PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka typów, jeden metlik w głowie



Winoroslinka
15-02-2010, 15:57
Moje drogie, jak juz gdzies pisałam na razie mam elastyka moby, ale juz sie szykuje na tkaną i mam kilka typów, ze wzgledu na kolor:
Elaroo Christiane
Didymos Lisa 6
Girasol Chabrowy bławatek lub Pachnący fiołek
Hoppediz Oslo
Hoppediz TImbuktu
Lana Autumn

w zyciu nie miałam tkanej w ręku z tego co czytałam sa różne, bardziej lub mniej grube i zupelnie nie wiem ktora bedzie dla mnie najlepsza, jako pierwsa tkana, a wiec zakładajac ze wielkiej wprawy w wiązaniu nie mam. Mała ma na razie 6 kg i tez sie zastanawiam czy nie powinnam troche wyhamowac i na razie wykorzystać na maxa elatyka skoro dobrze nam w niej. Ale tak czy owak chcialam sie juz rozejrzeć bo mam upatrzone kolory i chetnie upolowałabym uzywana, a to juz jak sie zorientowałam nie jest takie proste: trafic w kolor, wiec moze polowanie troche czasu zając.
Co polecacie w powyższych i dlaczego?

yanettee
15-02-2010, 16:04
nie jestem expertem ... ale mam wrazenie że jak wyjdzie słońce to ceny pójdą w górę.
Jak kupować to chyba lepiej teraz.

tsumiko
15-02-2010, 16:04
Moim zdaniem wybierz ze swoich typow to,co kolorystycznie podoba ci sie nabardziej,moze oprocz Lany,bo to dosc gruba chusta i mozna sie ponoc nieco zniechecic,no i nielatwo ja zlamac.Cala reszta jest jak najbardziej ok.Moja 3 chusta,ktora zostala na bardzo dlugo byl wlasnie Hoppediz,Mikolaj tez mial jakies 3/4 miesiace,na didku sie na pewno nie zawiedziesz,girasol jest mieciutki od pierwszego macania:).Posluchaj serca:)