PDA

Zobacz pełną wersję : Mozecie zwazyc pieluszki?



Agmani
27-05-2008, 15:00
Jeszcze jedna prosba i lista z kalkulacja bedzie gotowa.
Otoz potrzebuje wiedziec, ile pieluszek wchodzi na kg. Jezeli byloby za duzo,zeby dac mezowi do bagazu, to potrzebuje jeszcze symulacji z przewozem do PL tirem. Akurat mam przewoznika atrakcyjnego cenowo, alemusze jeszcze wiedziec, czy w przypadku pieluszek ta opcja by wchodzila w ogole w rachube, czy trzeba wszystko organizowac inaczej.

Anna Nogajska
27-05-2008, 16:08
kochana, ale jakich pieluszek? bo różnice w wadze są bardzo duże:)

Agmani
27-05-2008, 16:31
Ania, po jednej:
- Kooshies classic
- Red Bug z wszytym wkladem konopnym
albo jak masz same wklady, to wklad
- Popolini/Mother ease, co sie da, a glownie: sandys, koala, ultra fity wszystkie
- Bum Genius
- tots bots, co sie da
-imse vimse, co sie da
-kalifornijskie i podobne
- szorty otulacze Schurwolle

Wiem juz, co oznacza okazyjny zakup i teraz musze przeliczyc na ewentualnosc wysylki, bo chlop bedzie jechal normalnym samochodem, wiec jakby wyszlo za duzo, to czy ew. podzielic i jak. Caly czas kombinuje, jak zalatwic najtaniej, zeby to byla prawdziwa okazja i zeby opieluszkowac jak najwiecej osob. Jak sie uda zachowac naprawde atrakcyjne ceny, to sie skusza niezdecydowani i ci, ktorzy nie wydadza na dzien dobry 200 czy 300€.

Mag
27-05-2008, 16:47
:mighty:
zatkało mnie :D

Agmani
27-05-2008, 19:06
Wiem, ze mam zabojcze pytania :lol: , ale chce zbadac wszystkie mozliwosci, a nie naobiecywac, a potem stwierdzic sorry, jednak nie tak.

Jeszcze Loveybumsy jakby ktos mogl zwazyc, Monkeybunsy, Wonderworks Clearance :wink: Chyba powoli wiem, dlaczego moj chlop bez piwa nie daje rady :lol: od kilku dni...

Mag
27-05-2008, 19:28
o matko :shock:
zwątpiłabym na twoim miejscu

scharon
27-05-2008, 19:51
O kurcze,to jak bedzie taki wybor ,to nawet ze zdecydowaniem sie na jakis otulacz bedzie problem :D

A na powaznie to bardzo sie ciesze :bliss: ,moze jeszcze do otulaczy imse vimse dobiore jakies wkladki i pieluszki :?: :?:

Lawa
27-05-2008, 21:23
Zwazylam Bumgeniusa, bo tylko to mam z wymienionych- na mojej wadze 172 g. Podziwiam, ze sie zdobywasz na taki wyczyn. Dziekujemy

Agmani
27-05-2008, 22:27
Dzieki :D
Czyli Bumgeniusy wysylkowe sa, a jakby jeszcze chcialy byc tansze to poezja normalnie by byla :lol:
A co do wyczynu, to zaden wyczyn,tylko jak zobaczylam, ze cos moglabym zrobic i to napisalam,to ide za ciosem. Chyba glupio by bylo, jakbym zaczela udawac, ze o niczym nie wiem :wink:

Agmani
28-05-2008, 21:33
Aha, zgodnie z zasada, ze w necie jest wszystko, znalazlam i te informacje, wiec prosbe odwoluje.