PDA

Zobacz pełną wersję : motyle nati palla bawełna/jedwab



beti55
06-03-2010, 23:35
czy ktoś już ma? jak się użytkują?

lalika
06-03-2010, 23:52
Doskonale sa :)

Bonita
07-03-2010, 15:11
Mam :) Nie nosiłam jeszcze dużo, ale mogę już powiedzieć że chusta jest mięciutka i fajnie się wiąże i dociąga. Całkiem przyzwoity kangurek mi z niej wychodzi - mi, totalnemu laikowi ;) A to już coś!! :) Więcej będę mogła powiedzieć po kilku tygodniach użytkowania, bo na razie mam ją od kilku dni ;)

beti55
07-03-2010, 16:27
fajnie, cieszę się, bo właśnie zamierzam ją nabyć, daj znać za jakiś czas jak się nosi :)

a mocno się gniecie? przewiewna jest? i czy likwiduje choć trochę ciężar? bo moja inka super zmniejsza ciężkość dziecka

myślisz, że jest dobra dla roczniaka? 10 kg

Bonita
07-03-2010, 18:24
Nie gniecie się, przynajmniej nie zauważyłam i nie jest nam w niej gorąco. Kupiłam 3,7 więc nie mogę porównać jak nosi, bo kieszonki i 2x z niej nie zawiążę ;) Ale kangurek jest super, nie czuję Basi która waży ok 8 kg.

Mika
18-03-2010, 11:54
mam motylki jedwab nati, własnie wróciłam z podrózy gdzie tylko ona była w uzyciu. Była wyyyysoka temp około 40 stopni :lol: młoda w chuście tylko w pieluszce było jej dobrze.
mam dłuugą 5 m, 2x super się wiąże, super dociąga ( dzięki pokazowi i przeszkoleniu jednej z pomocnych mam wieeelkie dzięki) chusta pełniła też role 'dywanika" roskładana na "glebie" by młoda poraczkowała, miekka naprawdę bombowa na lato :lol:

beti55
18-03-2010, 15:55
rzeczywiście, to był dobry zakup, nie dość, że piękna to lekka, miła w dotyku, super się wiąże, nie gniecie się, jest fenomenalna, super się nosi :)

enka 75, widzę, że mieszkasz na bemowie, ja też, może masz ochotę na mały spacer w motylkach na fortach bema??

Bonita
07-04-2010, 19:31
Motyle noszą fantastycznie. To zdecydowanie najlepsza chusta jakiej używałam :) Nie przegrzewamy się, świetnie odejmuje kilogramy mojej córy. I jest po prostu przepiękna :)

beti55
08-04-2010, 08:10
na jedną rzecz trzeba zwrócić jednak uwagę, ale po konsultacji na natibaby.pl już wiem jak z tym postępować, po kilku użyciach jak starałam się za bardzo dociągać materiał to doszło do kilku przesunięć nitek, wyglądało tak jakby było przetarcie ale zwróciłam się o pomoc do sklepu (myślałam, że to wada tkania) i powiedziano mi, żeby poprzesuwać te nitki na miejsce szpilką i uprać chustę w proszku do prania (nie płynie) i bez płynu do płukania, wszystkie ślady zniknęły

chusta nadal nosi się super, od kiedy ją kupiłam jest w użytku niemalże codziennie po kilka razy, nawet na długie spacery, noszę 10 kg córkę, najdłuższy jednorazowy spacer trwał prawie 3 godz, super zdejmuje kg więc jestem nadal bardzo zadowolona z zakupu

Mika
08-04-2010, 14:10
...
enka 75, widzę, że mieszkasz na bemowie, ja też, może masz ochotę na mały spacer w motylkach na fortach bema??
Ups przepraszam że dopiero teraz ale przez jakiś czas nei wchodziłąm, na spacerech chętnei ale... now łaśnie niestety na cąły etat do roboty wóciłam :(

oo natomiast ad motylków, super że napisałas o tym "zaciaganiu" i wypraniu tylko w proszku. Własnie to samo mi się zrobiło
a dodam że trochę połysk straciła , nośnośc super nadal bez zmian.

Winoroslinka
25-04-2010, 20:29
ja nie mam wielkiego porównania bo to moja pierwsza tkana chusta ale jedno moge powiedziec ze dla początkujących jest super, bo nie miałam wiekszych problemów z nią - moze 2X to nie tak super bo nadal ćwiczę (mysle ze to nie wina chusty tylko moja ;), ale kieszonka od razu wyszła. Generalnie dociaga sie bez problemu.

Almelle
22-05-2010, 22:05
jest super

Kanga
23-05-2010, 22:11
przepraszam, że Off topickowo pojadę.. Almelle - ty naprawdę WSZYSTKIE te chusty miałaś i używałaś?? jeżeli tak to czapki z głów, ale mam wrażenie, ze ktoś sobie "nabija" ilość postów..

jjuussttyynnaa
23-05-2010, 22:27
Mały OT: zgodze się z Toba Aga

i powracam do tematu
mam palle usheri brąz ecru
jest prześliczna i nosi super
ja co prawda nie mam az takiego ciezaru
ale wydaje mi sie ze da rade z ciezszym dzieciem:-)
świetna na gorące dni

mirabelka10
05-08-2010, 00:39
a w porównaniu z innymi?chodzi mi np.perełka bambus z bawełną.czy nie jest cieńsza od innych?oraz czy nie za śliska?

beti55
05-08-2010, 08:41
palla jest bardziej śliska od mojej drugiej chusty - inki, ale to nie przeszkadza, wiąże i dociąga się dobrze, nie gniecie się, jest zdecydowanie cieńsza i lepsza na upały, delikatniejsza, nie ściąga ciężaru aż tak jak inka, ale spokojnie noszę na plecach moje 12 kg szczęścia przez 2 godz