PDA

Zobacz pełną wersję : Grubość pielszek kieszonek



Ania
31-05-2008, 01:18
czy P'tits Dessous sa duzo grubsze od bumgeniusów???
ma ktos może obydwie, żeby mi porównać :roll:

dzisiaj spróbowaliśmy Fluffle i sa kosmiczne :lol: jak przytulanki :wink: ..... milusie :wink: ale kosmicznie puchate

Cirit
21-06-2008, 19:04
Nie pomoge w tym prównaniu, ale wiem, ze poppolini są kosmicznie grube w porównaniu z bumg., a do bumgeniusów daja cieńsza i grubsza wkąłdke wiec moga byc cieńsze lub grubsze :)

Lucy van Pelt
21-06-2008, 19:59
ja mam obie :)
I powiem, że wolę BG - Petit's są jakieś takie... gruuuube :) Mimo, że mój Beniamiś nie należy do chudzielców to jednak wyglądają na nim olbrzymio. Więc jeśli miałabym wybierać to wolę BG :)

Lucy van Pelt
21-06-2008, 20:03
ja mam obie :)
I powiem, że wolę BG - Petit's są jakieś takie... gruuuube :) Mimo, że mój Beniamiś nie należy do chudzielców to jednak wyglądają na nim olbrzymio. Więc jeśli miałabym wybierać to wolę BG :)

mart
21-06-2008, 20:10
ja też mam obie i wolę PD :lol:

wg mnie efekt "odwłoka" w PD wynika z tego, że sama kieszonka jest obszerniejsza - i robi się taki bąbel bardzie z powietrza niż wsadu w środku. wkładki są miększe niż ta z BG i lepiej się dopasowują do dziecka.

jak widać, kwesta gustu.
mi kompletnie zwiększony odwłok nie przeszkadza, nawet w największych pieluchach jakie mamy czyli popolini.
Madzi chyba też nie przeszkadza, bo rozwija się normalnie - ruchowo to nawet za szybko jak na mój gust 8)) 8)) 8))

Lucy van Pelt
21-06-2008, 20:11
ja mam obie :)
I powiem, że wolę BG - Petit's są jakieś takie... gruuuube :) Mimo, że mój Beniamiś nie należy do chudzielców to jednak wyglądają na nim olbrzymio. Więc jeśli miałabym wybierać to wolę BG :)

fajerwerka_1
21-06-2008, 20:52
Petity mają cieńszą wkładkę, którą jeszcze dodatkowo można zmniejszyć, wyciągając z niej jedną wewnętrzną warstwę. Ja tak robię, kiedy chcę Jagodzie ubrać jakieś ładne spodenki, a nie chcą wejść na za dużą pupę w pieluszce.

Cirit
21-06-2008, 22:03
Mart, jeszcze miększe? Bo w moim BG to jest takie frotte supermiękkie, jakies 10 x mieksze od kazdej konopnej... jakos cieżko sobie cos miekszego wyoobrazic... moze jakies inne wkładki mi przysłali :roll: , bo normalnie jak nikt nie patrzy to sie o nie miziam takie są mięciutkie... słowo.

malenstwo2205, to e twojego posta nie widac, i ze dostajesz info ze error to wcale nie zanaczy ze error i po jakimś czasi sie pojawia, nie wiem jak to dizała, u mnie tez sa takie rzeczy...czasem nawet po odświerzeniu stronki go nie ma, a za 10 minut patrze- mj post ( to w zwiazku z dubelkiem a nawet tripelkiem ) :wink:

Lucy van Pelt
21-06-2008, 22:55
ups, nie chciałam :) następnym razem poczekam... :D

Ania
21-06-2008, 23:49
dziekuje za odpo(podpo)wiedzi :wink:

mnie tez zwiekszony pupiszon Hel nie przeszkadza (ładnie sobie chodzi)... bede musiala sprobowac tych PD bo z BG jestem bardzo zadowolona.
fajna jest Jedna Biala Doskonala choc dosc okazala (ale dlugo schnie), najmniej fajna jest dla nas Pompolini (wydaje mi sie jakas taka sztuczna :roll: )
bylam co prawda troche przerazona na samym poczatku tą pluszakowatą Fluffle ale po kilku praniach juz nie jest taka megapuchata i widze ze rownie dobrze sprawdzaja nam sie kombinacje z otulaczami

Anna Nogajska
22-06-2008, 17:39
ja też mam obydwie i obydwie bardzo lubię. poza tym jedni wolą napy a inni rzepy. pod względem jakości i chłonności obydwu nic a nic nie można zarzucić i obydwie firmy to pierwsza liga.

Cirit
22-06-2008, 21:01
poppolini są jakies nieforemne, i gurbe...
BG to jest cud miód malinka :)