PDA

Zobacz pełną wersję : pieluchy "wielorazowe" na wyjścia ??



hanti
15-11-2007, 00:49
dziś wypuściłam się z Kinią z domu w otulaczu i flanelce, wzięłam duuużo pieluch i torbę na zużyte peluszki. I tak od 12-18 dało radę :) Oczywiście w odwodzie miałam moltexy no i tak sie zastanawiam- da się tak na dłuższą metę ????
Ja z dzieciakami całymi dniami jestem poza domem, w nocy zawsze zakładam moltexa, bo ja lubię spać :P więc muszę się nauczyć łazić po mieście w flanelkach, bo inaczej mała nigdy nie poczuje że jak sie produkuje do pieluchy to niewygodnie bywa :wink:
Wychodzicie z domu w wielorazówkach czy zawsze w "pampersach"??

Anna Nogajska
16-11-2007, 02:30
ja w materiałowych, ale takich bardzo chłonnych i mały tez niekoniecznie czuje, że jest mokro. spróbuj frotkowe, sa bardziej chłonne niż flanelka i tetra. a otulacze super nie?
mam już chyba pomysł na taką pieluchę, ale najpierw przetestuję dopiero wam zdradzę.

Linda
16-11-2007, 09:18
My na wyjscia tez w wielorazowych, ale wkladam do srodka chlonne wkladki. Dodatkowo wkladam blisko pupy wlasnorecznie zrobiona wkladke z miekkiego polarku. Musialam kupic duzy plecak, aby tam pomiescic wszystkie rzeczy. Zabieram tez torbe na brudne pieluchy. Na poczatku trudno mi bylo wyliczyc ile tych pieluch potrzeba, teraz kalkuluje jedna pieluszke na 2 godziny :)

Milosznik
19-11-2007, 15:33
To zalezy na jak dlugo wychodzimy .
I jak dzieciaki sikaja :)
No i jak jest zimniej to pampers idzie z nami :)

hanti
19-11-2007, 17:11
dziś czwarty dzień z 1 moltexem na noc :)
Żadnych niespodzianek, przemoczonych ciuchów itp :D Mam dużą torbę pieluchową i jest ok :) mięciutka flanelka sprawdza się świetnie, dopiero po dwóch siusianiach jest nie przyjemnie mokro :D Bardzo mi się o podoba że z mojego kosza na śmieci nie wysypują się moltexy :)

Anna Nogajska
19-11-2007, 18:21
mówiłam, ze to nie takie trudne:) cieszę się, ze kinia taka mądra jest.

Ruda
19-11-2007, 22:22
dziewczyny, podziwiam was. w glebi ducha wam zazdroszcze, a z drugiej strony moje lenistwo i wygoda wygrywa, niestety.

visenna2
20-11-2007, 10:16
[quote="kachna2001":g3v7falx]dziewczyny, podziwiam was. w glebi ducha wam zazdroszcze, a z drugiej strony moje lenistwo i wygoda wygrywa, niestety.

Ruda
20-11-2007, 17:06
a ile zuza ma miesiecy?? kurcze, moze i ja pomysle??? przynajmniej tyle co w domu.