PDA

Zobacz pełną wersję : nie moge wejsc w tematy na podforach



yoarashi
02-03-2010, 23:42
Mam problem taki, ze nie moge wejsc w tematy na podforach, chyba ze akurat swiezy temat jest na stronie glownej forum. Odnosniki do przytulasnych historii tez mi nie dzialaja. Prosz o pomoc na priv, bo jak ten temat spadnie glebiej w mnroki forum, to nie bede mogla go odczytac.

Jazzoo
03-03-2010, 00:07
Zmienilam w twoich ustawieniach, mam nadzieje ze pomoglo. :)

yoarashi
03-03-2010, 00:22
Niestety nie pomoglo, nadal jest to samo. Moge wejsc w temat jesli akurat jest najswiezszy na podforum, albo mozolnie klikajac 'nastepny', ale nie bezposrednio ze strony podforum.

Jazzoo
03-03-2010, 00:32
OK. Na samym dole w kazdym dziale jest:
Thread Display Options

Pokazuje tam jak sie watki wyswietlaja. Moze masz to zle ustawione. Mozesz sprawdzic, prosze.

yoarashi
03-03-2010, 00:45
Nie bardzo rozumiem co te funkcje pod thread display options moga zmienic, gdy ja zwyczajnie nie moge kliknac w tematy, bo sa nieaktywne do klikniecia. No i jeszcze np. na podforum 'nasze dzieci' nie moge kliknac na pod-podfora oraz na 'narzedzia podforum' i 'przeszukaj podforum' - obok tych napisow sa nieaktywne strzalki, obok jednego z tych napisow jest strzalka, ktora jedynie zmienia sie pokazujac gore albo dol, nie wyswietlajac przy tym zadnych opcji.

Jazzoo
03-03-2010, 00:50
OK. To nie wiem o co chodzi.

Meta
03-03-2010, 09:04
Ja taki problem miewałam na interii, onecie i innych witrynach - niby jest artykuł, a link nieaktywny. IMO to jest raczej problem przeglądarki, nie forum. Próbowałaś wejść na forum z innej przeglądarki?

yoarashi
03-03-2010, 22:53
Rzeczywiscie to chyba wina przegladarki, bo w ie dziala normalnie. Czy wiesz moze co trzeba zmienic w mozilli zeby dzialalo poprawnie? I jeszcze jak zmienic zeby watek sie wyswietlal od najstarszego posta, a nie tak jak teraz mam od najnowszego?

Mayka1981
03-03-2010, 23:00
Rzeczywiscie to chyba wina przegladarki, bo w ie dziala normalnie. Czy wiesz moze co trzeba zmienic w mozilli zeby dzialalo poprawnie?
może na początek poczyśc ciasteczkai inne temporary files? a jak nie pomoże to reinstalka - u mnie to sposób na wszystko :D

I jeszcze jak zmienic zeby watek sie wyswietlal od najstarszego posta, a nie tak jak teraz mam od najnowszego?
ustawienia
po lewej na dole - zaawansowane ustawienia
i jak sobie ustawisz suwaczek z boku na środku to masz opcje "tryb wyświetlania tematów" -