PDA

Zobacz pełną wersję : REGULAMIN



Jazzoo
03-03-2010, 00:04
Podczas wystawiania opinii transakcji:


Proszę najpierw sprawdzić czy nie ma istniejącego już wątku z opiniami dla tego użytkownika.
Jeśli rozpoczynasz nowy wątek, sprawdź pisownię nazwy użytkownika uważnie.
Komentarze mogą wystawiać wszyscy. Kupujące jak i sprzedające.
Komentarze można wystawiać wstecz, nie tylko aktualne.
Jeżeli ktoś jest niezadowolony z transakcji to :



staramy się załatwić sprawę polubownie przez pw do sprzedającego/kupującego
jeżeli nadal nie można dojść do porozumienia, proszę zwrócić się o pomoc do Chusto-team
Chusto-team ma prawo dać ostrzeżenie/ban


Dziękuje i zapraszam.

MartaS
03-03-2010, 00:30
o... fajnie, że się pojawiły komentarze :)

reniason
03-03-2010, 00:48
ale fajnie za chwile stworzymy chustoallegro:)

demona
03-03-2010, 08:10
I bardzo dobrze!!!!!!:)

pomidore
03-03-2010, 09:02
O "zawodowych" sprzedawcach też tu piszemy?

Jazzoo
03-03-2010, 09:27
O "zawodowych" sprzedawcach też tu piszemy?

Wszystkich sprzedajacych i kupujacych na forum.
Dopisze wstep troche dluzszy w pierwszym poscie troche pozniej...

paskowka
03-03-2010, 09:52
Ale wystawiają tylko kupujący czy sprzedający również?

Mayka1981
03-03-2010, 10:12
Ale wystawiają tylko kupujący czy sprzedający również?

moim zdaniem wszyscy...
czy dajemy też komentarze wstecz czy tylko aktualnych transakcji?

aurora
03-03-2010, 10:30
A czy ja mogę prosić, za Jazzoo, żeby uważać na nicki? Jeżeli jest pisany z małej, to piszcie z małej. Będzie łatwiej takiego użytkownika wyszukać w razie potrzeby.

demona
03-03-2010, 11:44
Czy bedzie możliwośc sortowania postów?? Łatwiej znaleść wtedy

b.szczelna
03-03-2010, 13:19
wg mnie to nonsens, bedzie koło wzajemnej adoracji;)

demona
03-03-2010, 13:26
wg mnie to nonsens, bedzie koło wzajemnej adoracji;)
Na natural mamas to działa i na TBW tez:)

Fusia
03-03-2010, 13:27
b.szczelna ma troche racji ze wontek zamieni sie w koło wzajemnej adoracji choć ostatnio czytałam o niesumiennej forumce i teraz sama niewiem może jest sens

aurora
03-03-2010, 13:34
wg mnie to nonsens, bedzie koło wzajemnej adoracji;)

Jeżeli się nie zawiodłam, nie widzę powodu, żeby o tym nie napisać. Chociaż, z drugiej strony, jeszcze się nie przejechałam...

Jazzoo
03-03-2010, 13:38
Ale wystawiają tylko kupujący czy sprzedający również?

wszystcy

Jazzoo
03-03-2010, 13:39
czy dajemy też komentarze wstecz czy tylko aktualnych transakcji?

wszystkich o ktorych pamietamy. Sa zaleglosci, wiec od waszej dobrej pamieci zalezy.

Jazzoo
03-03-2010, 13:41
Na natural mamas to działa i na TBW tez:)

Zgadzam sie.

Jazzoo
03-03-2010, 13:50
zaktualizowalam pierwszy post.

kammik
18-03-2010, 11:16
wg mnie to nonsens, bedzie koło wzajemnej adoracji;)

No i jest :) Bo rozumiem, że na wystawienie negatywnego komentarza trzeba sobie "porządnie" zasłużyć - zniknąć z kasą na pół roku, wysłać zasikaną pieluchę albo cegłę zamiast chusty. A mnie, jako kupującą, interesują też inne aspekty - czy długo trzeba czekać na realizację zamówienia, czy sprzedająca odpisuje na bieżąco na maile. Bo np. sfinalizowała się ostatnio transakcja, która trwała 3 miesiące. Najpierw materiał miał być za tydzień, potem coś tam, potem wyjazd, dzieci chore, wiadomości znikające, potem forumka dopytywała o szczegół, który jej podałam na samym początku i tak mogę w nieskończoność. Towar w końcu mam, jestem zadowolona, ale gdyby mnie ktoś wcześniej uprzedził, że to tyle potrwa - zamówiłabym gdzie indziej.

Jazzoo
18-03-2010, 12:09
No i jest :) Bo rozumiem, że na wystawienie negatywnego komentarza trzeba sobie "porządnie" zasłużyć - zniknąć z kasą na pół roku, wysłać zasikaną pieluchę albo cegłę zamiast chusty. A mnie, jako kupującą, interesują też inne aspekty - czy długo trzeba czekać na realizację zamówienia, czy sprzedająca odpisuje na bieżąco na maile. Bo np. sfinalizowała się ostatnio transakcja, która trwała 3 miesiące. Najpierw materiał miał być za tydzień, potem coś tam, potem wyjazd, dzieci chore, wiadomości znikające, potem forumka dopytywała o szczegół, który jej podałam na samym początku i tak mogę w nieskończoność. Towar w końcu mam, jestem zadowolona, ale gdyby mnie ktoś wcześniej uprzedził, że to tyle potrwa - zamówiłabym gdzie indziej.

I dlaczego nie mozesz tego napisac w komentarzach?
Gdzie jest napisane ze trzeba sobie porzadnie zsluzyc? Ja bym osobiscie napisala to co wymienilas jako: doszla chusta, jest super,jestem zadowolona, mily kontakt itd. ALE transakcja trwala dlugo (3mies). Nie mozna tak napisac?

kammik
18-03-2010, 12:59
Nie mozna tak napisac?

JA nie mogę, bo mnie obowiązuje Regulamin, który mówi: "można wystawić negatywny komentarz TYLKO po zgodzie moda/admina". Bawiłabyś się za każdym razem w dociekanie, kto kiedy i co zamówił, kiedy zapłacił, jakie były ustalenia, czy maile faktycznie nie dochodziły czy też były olewane, czy cała rodzina zapadła hurtem na galopujące suchoty i trzeba byłą ją pielęgnować etc.? Opcja, że jestem walniętą pieniaczką też przecież istnieje :)

Jazzoo
18-03-2010, 13:05
JA nie mogę, bo mnie obowiązuje Regulamin, który mówi: "można wystawić negatywny komentarz TYLKO po zgodzie moda/admina". Bawiłabyś się za każdym razem w dociekanie, kto kiedy i co zamówił, kiedy zapłacił, jakie były ustalenia, czy maile faktycznie nie dochodziły czy też były olewane, czy cała rodzina zapadła hurtem na galopujące suchoty i trzeba byłą ją pielęgnować etc.? Opcja, że jestem walniętą pieniaczką też przecież istnieje :)

OK. Dla mnie to nie jest negatywny komentarz.

kammik
18-03-2010, 13:09
No i git :)

lemonka
18-03-2010, 13:53
Myslę, że z tymi negatywnymi komentarzami chodzi o to, że Jazzoo chce uniknąc komentarzy niesprawiedliwych bo różni klienci sie przeciez zdarzają. Walnięci pieniacze też ;)

Jazzoo
30-08-2011, 18:26
Można wystawić negatywny komentarz tylko wystarczy powiadomic admina (Jazzoo).

Komentarze dotycza dzialow:


bazarek pieluszkowy
bazarek wymiankowy
chustostragan
handmade
reklama

Jazzoo
05-06-2012, 17:58
NEGATYWNE komentarze nie sa zabronione.

Jazzoo
31-10-2013, 18:00
Watki w "Komentarzach" sa sortowane wedlug tytulu watku, alfabetycznie.

UWAGA: Watki rozpoczynajace sie mala litera zaczynaja sie po tych wielka litera!

Magenta
31-10-2013, 20:25
Fajny pomysł, zawsze używam szukaja do znalezienia osoby, zanim zacznę wątek w komentarzach, a teraz to już super udogodnienie! Dzięki:)

weci
06-11-2013, 04:02
jaki cudowny pomysł !!!