PDA

Zobacz pełną wersję : myrra



qqrq5
03-03-2010, 11:12
bardzo dobrze mi sie z myrrą współpracuje
dawno temu zameczałam ją o swój pierwszy chustoMT, pisalam, meczyłam i nie kupiłam :hide:
niedawno szukałam MT, myrra kazala mi sobie go zmierzyc jak bedzie za mały to zostawic az nie znajde sobie nowego-dobrego
cud miód malina ta dziewczyna ;)

Agut
03-03-2010, 11:20
I ja również polecam Asie! :) jest bardzo cierpliwa i spełnia wszelkie zachcianki :)

AMK
03-03-2010, 11:43
Baaaaardzo rzetelny i komunikatywny z niej człowiek :) Serdecznie polecam!

odynka
03-03-2010, 12:27
ach ile ja pięknych rzeczy od tej kobietki miałam:) dziękuję za wszystkie i za przemiłą atmosferę zakupów:D

kanka9
03-03-2010, 12:32
Ohhh myrra tak jej ręce tworzą cuda ;-) 5+ za moje MT jak i kółkową ;-)

lemonka
03-03-2010, 12:35
Z Myrrą jest swietny kontakt. Wszystko inne także :)

britta
03-03-2010, 12:43
o tak, Myrra ma anielska cierpliwosc. szylam u niej pierwsza kolkowa, chyba pol skrzynki jej zapchalam, tyle mialam pytan co chwile. a ze szyje super, to wiadomo

sabcia
03-03-2010, 16:27
Myrra to mistrzyni świata w zgadywaniu co klient miał na myśli. Uszyje chyba wszystko od chusty kółkowej po pokrowiec na ciągnik ;) Mi na specjalne zamówienie uszyła dwa przewijaki :D
Miałam okazje też mieć w rękach kilka a może nawet kilkanaście jej wyrobów. chusto-mt, kółkowe, mt dla lalek. Wszystko cudownie, solidnie wykonane. Pełen profesjonalizm.
A do tego przemiła osoba.

ewadbr
03-03-2010, 16:32
Od Myrry mam torbę specjalną do noszenia w chuście (i nie tylko) :)
Spełniła wszystkie moje prośby i nawet więcej :)

POLECAM oczywiście :thumbs up:

Mayka1981
03-03-2010, 21:58
Świetny kontakt, pięknie uszyta chusta, można wybrzydzać i się dopytywać w kółko o to samo a myrra doradzi i cierpliwie zniesie zmiany zdań :D

AJ
03-03-2010, 22:01
Ładne rzeczy szyje wiele dziewczyn na tym forum ;), ale myrra jest dodatkowo:
- supercierpliwa
- niezmordowana w odpowiadaniu na pytania,
- supermiła
(oj, trochę ja do niej maili napisałam. I to w sprawie jednej chusty :hide:)
Jednak najbardziej urzekła mnie swoim sposobem rozwiewania wątpliwości na etapie ustalania szczegółów produktu - napisała w jaki sposób produkt może ewoluować i zapronowała, ze w razie potrzeby wprowadzimy ewentualne zmiany. To bardzo ułatwiło podjęcie decyzji (cierpię na maniakalną optymalizację decyzji :twisted:), a jak chusta do mnie dotarła, to juz nie chciałam jej zmieniać. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!

Iwanna.T
15-03-2010, 17:41
stworzyła mojego chmt - świetnie uszyty i wygodny :)

Dziękuję i polecam!

vatanaya
19-03-2010, 11:52
myrra po prostu czyta w myslach!! no i cierpliwosc to ma rzeczywiscie anielska!!!
nie raz juz u niej zamawialam ale i pewnie jeszcze zamawiac bedę!
cuda z jej rąk wychodzą no i tak przemiłej i sympatycznej kobity to z lupa szukac.
myrra rules :vagen:

Basinda
14-12-2010, 22:11
Myrra super jest :)
Kilka szmatek z wyprzedaży kupiłam, super kontakt i na pewno to nie ostatnia transakcja:)

miss_kumcia
22-08-2012, 21:50
Świetny kontakt, pięknie uszyta chusta, można wybrzydzać i się dopytywać w kółko o to samo a myrra doradzi i cierpliwie zniesie zmiany zdań :D

choć nie sprawie chusty,ale kurtki,ale..
:iagree::thumbs up:

Magenta
01-11-2013, 01:28
już minęło trochę czasu, ale również dodam, że myrra jest bardzo cierpliwa i pięknie szyje polecam z całego serca!

weci
06-11-2013, 04:06
polecam bardzo !

kontakt bezproblemowy,
zawsze można liczyć na dobrą rade
jednym słowem obsługa klienta pierwsza klasa !
;)