PDA

Zobacz pełną wersję : bambooty



Em
09-02-2010, 21:47
Dzisiaj do mnie dotarła. Narazie schnie. Wygląda zgrabnie.
Kto jeszcze ma i testował?

Malina
10-02-2010, 12:41
My mamy wersje easy dry w truskawki rozmiar M
Miekkie, chlonne, zgrabne. czas schniecia taki sobie;), jak na AIO i wkkladki bambusowe to mega szybki.

mamru
13-02-2010, 22:33
i ja się zimowo na truskawki skusiłam i jestem b. zadowolona. Uszyta podobnie jak JBD, więc schnie na prawdę super szybko. Ślicznie wygląda, jeśli chodzi o chłonność to z opinią poczekam, aż osiągnie swoją maksymalną ;)
tylko jeden minus.. mam rozmiar L i jest jak dla mnie za mały na L:roll: wydaje mi się że to taka bardziej Mka niż L...

kamuszyca
14-02-2010, 11:37
no to mnie załamałaś, bo ja właśnie też się wczoraj skusiłam na truskawy i była już tylko M-ka, więc wzięłam w nadziei, że to taka większa M-ka :duh:
no nic, zobaczymy, w razie czego wylądujemy na bazarku :hide:
Marysiu, a jakbyś miała porównać rozmiarowo do Itti Bitti - to taka sama L-ka czy jeszcze mniejsza?

Mag
14-02-2010, 11:43
ja się zgadzam z Marią,Morela wchodzi idealnie,na Marysię tak w miarę.
wg. mnie to M-L.dość płytka jest.
ale jakby co to kupiłabym więcej L-ek,szybko schnie,fajne wewnętrzne falbanki.choć rodzaj PULa i nadruku nie najwyższych lotów,kto lubi jaskrawe i bardzo miękkie ten się zawiedzie.

mamru
14-02-2010, 12:03
no to mnie załamałaś, bo ja właśnie też się wczoraj skusiłam na truskawy i była już tylko M-ka, więc wzięłam w nadziei, że to taka większa M-ka :duh:
no nic, zobaczymy, w razie czego wylądujemy na bazarku :hide:
Marysiu, a jakbyś miała porównać rozmiarowo do Itti Bitti - to taka sama L-ka czy jeszcze mniejsza?
Kochana jeśli mam porównać do nowej wersji IB L to IB jest większa

kamuszyca
14-02-2010, 12:08
no to klops...

Pondo
17-02-2010, 21:23
no to klops...
No właśnie
przyszła do mnie Mka..kurcze..mogłam zamówić Lkę..ale miało byc do 11 kg..
ech..
zobaczymy moze tylko ona z tych dopasowanych jest?

Pondo
19-02-2010, 21:23
Moja recenzja.

Pieluszka przez swoją budowę i materiały naprawdę szybko schnie. około 12 godzin ot tak na suszarce.Co plasuje ją w czołówce AIO pod tym względem.
torebka na pieluszkę, zapewnia maksimum elegancji.
Jak już wiadomo byłam zaniepokojona rozmiarem pieluszki- nic bardziej mylnego.
Ta pieluszka wyglada na dziecku jak majteczki- dla 7,7 kg Balbiśki zapinam ją na najbliższe napy. Pupa wygląda doskonale - można ją porównać do pupy w IB- jednakże system gumek w Bambootach ( dwa rzędy gumek , przy wkładkach i dookoło nóżek) o niebo przewyższają mozliwości IB . Nie ma opcji wycieku ewentualnej kupki (tak, tak, ochrzciliśmy pieluszkę przy pierwszym użyciu)
Jest miękką,chłonną, wizualnie ładną pieluszką, wg mnie wyższa półka. Zdecydowanie dobry zakup.

ania mania
16-03-2010, 15:54
A czy ja mogę prosić o jakiś link do tej pieluszki? Gdzie ją można kupić? Pozdrowionka

Mag
16-03-2010, 18:27
jest tylko tu i tylko jedna:
http://www.mamazen.pl/index.php?m=dir&id_dir=33688

ania mania
16-03-2010, 19:33
Dziękuję za info. Śliczna, tylko trochę dziewczyńska, ale i tak bym się skusiła:) i Mka, mój noworodek pewnie musiałby długo do niej dorastać :( No chyba, że to jest mała rozmiarówka, jak itti bitti??

Malina
16-03-2010, 20:08
http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/info_11487.html
zobaz tez tutaj. Wiem, ze sklep w uk, ale moze zobaczysz, jak wygladaja inne wzory;) Moze mamazen bedzie miala je w przyszlosci;)
Rozmiarowka moze jest i mala, moja mloda skonczyla 6mies i nosi M zapieta na najciasniejsze napki. dla porownania dalej wchodzi w S itti bitti(ma niej tzw niski stan;)), chociaz spokojnie nosi tez M.

ania mania
16-03-2010, 20:37
http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/info_11487.html
zobaz tez tutaj. Wiem, ze sklep w uk, ale moze zobaczysz, jak wygladaja inne wzory;) Moze mamazen bedzie miala je w przyszlosci;)
Rozmiarowka moze jest i mala, moja mloda skonczyla 6mies i nosi M zapieta na najciasniejsze napki. dla porownania dalej wchodzi w S itti bitti(ma niej tzw niski stan;)), chociaz spokojnie nosi tez M.

Już mi się wszystko plącze z tymi rozmiarami. Kompletuję pieluszki dla noworodka, a coś mi się zdaje, że do większości z nich dłuuugo będzie dorastał. Itti bitti kupiłam M i mi wygląda na malutką. Kiedy najwcześniej mogłaś M itti założyć na swoją małą? Chyba lepiej zrobię jak poczekam na mniejsze rozmiary bambotów :)

Malina
17-03-2010, 16:12
Ania Mania, gneralnie moja mloda byla malenka po urodzeniu, w sumie startowala ponizej 3kg, wiec to tez inaczej.
Teraz jest dluga, wcale nie chuda, ma ok 7kg i 6 miesiecy.
M nosi od miesiaca, bo wtedy ja kupilismy;) ----> zaczela wyrastac z S, ale jak sie okazuje dalej ja nosi.

pomidore
18-03-2010, 21:46
My mamy te pieluszkę i jest świetna :) Taka malutka na pupie i mi się akurat podoba, ze te wkładki są przyszyte do pula. Bardzo chłonna i leciutka. Troche mi truskawki zbladły po praniu, ale i tak bardzo ja lubię. Mam rozmiar L, a moja Mała waży 10 Kg i rzeczywiście lepiej brać rozmiar większe.

NiLLi
18-03-2010, 22:19
U mnie czeka na pranie, ale po pierwszej przymiarce stwierdzam, że jest maleńka. Synek ma co prawda 10kg, a nie było innego rozmiaru niż M. W pasie jest OK, zapinam na drugie napy, ale jest bardzo krótka w stanie. Pewnie parę razy założy i poczeka do następnego brzdąca :P ale prezentuje się wybornie :)

filipinka
04-07-2010, 18:23
jestem dumna posiadaczka trzech pieluszek bambooty easy dry. sa bardzo zgrabne (waskie w kroku). niestety moga nie powstrzymac kupy o lzejszej konstystencji:) podoba mi sie ten pomysl z wszytymi wkladkami. nie trzeba tego rozpakowywac i zapakowywac przed i po praniu.

zasugerowalam sie, zupelnie niepotrzebnie, rzekomo zanizona rozmiarowka i kupilam L-ke dla mojej prawie 9-kilowej gwiazdy i wydaje mi sie, ze M-ka lepiej prezentowalaby sie na jej pupie.

deidre
10-07-2010, 00:57
W tej chwili jest to moja ulubiona pieluszka AIO - zgrabna, chłonna, schnie przyzwoicie (w porównaniu do innych AIO), bardzo dobra jakość materiałów i wykończenia.

peluche
11-08-2010, 23:34
i my też mamy babmooty w truskawki, kupiłam uzywana, więc pul (w sensie kolorów) trochę sprany, ale wkładki w super stanie (zadbane). generalnie jak na aio super szybko schnie, bo wkładnki nie są przyszyte, tylko jęzory zwisaja i dzieki temu szybko schnie. kupa nie wyleci, falbanki trzymaja fason. rozmiar mamy L i na 8 kilo jest jeszcze zapas, więc spoko, nie jest tak źle z ta rozmiarówka. generalnie jesteśmy zadowolone :)

Alkestis
10-05-2011, 08:45
Dziewczyny, ja mam 4 Bambooty M (2 nocne i 2 dzienne) i chcę jeszcze (chrzestny przesyła z UK :))
Czy L jest dużo większa? Lena waży ok. 6-7 kg, nie wiem czy kupić M czy L - któraś miała oba rozmiary? - niby L od 10 kg, a chcę mieć na teraz... M są świetne - dopasowane jak majteczki, malutkie, chłonne i lekkie :)
Poradźcie :mighty::mighty::mighty:

kawiareczka
10-05-2011, 10:07
mam pytanie o wkłady, bo piszą że jest bambusowy i z mikropolaru, czy można te wkładki tak ułożyć aby bambus był przy pupie?

mTuśka
10-05-2011, 10:20
mam pytanie o wkłady, bo piszą że jest bambusowy i z mikropolaru, czy można te wkładki tak ułożyć aby bambus był przy pupie?

tak mozna tak robic.

Alkestis
10-05-2011, 10:22
mam pytanie o wkłady, bo piszą że jest bambusowy i z mikropolaru, czy można te wkładki tak ułożyć aby bambus był przy pupie?
Teoretycznie można, bo to są takie jęzory z dwóch stron, ale praktycznie, to raczej nie bardzo, bo ta bambusowa jest trochę mniejsza i jak się ją daje na wierzch, to ta z mikropolarem (to naprawdę micropolar? jest tak gładki jak welurek albo jedwab, gubię się w tych materiałach...), trochę się podwija, nie wiem czy to dziecku by nie przeszkadzało :hmm:
A pielucha świetna, oczywiście w moim odczuciu, uwielbiam - chociaż wydać tyle, bym chyba nie wydała, a przynajmniej nie na taką ilość jak mam...Wersja na noc rewelacyjna, te 4 wkładki, są jak puzzle dopasowne i sprytnie ukryte, pupka zgrabna, nikt by nie pomyślał, że tyle ma w środku ;)

Alkestis
10-05-2011, 10:23
Marciasone, a jaką masz - L czy M?

Alkestis
10-05-2011, 10:37
Odwołuję :oops: Wykopałam w koszu - można, pomimo, że jest krótsza, to nic się nie podwija, bo ma taki pasek przy wszyciu. Także można bambusem na wierzch, jak najbardziej. Przepraszam za zmyłkę...

kawiareczka
10-05-2011, 10:52
spoko;) pytam na razie z ciekawości (jakby się pojawiła na bazarku w przyzwoitej cenie), bo nowa droga jak diabli:twisted:

mTuśka
10-05-2011, 11:18
Marciasone, a jaką masz - L czy M?

nie mam zadnej :)
ale wyczytalam na mamazen :)

IwonaKM
28-05-2011, 17:15
od kilku dni używamy bambooty.
Pieluszka mala, zgrabna, jak już ktoś napisał, kształtem przypomina majteczki.
Chłonna, miękka, przyjemna w dotyku.
Trochę dlugo schnie.
Przez to, że wzór PULa nie jest zbyt atrakcyjny, nie szkoda wkladać jej na noc, czy pod spodenki.

mTuśka
28-05-2011, 23:33
ja tez zakupiłam i nie żałuje ,sa fajne, małe chłonne fakt dlugo schna ale nigdy nam nie przeciekły.choc mam jedno ale ze mogłyby byc troszke wyższe pod brzuszkiem ale nie przecikeły wiec sie za bardzo nie czepiam :duh:
nie odciskaja sie gumki a to +
mamy L a Z wazy 12 kg,zapinam najciasniej w pasie.

Pondo
30-05-2011, 14:43
Balbi waży 11 kg i mamy i L i M i obie nosi. M wygląda jak majteczki,czyli super, choć co do chłonności M mam małe;) zastrzeżenia

morla1
25-07-2011, 21:51
Mam bambooty z truskawkami i bardzo ją lubie...ale nie wiem czy rozmiar M długo nam posłuży, bo wydaje mi się akurat na teraz a Młody ma 6 kg. Ale jest bardzo zgrabna jak Itti bitti ale wkłady nie uciskają, bo w IB młody chyba nie czuje się tak komfortowo.

Brilho
27-07-2011, 19:30
Mam bambooty z truskawkami i bardzo ją lubie...ale nie wiem czy rozmiar M długo nam posłuży, bo wydaje mi się akurat na teraz a Młody ma 6 kg.

Uwielbiam Bambooty, ale moja "m-ka" poleciała już służyć innemu bobasowi. Producent jednak trochę ściemnia od 6 do 11,5kg? Nie wiem jakim cudem.

mamaani
29-10-2011, 11:17
my mamy od niedawna dzienne bambooty i też uwielbiam, Ania ma 7 kg i zapinam na najblizsze napki i gdyby była taka możliwość to bym pewnie jeszcze ciaśniej mogła zapiąć. Małe zgrabne, chłonne...no to chyba obecnie moja ulubiona pielucha, jeszcze nocne bym chciała bardzo:duh:

beautygosiek
12-06-2012, 21:39
a ja jakoś nie polubiłam tych pieluch, miałam jedne nocne i po pierwsze długo schły, po drugie PUL nam przemókł w tych miejscach gdzie nie ma już wkładów, po trzecie cholernie mnie wkurzyła rozmiarówka
jedyny ich plus - rzeczywiscie zgrabniutkie

avelaa
09-11-2012, 01:15
Mnie też się nie spodobała. Miałam dzienną. To, że przy nóżkach przeciekła to u nas standard więc nie jej wina ale jak dla mnie pieluszka choć zgrabna to szeroka w kroku :| Moja mała lubi nóżki razem trzymać a w tej pieluszce było to trudne. Nie wiem czy to może kwestia dopasowania dziecko - pielucha ale inne mniej zgrabne lepiej na niej lezą.

KaiDo
27-01-2013, 23:18
Pierwsze wrażenie przy używaniu tej pieluszki - rewelacja. Ma tą samą zgrabność co Itti bitti a przy tym znacznie miększe wkłady, do tego szybciej schnące. Dosyć mała rozmiarówka też mi nie przeszkadzała, bo synek razje z tych drobniejszych.
Szybko jednak okazało się, że jest to pieluszka raczej zawdona - często przeciekała niestety.
Wrażenia wizualno-estetyczne na tak, użyteczność - na nie:roll:

Dafnia
10-05-2013, 17:26
mam nocną M-kę i duże dziecko ;-)
Pielucha jest bardzo chłonna, nie schnie jakoś długo bo ma 4 języki (każdy mniejszy, więc jest zgrabna). Próbowaliśmy jej jak synek miał 4mce ale nie dałam rady jej dopasować, on ma dość pulchne udka, jest w 75 centylu i ta pielucha zdecydowanie nie nadaje się na takie większe dzieci. L-ki już nie chce mi się próbować.
Dodam tylko że IB M-ki nadal na nas pasują świetnie mimo że synek ma już 6mcy i 9kg - to tak dla porównania jak wygląda rozmiarówka

IwonaKM
10-05-2013, 22:06
Dodam tylko że IB M-ki nadal na nas pasują świetnie mimo że synek ma już 6mcy i 9kg

moja córka w IB S mieściła się jeszcze po skończeniu roku :) Bambooty M nosiła, gdy skończyła 1,5 roku, ale ona z tych co z wagą są w dole siatki a ze wzrostem- na górze

podawanie rozmiarówki w kg bez podawania do tego wzrostu, jest trochę bez sensu, bo inaczej pieluszka leży na 9kg i 70 cm półroczniaku, a inaczej na 9kg i 85 czy 90 cm 1,5 roczniaku. U obu waga ta sama ale obwody już nie.
Jeszcze gorszy jest sposób podawania rozmiarów w miesiącach, moja córka nigdy nie dorosła do fuzzy buntz M dla wieku 3-6 miesięcy, ta pielucha była gigantyczna.