PDA

Zobacz pełną wersję : chwalimy się czyli sukcesy nocnokowe naszych dzieci



Fusia
05-03-2010, 14:48
ktak sobie myśle ze fajnie by się móc pochwalic ocnikowymi sukcesami naszych dzieci!
nawet tymi najmniejszymi
albo naprzykład pierwszego siku czy kupy w nocniku
nie znalazłam jeszcze takiego tematu- jak jest to przepraszam i prosze o skasowanie

moze zaczne ja mała już dłuższy czas próbóje siadać jak sie czegoś złąpie to siada i bez podtrzymania troche posiedzi potem robi bam , więc uparłam sie ze kupimy nocnik-i w srodek kupiliuśmy nocnik-przez przypadek z melodyjkaodrazu po jedzonk(cyc)u ją wysadziłam ale nic i wczoraj po cycusi po południu posadziłam ją na nocnik- miała frajde bo łatwiejjej równowage utrzymac -fajnie na nocniku wyglądała - i co po paru chwilach była ładna kupa(mam fotki)
a dziś po porannym 3 karmieniu wysadziłąm i było siusiu wprawdzie po 20 minutach ale sie udało teraz sie śmieje z męża bo wróył mi klęske a tu sukcesy
dla mojej mądrej córci:applause:

neverendingstory
05-03-2010, 15:36
tadaaaaam! właśnie złapaliśmy pierwszy raz siuśki do umywalki:D wysadzam małą od kilku dni, ciekawe czy zakumała o co kaman czy po prostu fuks...:D

tonya
05-03-2010, 15:46
aaaaaaa to ja też się pochwalę :D codziennie rano kupa o tragicznej porze 4:30 - 5 rano ale zawsze jest :D w ciągu dnia też ze 2-3 razy no i czasami z siusianiem też się uda a młody ma niecałe 5msc

Fusia
05-03-2010, 16:06
kolejne siki to juz 2 dziś!

ewelajna0
05-03-2010, 16:22
mała już dłuższy czas próbóje siadać jak sie czegoś złąpie to siada i bez podtrzymania troche posiedzi potem robi bam
WOW!! A mojemu łobuzowi ani w głowie siadanie:( :( My od 3 tygodni próbujemy wysadzania. Udało się złapać do tej pory 2 kupy do miski, pozostałe próby kończyły się prężeniem i złością, wstrzymaniem kupkania do ranka (niespodzianki dla mamy po pobudce...:)) Nie wiem co z tym będzie. A siku dziś jedno zrobione do miski:) Są dni że udaje nam się złapać 6-7 i zaczynam myśleć że Synek zaczął czaić o co chodzi, ale ostatnio chyba przestał i większość w pieluszkach...:hmm: Ale będziemy dalej próbować:D

Pondo
05-03-2010, 22:44
my z sukcesem łapiemy jedne , w porywach do trzech śiuśków na dobę(czasami też żadne:/)do nocniczka chińskiego- i pomyśleć ,ze wahałam sie czy go zakupic..
I tak od tygodnia, może od dwóch:D

EffciaF
05-03-2010, 23:35
U nas kupa niestety w pieluchę, bo robi przez sen o 6.30 jak ja w drodze do pracy a M. śpi z Adaśkiem jeszcze.
Wysadzamy od miesiąca, siki są prawie za każdym razem. Po południu zasikuje 2 pieluchy, rano różnie ale niania się stara.

Fusia
06-03-2010, 00:01
była kupaaaaaaaaa ciężko jej szła bo niewiem czemu taka nie papkowata tylko twardsza ale wycisnęła piękną duża kupe
"siedziała "prawie godzinepo jedzeniu najpierw były siki po 2 minutach a potem po godzine kupa ale cały czas cisła i cisła i stękała biedna ale sie udało jak zrobiła to sie smiała