PDA

Zobacz pełną wersję : Knickernappies



erithacus
20-02-2010, 14:51
Kto już miał w ręku, używał i podzieli się opinią?

Bushido
21-02-2010, 08:54
Prosze osoby, ktore juz testowaly o opinie.
dziekuje

lawendax
21-02-2010, 10:30
My mamy jedną prywatną od kilku tygodni i wrażenia takie:
Pieluszka przede wszystkim wygodna my używamy na maksymalnym rozmiarze, Lila ma 10 kg i pielucha dla nas jest spora i jeszcze długo na pewno posłuży. Do tego duża możliwość regulacji na napki, więc i dużo młodszy dzieć może nosić.
Pielucha posiada dwie solidne wkładki z mikrofibry. Jedna spora, długa, a druga krótsza. My używamy z obydwoma na dzień i nie było dotąd przecieków.
Rozmiar pupy w pieluszce średni.
Pieluszka ma mniej typowe zapięcie, napki zapina się z boczków więc jak małż się zabierał do przewijania to na początku miał zagwozdkę, ale generalnie dla mamy fajnie, zawsze to jakaś odmiana.
Ocena jak na typową pieluszkę z kieszonką w skali od 1 do 5 będzie 5

Bushido
26-02-2010, 09:30
Olu dziekuje bardzo za recenzje :kiss:

mamaduo
08-03-2010, 15:31
Zalety:
Pieluszka ladna, ladnie uszyta i zgrabna. Jest tez dosc chlonna - raz zdarzyl sie przeciek w nocy, natomiast w dzien - bez zarzutu.
Wady:
Na moje drobne dzieci za szeroka w kroku.
Zapiecie - bardzo fajne ale raczej dla lezacego lub spokojnego dziecka - zapinanie w taki sposob zywych, uciekajacych maluchow nie sprawdzilo sie. Na pasie zostawalo takze duzo materialu od zapiecia, co raczej nie bylo wygodne.
Zapiecie byloby dla mnie super, jakby pieluszka byla zapinana z tylu :)

lilka_l
02-04-2010, 23:10
W końcu kopnęłam się w tyłek i piszę
Zacznę od minusów bo będzie ich mniej a w zasadzie jeden - zapięcie. Zupełnie inne od dotychczas przez nas używanych i nie mogłam sie do nich przekonać . MOże gdybym dłużej ich używała to wrażenia byłyby inne.
No i z minusów to tyle! A reszta to same zalety:ładnie i starannie uszyta, chłonna, milutka, jak dla mnie nie za szeroka ale też nie za wąska - nie przepadam za wąskimi w kroku pieluszkami typu IB.
testowana na 15 miesięcznym dziecku. Nie potrafię powiedziec jak mogłaby leżeć na mniejszym bobasie bo pieluchujemy się wielo od niedawna.

anmuszka
09-04-2010, 22:08
Ja też sie w końcu zbiore. Testowane na roczniaczce. No wiec dla mnie pieluszka zgrabnie leżąca, nie uciskała pulchnych udek. Bardzo mi sie podoba duza mozliwosc regulacji zapiecia. Zapiecie troche inne ale idzie sie przyzwyczaic. No i da sie zapiąc na biegajacycm dziecku (a Ola teraz bardzo często ucieka) takze dla mnie ma same zalety. a jesli chodzi o chłonnośc to standardowo. Tak jak mikrofibra.

Liv
12-04-2010, 01:59
ja mam dwie własne i jestem bardzo zadowolona. pieluszka jest mięciutka i bardzo starannie wykonana, śliczne intensywne kolory. nic się nie odciskało na pulchnych nóżkach mojej Zo, duża możliwość regulacji, na pupie wygląda bardzo zgrabnie. chłonność z wkładkami standardowa.
edit - ponieważ dopiero zaczynam, zapięcie nie sprawia mi różnicy.

mamru
14-04-2010, 18:34
dziewczyny, a czy możecie wrzucić zdjęcia pieluszek? Chodzi mi o to jak dokładnie wygląda w środku i pokażcie te napy ;)

Mag
14-04-2010, 19:34
http://www.knickernappies.com/knickernappies_2G_cloth_diapers.html

dokładnie tak wygląda,jak ecobubs ma zapięcia,dwie wkładki z mikrofibry.

Liv
14-04-2010, 20:27
mamru, chodzi tylko o to, że napy do regulacji nie są z przodu pieluchy, tylko na tych bocznych języczkach, więc języki idą pod spodem, a nie na wierzchu, jeśli wiesz o co mi chodzi :)
edit - a zresztą na zdjęciu to widać :)

Asikka
14-04-2010, 20:36
Testowaliśmy pieluszkę dość krótko, żeby dokładnie poznać jej zalety i wady. Jednak po jednym użyciu mogę napisać, że pieluszka ładnie uszyta, "zgrabnie" leży na pupie dziecka, nie odciska się na nóżkach. Jeżeli chodzi o zapięcie (odwrotnie wbite napy niż przy standardowych pieluszkach), to wydawało mi się, że trudniej (może mniej wygodniej) dopasowuje się pieluszkę - ale to tylko moje odczucie, podkreślam, po jednorazowym użyciu.
Wkłady wykonane z mikrofibry, jeden dłuższy, drugi trochę krótszy, pozwala rozmieścić je w dowolny sposób w środku pieluszki. Pieluszka i wkłady schną bardzo szybko - teraz w okresie grzewczym na suszarce, pieluszka schneła około 4-5 godzin.
Chętnie potrzymałabym u siebie troszkę dłużej tą pieluszkę, żeby przekonać się jak sobie poradzi na dłuższe wyjścia albo w nocy.
Dziękuję za możliwość testowania.

mamru
15-04-2010, 01:39
dzięki Dziewczyny, już sobie pooglądałam :)

greeneddie
22-04-2010, 20:52
Właśnie zakończyłam testy pieluszki i jak dla mnie kieszonka na 5.

Zapięcie bardzo mi się podoba, dobrze trzyma, wkładki chłonne dobrze chłoną, szybko schną - świetnie, że są dwie :)

Dziękuję za możliwość testowania :)

monikaluk
07-05-2010, 07:42
jestem właśnie po testach (zamieszczam opinie tutaj bo innego wątku nie znalazłam). pieluszki ok, t odwrotne zapięcie bardzo wygodne szczególnie u ruchliwych dzieci, dobrze trzymają w dzień, w nocy nie testowałam. dziękuję za możliwość testowania Bushido.

MamaHenia&Stasia
27-07-2010, 11:21
Juz niedługo będę mogła coś tu skrobnąć ;), czekam na pieluszkę.

Zazuza
28-08-2010, 21:47
ja po tesice
bardzo ladna
starannie wykonana
wkladki i przecieki standardowo dobrze ;)
zapiecia tez mnie denerwuja.. ale byc moze to kwestia przyzwyczajenia
ja testowalam na duzym 5-miesieczniaku (8kg) i rozmiar jak bajbardziej odpowiednio mozna dobrac
na pupie srednio-wielka ;)
Zuzia

ewelajna0
12-09-2010, 20:54
Przetestowalismy na 11 miesięczniaku, ok 9 kg. Pielucha super, ładnie leży, chłonie dobrze. W nocy się sprawdziła doskonale. Schnie szybko. Niestety te zapięcia to dla nas był dramat. Brakowało mi rąk (albo moje Dziecię ma za dużo kończyn:hide::twisted:). Byłaby pielucha na 5, a tak to nie wiem co jej wystawić. Może trzeba się przyzwyczaić.

Aniamama
19-09-2010, 22:11
No my testowałśmy z Zosią wiek 4 miesiące i 7kg . Jestem z niej zadowolona zgrabna dobrze uszyta i duża możliwość regulacji.Nic nie przecieka nie uciska, a inne zapięcia wogóle mi nie przeszkadzały.Szkoda że na krótko jest z nami.

panthera
30-09-2010, 14:27
mi sie podobało takie zapięcie - dla pełzającego wtedy Macka - było super - nie uwierało, nie przeszkadzało.
pieluszka bardzo solidna, ładna miękka. szeroka dość - ale mi to odpowiada - zwłaszcza do chusty (nie wycieka nic - przy szeroko rozstawionych nóżkach).
Na pupie lezy ładnie - zgrabnie wygląda(jak na tą szerokość to naprawdę super) ogólnie pieluszkę polecam.