PDA

Zobacz pełną wersję : kieszonki cute teeshies



Mo-nika
07-03-2010, 18:23
Ponieważ nie znalazłam nic na temat tych pieluch w "szukaju" - postanowiłam założyc nowy wątek.
Co myślicie o tych pieluchach? W opisie mają wkładkę bambusową. Kupiłam 3 na allegro, ale jeszcze nie testowaliśmy. Wkładka jest bardzo fikuśna - w miejscu który dotyka do pupy jest podszyta tym samym polarkiem co wnętrze otulacza. Testowałyście takie cudeńka?

pomidore
18-03-2010, 21:41
A jak to to wygląda? Po nazwie wnioskuję że jakaś podrobka cushie tushies.

Używałaś już?

formica
19-03-2010, 14:40
To chyba te => ? http://www.allegro.pl/item958118203_pieluszki_pieluchy_wielorazowe_bambu s.html

I jak się sprawują? I dlaczego są tylko dla dziewczynek?

ddosiek
06-05-2010, 23:06
Ja mam jedną i nam sie spodobała. Wkładka sporo wytrzymała, a po odpięciu został nam otulaczyk. Nic nie pociekło mimo paru zmian przesikanej tetry i flaneli. Polarek na całej powierzchni suchy. Pul miekki, dwa rzędy napków dla lepszej regulacji w pasie.
Zastanawiam sie nad kupnem jeszcze jednej, żeby mieć wkład na zmianę, a z drugiej dodatkowy otulacz na składane lub formowane pieluszki (nie wiem jak by trzymał formowanki, bo dopiero zaczynamy i formowanki dopiero do nas lecą).
Ogólnie ja jestem zadowolona. Szczególnie za tą cenę.
A dlaczego dla dziewczynki? Nie wiem. Wkładka wpinana jest wysoko. Może jest dość wąska i dlatego nie objęłaby całego siusiaka? Nie wiem, bo my mamy psiutę ;)

Guest
14-05-2010, 12:15
czyli jest to coś jak sio??
a możecie mi zdradzić czy pul jest minke czy jakiś sztywnawy czy jak?
i jaka jest szerokośc w kroku pieluszki - dokładnie chodzi mi czy jest szersza niż ib sio?

Mamamaria
14-05-2010, 12:37
Ale to kieszonki są?

ddosiek
18-05-2010, 10:05
Nie, to nie są kieszonki. To coś jak SIO. Do otulacza podonego do IB wpina sie na 2 napy prefold bambusowy na środku pokryty polarem.Wkładka jest krótsza od pieluszki, więc nie sięga aż do krzyża malucha. Szerokość w kroku trochę szresze niz IB, ale węższe niz kieszonki. Troche śmieszne są boki z napami, bo przody maja długie boki 9przy szczuplakach trzeba je od środka owijaś wokół pasa). Nie ma regulacji długości pieluchy jak w onesize, regulacja tylko w pasie.
PUL zwykły, nie minkee. Ale nie jest sztywny. Sam otulacz jest miękki.