ;)

Kubaty urodzil sie w 31 tyg (na gazetowych "wczesniakach" jestem jako lazy_lou) i choc od razu oddychal samodzielnie i niby wszystko bylo oki (porownujac do wczesniakowych przejsc o jakich mozna poczytac na forum wczesniaki) doszlo u niego do wylewow dookolokomorowych i niestety do leukomalacji (obumarcia kawalka mozgu na skutek niedotlenienia).
Straszono bardzo- od lekkiego porazenia mozgowego po "roslinke".
Stres ten pozbawil mnie szybko mozliwosci karmienia piersia, obdarowujac w zamian depresja ;)

Mielismy jednak farta: okazalo sie ze te zmiany zanikowe najwyrazniej ulokowaly sie w jakims "nieszkodliwym" miejscu i Kuba rozwija sie normalnie. (rehabilitowalismy sie okolo roku)
No, moze troche pozno zaczal chodzic bo w 16miesiacu ale ponoc to dlatego ze jest duzy i ciezki- wagowo i wzrostowo dogonil rowiesnikow urodzonych o czasie juz w 4mies zycia.
Jest fajnym dzieckiem, totanie nieupierdliwym ;)
Od poczatku spal 12 godzin w nocy, kolek prawie nie miewal, bawil sie sam, jadl bez grymasow, obcych sie zasadniczo nie boi, wszelkie nowosci typu chusta czy fotelik rowerowy wita z entuzjazmem itp.
Tzw wzorowy bobas ;)
Przy tym jest ponoc ladny (starsze kobitki na ulicy zawsze mowia ze wyglada jak "dziewczyneczka". na moje uwagi, ze to facet reaguja "za ladny na chlopca" ;D )

Moze tyle o Synu ;)

Coz moge o sobie? :/
Nieukonczony zootechnik (do dzis nie wiem czemu studiowalam zootechnike... zwazywszy na fakt, ze cale zycie chcialam byc designerem po wzornictwie przemyslowym albo modowym :D )
Aktualnie pracuje (jesli pracuje, bo jednak glownie siedze z Kuba, z braku dobrej niani albo zyczliwej ciotki/babci na podoredziu) jako kostiumografka w spotach telewizyjnych albo przy sesjach zdjeciowych.
Mam na koncie maly romans z kinem- pracowalam przy "Rysiu" i pomagalam przy "Rozmowach noca".
Najsmieszniejsza przygoda zawodowa to praca z Edyta Herbus (wowczas nieznana) przy reklamie srodka na stonke :D
jakby ktos byl zainteresowany to polecam http://www.bulik.com/ spot z indianka (nr 5 )

Mieszkam w warszawie, w Aninie. 3 przystanki od Centrum Zdrowia Dziecka.
Od 12 lat w zwiazku z kolega z liceum ;) zwanym Niemezem, albo Konkubentem ;)

Na gronie jako pola la.

Na chusty trafilam przez bebelulu (swoja droga dobra nazwa- rzecz jest niestety totalnie beee ;)
do wiaznych przez hanti :)
i jej bloga- trafilam na nia przez wspomniane forum wczesniakowe.



moze kiedys naucze sie wklejac foty...
ale to juz nie dzis...

pozdrawiam
dziekuje za uwage :)

Tymianka
03-06-2008, 00:51
pola la - witaj i rozgość się :D

pola la
03-06-2008, 00:55
a dziekuje :)
ja juz sie tu zadomowilam :)
bo bywam tu od jakis 3-4miesiecy ino honorow nie dopelnilam ;)

nawet w pociechach bylam pare razy choc 11-12 to srodek Synowej drzemki :(
ha! nawet na swieta anne sie jeszcze zalapalam :)

agata_t
03-06-2008, 07:24
witaj:)

kamaal
03-06-2008, 07:34
Witam koleżankę z mojej strony Warszawy ;)

polaquinha
03-06-2008, 08:34
Witaj :)
To chyba najdokładniejsza autoprezentacja jaka czytałam! Fajnie ze Synu jest zdrowy i ze wszystko dobrze sie skonczyło :D

pola la
03-06-2008, 08:59
jeszcze moglam dopisac, ze lubie kolor brazowy i czarny, natomiast nie lubie slodyczy/kawy, i telewizji ;)

alhana
03-06-2008, 15:58
Witaj:)

Bogusia
03-06-2008, 16:11
Aż miło się czytało wyczerpującą autoprezentacje -witamy :)

agrescik
03-06-2008, 22:28
Witaj Pola la, witaj Synu :D

Swietny życiorys :wink:

alawuwu
03-06-2008, 23:51
Edyta Herbuś mną wstrząsnęłą! :lol:
Poza tym bardzo ciekawa praca, też mnie wzornictwo pociąga, ale bardziej meblarskie, design 3D i wnętrza. Niestety na akademii zapału mojego nie docenili, więc nie przyjeli :(

magda-sh
04-06-2008, 10:13
Witamy

aniagry
04-06-2008, 10:38
to sie nazywa autoprezentacja :) WITAJ :)