PDA

Zobacz pełną wersję : poprosze o pomoc



panthera
12-02-2010, 19:08
Mam taki problem - mój piecioletni synek po długiej przerwie zaczął moczyc sie w nocy.
bylismy u psycholog - stwierdziła ze moze byc to regres - reakcja na narodziny brata i kazała mu dac troche czasu. A przez ten czas uzywac dalej pieluch...
uzywalam drynites, ale to bez sensu - mały nie czuje ze ma mokro i sie wcale nie budzi
wielorazaowe były by leprze, ale za małe :( a moze znacie jakies takie które wejda na wyrosnietego 5 latka?
albo moze któras szyjaca mama uszyłaby mi cos na wymiar?

yanettee
13-02-2010, 23:29
może napisz na straganie że potrzebujesz, myślę że któraś mama Ci uszyje

mamru
14-02-2010, 01:34
nie wiem ile Twój 5latek waży ale kushies były ogromne: http://nosidla.com.pl/pl,product,359625,kushies,toddler,ultra,u5000.html
rozmiar Todler 10-20kg

aaa i jeszcze w Krainie Pieluszek widziałam jakieś duuuże pieluchy.. o znalazłam http://www.krainapieluszek.pl/index.php?route=product/category&path=62

Mag
14-02-2010, 09:43
lulu z linka mamru są super i duuuże,ale mają polar-na noc to git,tylko ty chcesz żeby czuł mokro,choć to wg. mnie nie ma znaczenia.
5-latki czają temat sikania na wylot,to kwestia psychiki że sika.
więc nakładałabym mu pieluchę i nie martwiła się czy czuje mokro czy nie.
ten otulacz lulu xl zapinany po bokach na pewno będzie pasował.
w jednorazówkach też przecież nie czuje mokrego,jakby co to poszukaj na all. jednorazówek z Niemiec,tam typowe jest że nawet 4-latki noszą pieluchy,więc wielkie rozmiary istnieją w sprzedaży.
a jak chcesz żeby czuł mokro,to nakładaj majtki,a pod tyłek matę nieprzepuszczającą wilgoci i grubą warstwę ręczników.
właściwie u 5-latka tak bym robiła mając na uwadze jego "godność".
5-letnia Majka nigdy nie dałaby sobie założyć pieluchy:).a jeśli już to w nocy by ściągała.mieliśmy taki etap krótko i używaliśmy maty.

Mayka1981
14-02-2010, 11:01
a napisz do Yetty chociażby, na pewno Ci uszyje na wymiar...

panthera
14-02-2010, 23:19
w sumie to chciałam zeby czuł mokro zeby zaczał sie budzic na siku - teraz spi jak kamień i zadna siła nie jest w stanie go zbudzic.
a tak sobie mysle ze jak sie obudzi po fakcie to moze za jakis czas obudzi sie w trakcie a moze i przed....
jak sie odzwyczajał od pieluch w nocy (czyli jak miał ok 3 z kawałkiem - to tez długo to trwało - najpierw potrafił sie zasikac kilka razy i spać do rana w mokrym -co skutkowało zapaleniem pęcherza i antybiotykami,
pózniej zakładalismy bambino mio - one wytrzymywały jednorazowa wpadkę , ale musielismy go budzic koło 3 nad ranem i wysadzać,
póżniej jakos sam zaczął wołac, przez sen - i wtedy go wysadzalismy i tak sobie było dopuki nie urodził sie Maciuś, zaczęły sie częstrze wpadki a po miesiacu jak trafiłam z młodszym do szpitala to juz kazda noc była mokra i tak jest do tej pory...
w bambino - czuł ze ma mokro i jak sie zbudził do szedł do łazienki i do rana juz wpadki nie bylo. ale one po praniu zaczęły przeciekac.
dlatego pomyślałam ze takie wielo typu majtkowego moze by sie nadały....sama nie wiem...