PDA

Zobacz pełną wersję : sylwia-lubin



ewadbr
03-03-2010, 15:16
Jestem wielką fanką pluszaków robionych przez Sylwię (moje dziecko oczywiście też :ninja:)

Jako niejednokrotna klientka

BARDZO POLECAM :thumbs up:

zuo
11-03-2010, 02:47
potwIerdzam w 100%!!! miałysmy okazję barterowo współpracowac - meeega wieeeelki pomaranczowy glizdon dla mauża na gwiazdkę FURRORA!! wyrywa go sobie teraz 4 osoby... BRAVA I BOOZIAKI :**

mama40_2007
09-04-2010, 17:09
mamy jedne z pierwszych kotów klamkowców i króliczki Wielkanocne... i bardzo chciałybyśmy powiększyć kolekcję ale dziura budżetowa nie pozwala

kto nie ma Sylwiowych zabawek choć jedną mieć MUSI !!!!!!!

są pięknie wykonane, i ... brawo Sylwia za końcówki wstążek- (dostaję ... czegoś tam jak się prują, a Twoje są oczywiście porządnie zabezpieczone przed pruciem)

sylwia-lubin
09-04-2010, 20:00
Dzięwczyny bardzo dziękuję...

Mama 40... ja też dostaję kota jak się kotom (czy innemu zwierzowi) wstążki prują...

amst
07-06-2010, 12:34
Dostałam właśnie przecudną broszkę. Jestem zachwycona, artystka ma chyba znajomości w Poczcie Polskiej, bo przesyłka doleciała jak na skrzydłach. O kunszcie nie wspomnę...fotki nie oddają urody broszki. Zostaję fanką :) Dziękuję :)

funkia
09-06-2010, 11:49
cóż mogę powiedzieć więcej ..to co Sylwia wyczynia szydełkiem jest rewelacyjne! kociak i misiaki jakie posiadam, podobają się każdemu!

Luthienna
26-10-2010, 12:29
do tej pory się wymiankowałyśmy ( więc nie pisałam komentarzy), ale dzisiaj przyszedł mój pierwszy u Sylwii zakup. Jak zwykle po otworzeniu paczki padłam na kolana, dzień mi się rozjaśnił i ogladam i macam co pół godziny te cudowne przedmioty. Do tego fantastyczny kontakt, wielka pomoc w wyborze, modyfikacje na życzenie. Wspaniała, ciepła i cholernie zdolna Osóbka :)

lominia
30-11-2010, 13:02
Kocham przeróżne Handmadowe wyroby forumowych mam, a Sylwiowe najbardziej. Poncho i misiaki przepiękne, starannie wykonane. Sylwia ma jeszcze jedną ważną cechę, której niestety niektórym brakuje- jest słowna i terminowa:kiss:. Spokojnie można zamówić u niej cudeńka na prezenty i można być pewnym, że będą na czas wykonane i wysłane. Osoba niezwykle ciepła i robi wszystko, by spełnić marzenia zamawiajacego.
Gorąco polecam.

Anemonka
11-12-2010, 16:04
Moje dzieci są szczęśliwymi posiadaczkami 2 kotó klamkowców :D jak określiła je Mama40
i teraz dostałam ekspresową przesyłkę 2 długołapych kotów chudych i są cudne a najważniejsze, że podobają się Martynie i Michasi
Teraz właśnie pomyślałam, że do kolekcji brakuje kotów grubych:ninja:
fajne maskoty, dobrze uszyte, przemiła osoba i ekspresowa dostawa - dziękuję Sylwio

dokebu
31-08-2011, 14:35
Muszę dodać swoje pochwały dla Sylwii, piękne rzeczy tworzy, jest przemiłą osobą i interesy z nią to sama przyjemność, dziękujemy!

buniaaa
09-06-2012, 13:48
:thumbs up:

Dewiś
29-01-2013, 15:51
a ja dopiszę mój kiedyśniejszy komentarz z wymianki

bardzo bardzo dziękujemy za wymiankę ...lala Krystynka jest prześliczna i ciągle w użytku przez córę

szczerze polecam w 100% , przemiły kontakt