PDA

Zobacz pełną wersję : Doradca chustowy Białystok



Bonita
10-02-2010, 13:34
Czy w Białymstoku mamy już może doradcę chustowego? Czy jest szansa na otwarcie w końcu Klubu Kangura? Coraz więcej tu chustujących mam a jakby KK o nas zapomniał.....

pszczoła
10-02-2010, 15:32
KK nie zapomniał, trzeba po prostu wziąć sprawy w swoje ręce..Poszukać lokalu, zgłosić się do dziewczyn z KK (Aga Duda) i dograć szczegóły:)
Tak, jak zrobiła Annya z Bydzi własnie niedawno:D

Bonita
10-02-2010, 15:44
A to nie jest tak że w KK musi być koniecznie najlepiej lokalny doradca chustowy? Właśnie takiego kogoś szukam. Sama nic nie zrobię, potrzebny mi ktoś kto się na chustowaniu zna....

pszczoła
10-02-2010, 15:53
Nie musi być:)

Biedronka
10-02-2010, 16:09
JAsne że nie musi być :)
KK to miejsce spotań mam noszącyhc które łączy ta sama ideaa , te same przesłania :)
więc nie ma co sie zastanawiać tylko brać za robote :)

rosass
10-02-2010, 16:37
a miejsce tez sie znajdzie, sala w szkole, przedszkolu, swietlica,sala zabaw
jak sie skrzykniecie to pojdzie:)
moze idz za ciosem? i sama sprobuj wyjsc z incjatywa?

Mamusiaanusia
22-03-2010, 13:22
A ja znalazłam babeczkę w Białym, po kursie, uczyła mnie i moją siostrę wiązać, będzie ruszać ze spotkaniami dla chustomaniaczek w Fikolandzie, gdzie pracuje,nie pamietam jej stronki ale jak wejdziecie na stronę Fikolandu to powinien być tam jej link, nazywa się Kasia Piechowska. Kasię policiła mi koleżanka, bardzo mi pomogła z moim pierwszym motaniem, pożyczyła chustę, byłą u mnie w domu jeszcze raz, dzięki niej kupiłąm pierwszą chustę (na razie elasik) i narobiłą apetytu na kolejne. Marzę, aby spotkać się z zamotanymi Białostoczankami w realu! Kasia mówiłą, że planuje spotkania z chustami cyklicznie, np. co miesiąc. Odezwijcie się, bo jestem na punkcie tego pomysłu ostro zakręcona!

Mamusiaanusia
29-03-2010, 17:39
http://www.fikoland.com.pl/aktualnosc,61.html
ja dzwonię, może uda wspólnie organizatora przycisnąć... znaczy zmotywować i będziemy miały swoje miejsce w Białym!

Mamusiaanusia
16-04-2010, 14:57
Dziewczyny z Białego! W poniedziałek - 19.04 spotkanie chustowe w Fikolandzie o 11! Organizuje Kasia. Zlatujcie się! Nie mogę się doczekać!!!!

jakasia
17-04-2010, 14:17
Witam,
potwierdzam spotkanie i potwierdzam że jest w Białymstoku doradca chustowy:-)