PDA

Zobacz pełną wersję : vombati



lika
03-03-2010, 11:07
Tworzy cuda. Mam nie tylko chustę przez nią szytą, ale też sukieneczki dla córki. Świetny kontakt, jest przemiłą i ciepłą osobą. Już się nie mogę doczekać kolejnej chusty od niej. :D Jednym słowem - Polecam.

rosass
03-03-2010, 12:59
swietny kontakt i wspolne zgrywanie projektu.
mozna siedogadac na kazdej plaszczyznie!
oczywiscie polecam:)

kubutkowa
18-03-2010, 02:35
Przemiła i uczciwa osoba!Do tego szyje cudnie!Jestem dumna posiadaczka pieknej kółkowej i mam nadziej ze bede ich miała wiecej!!!!POLECAM!!!!!

sylvetta
18-03-2010, 14:29
mam chuste kółkowa od vombati. Cierpliwa, sumienna, swietny kontakt - marudziłam, pisałam, wymyslałam:) - a Vombati wszystko elegancko ze mna omówiła, a potem stworzyła chustę -marzenie:)

moniaaa
03-04-2010, 21:48
podpisuję się pod słowami sylvetty :)

lemniscus
04-04-2010, 21:33
szczrze polecam
długo wymysłałam murudziłam nie mogłam się zdecydować ale finalnie powsatała wspaniała chusta idealna dla nas :)

amst
21-04-2010, 22:28
Vombati poratowała moje ambicje uszycia kółkowej chusty dwiema parami Ringów. Ślicznie zapakowane i doleciały ekspresowo. Teraz tylko muszę znaleźć czas i koncepcję na "ramię". Dziękuje i polecam interesy z Vombati

uma
19-05-2010, 09:28
:lol:
a ja myślałam, że już nikt nie marudził i nie wymyślał bardziej niż ja!:duh:
miałam oczekiwania nieco z księżyca :hide: ale wszystko dało się dograć!
Aga wyszła naprzeciw moim oczekiwaniom i załatwił nawet coś, czego ja nie byłam w stanie :)

Kontakt rzeczowy i ciągły, cierpliwe wysłuchiwanie pomysłów (i uwzględnianie ich do tego :mrgreen:), zdjęcia poglądowe, itp.
Możliwość ustalenia przedziałów cenowych i negocjacji.
Błyskawiczne szycie i wysyłka!!!

no i mam już w domu moje CUDO! :heart:

jest przepiękna, fantastycznie odszyta!! :love:

no i dostałam do niej torebkę :ninja:

polecam i dziękuję!

Goswiek
12-06-2010, 23:10
Przesympatyczny kontakt, wspaniała chusta, dopracowana w każdym szczególiku, elegancja i jakość, polecam!

neverendingstory
24-06-2010, 22:47
szczerze i gorąco POLECAM!!!

mam przepiękną kółkową od vombati - sprawnie zamówioną i szybciutko uszytą. Bardzo miły kontakt:)

annya
04-07-2010, 00:25
No jak mogłam, no jak mogłam nie wystawić jeszcze laurki Vombati.
Aga jest wielka -może nie wzrotem (jak i ja), ale talentem i serduchem.
Brak słów-profesjonalistka w każdym detalu.

Aga-baaardzo dziękuję!!!

Kaś
06-07-2010, 20:44
POLECAM :-) i ciągle się zachwycam
Chusta piękna, a Aga przesympatyczna :hello: