PDA

Zobacz pełną wersję : chusty tkane, czym sie rĂłzną od siebie????



Cirit
25-05-2008, 17:44
Kochane. Ja jestem szczesliwą posiadaczka chusty elastycznej, dzis zamotałam te 5.3 metra na ulicy w 2 minuty i wrzuciłam Majke w kolejne 2, jestem z siebie dumna. ale nie o to nie oto. U nas na forum jedna mama sie pyta jaka chuste wybrac, a druga na to swoje typy:

1 miejsce: Vatanai
2 miejsce: Nati
3 miejsce: girasol i storcz

I terqaz ja mam kłopot, pewnie sie rozpęta dyskusja o kolejności, ale ja mam wrazenie, ale moze sie myle, ze wszytko sa tkane i wiazane.I ja jestem durna i poczatkujaca i rozrózniam MT, podeghi, elastyczne, tkane i, kólkowe i kieszonki. moe ko jakiejś egzotycznej zapomniałąm, ale tamte to mi wsytkie wygladaja tak samo. czy róznia sie splotami? czy materiał jest grubszy/cienszy czy o co cho?

zulam
25-05-2008, 18:14
Te co wymieniłaś są skośnokrzyżowe, różnią się grubością i "nośnością" czyli bardziej lub mniej subiektywnymi odczuciami wygody noszącego 8))

kajka78
25-05-2008, 20:18
A poza tym kolorami, producentem - cena...

ale przynajmniej jest w czym wybierac;)))))) i z czego stosiki budowac;)))))))

Cirit
25-05-2008, 21:07
dzieki dziewczyny. To jeszcze teraz tak: która jest cienka ?
Bo moja elastyczna z chusta.pl jest dosc gruba, dzidzie mam zimową, juz ma 4 miesiace, choc wazy zaledwie 6 kg, wiec nosi sie super. Wiem jednak ze prawdziwe chusciary nosza tkane, nho i ze gorąco jest normalnie w tym elastiku.

Co to splot diamentowy?
no i ja chce zeby nie kosztowała wiecej jak 200-220...


za duzo wymagam? bo widze ze 370 zł tez mozna wydac...

Jasnie Pani :)
25-05-2008, 21:16
Co to splot diamentowy?

Diamentowy??? Pierwsze slysze.... Moze o diagonalny chodzi???



no i ja chce zeby nie kosztowała wiecej jak 200-220...

Nati - cienka, bardzo dobra w noszeniu i w twojej granicy cenowej

Chyba, ze na uzywke jakas zapolujesz (ja swoja Storchenwiege Inke 5,2 m u Don Kaczki na bazarku za 220 zl ustrzelilam).

Z cienkich to tez Babylonia, Bebina... cos jakiejs pomrocznosci dostalam i nie moge sie wyslowic :lol: :lol:

zulam
25-05-2008, 21:20
Vatanai najbardziej, elaroo i girasol. Wpadnij na jakieś chustowe spotkanie to pomacasz sama :D

joawoj
25-05-2008, 21:23
W tej cenie to jeszcze masz cieniutką (ale nie tkaną skośnokrzyżowo) Ellaroo, no i Girasol też z cieńszych :) .

Zuzia
25-05-2008, 21:25
Diamentowy to chyba Storch Leo ma???

Jasnie Pani :)
25-05-2008, 21:25
To jeszcze male dziecie, wiec Ellaroo moze byc ( ja mialam na sobie Ellaroo przy 10 kg dzieciu i nie pociagnela bym za dlugo :roll: )

Girasol tez cienki i masa kolorow do wyboru!! Zapomnialam rzeczywiscie o nim :wink:

Cirit
26-05-2008, 17:39
ok. kolorowy zawrót głowy. dzieki, mam o czym myslec :lol: :shock:

pola la
30-05-2008, 18:03
mam stara nati navy, jest ok ale nie lubie niebieskiego ;)

marzy mi sie cos "smutnego" ;) - len, czarny, szary a najchetniej bezo-braz, albo bezo-czern.

i teraz mam zgryza: co sie lepiej nosi- nati czy hoppek?
slinie sie do kalaharii starej, ale na razie nikt nie chce sprzedac, albo do osaki...

jeno dziecie moje z tych wyrosnietych jest stad moj dylemat: w czym wygodniej?

bede bardzo wdzieczna za rade :)

kupilabym indio konopne natur i farbnela na braz ino mnie nie stac...