PDA

Zobacz pełną wersję : Świdnica



Agnen
24-05-2008, 13:24
Jest ktoś??
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44603&w=79961941&a=79962455

Renka
28-10-2008, 16:18
witaj agnen :) nareszcie ktos z naszego miasta :lol: czyli nie jestem jednak dziwadlem jak juz zaczelam podejrzewac :jump: niestety jestem bardzo niedoswiadczona mama chustowa i jesli tylko mozesz to licze na blizszy kontakt i pomoc :)
pozdrawiam serdecznie
p.s. wroclaw tez reaguje zdziwieniem na chusty :omg:

Agnen
28-10-2008, 21:28
Renko, to Cię zawiodę. Ja z Poznania. Po prostu szukałam kogoś dla dziewczyny z zalinkowanego wątku ;)

Ale nie przejmuj się, myślę że jak jużTy nosisz to chusty w Świdnicy też się zrobią bardziej popularne 8))

Renka
29-10-2008, 00:18
ach szkoda szkoda no i gdzie moje oczy :roll: pod Twoim nickiem stoi jak byk : Poznan :oops:
ale masz racje, ktos musi przetrzec szlaki. Odwazylam sie ja odwaza sie inne :)
Pozdrawiam :!:
P.S. a moze inne swidniczanki trafia na to forum i sie odezwa ale by bylo milo :jump:

Renka
27-03-2009, 22:28
podrzucam watek z nadzieja ze ktos sie odezwie :)
szukam innych mam z moich okolic, chetnych do wymiany doswiadczen...
zapraszam do siebie albo dojade w jakies inne miejsce :P

agar72
16-05-2009, 16:17
Odzywam się :)
Na to forum trafiłam niedawno, ale chustuję od 8 miesięcy. Zresztą napisałam do Ciebie na prv.
Wiesz co, ja chyba kiedyś widziałam Ciebie na mieście w Rynku. Byłaś zamotana, coś chyba koloru niebieskiego, ale może się mylę. Ja akurat wtedy byłam wózkiem ;)
A, a ten post Agnen to dotyczył mnie właśnie.

Renka
16-05-2009, 22:15
moze byc :) chociaz niebieska mamy kieszonke. Bardzo się cieszę że wreszcie trafiłam na chustomamę ze Swidnicy :mrgreen:
Mam nadzieje ze uda nam sie spotakc na jakas kawke tym bardziej ze dzieci mamy praktycznie w tym samym wieku, Kuba mlodszy od Twojej corci o 2 tygodnie :P

agar72
17-05-2009, 22:56
No pewnie, że się umówimy :)

agar72
18-05-2009, 02:08
na początek proponuję spacerek. W jakimś wątku przeczytałam, że masz dobry widok na Ślężę. Czyżbyś mieszkała na Zarzeczu? Bo kiedyś ja też, a teraz moi Rodzice mają taki pejzaż. I wkurzają się, że miasto chce im tam na linii balkon- Ślęża wybudować dom wielorodzinny, który wszystko zasłoni. Ja mieszkam teraz na Komunardów, bezpośrednio nad Cezalem (sklep medyczny). Jeśli mieszkasz na Zarzeczu to jestem tam co tydzień w niedzielę.
Nie wiem, gdzie do Ciebie pisać: na wątku powitalnym, tutaj, czy na prv.
Napisz gdzie i kiedy możemy się pomacać.
A poza tym ja też najpierw byłam jedyna chustująca początkowo w Świdnicy (jeszcze wtedy nie wiedziałam, że Ty też). Do elastyków (moim zdaniem najlepsze na początek) przekonałam moje dwie sąsiadki, gdy urodziły bajtelków, ale nie wiem, czy będą się rozwijać jako chustonoszki.

Magducha_22
19-05-2009, 10:27
Odpisuję do tematu Świdnicy, bo Wałbrzycha nie ma (ale zaraz stworzę :lol: ). Czy nasze miasta takie zacofane naprawdę :omg: Ja właściwie dopiero zaczęłam, wczoraj był pierwszy spacer w chMT, dziś planowałam pierwszy w leosiu ale tak pada...
Pozdrawiam
i może do zobaczenia :hello:

Biedronka
19-05-2009, 10:33
na początek proponuję spacerek. W jakimś wątku przeczytałam, że masz dobry widok na Ślężę.


To jak będziecie już spacerować ...pomachajcie mi :lol:

aniołka2009
21-05-2009, 14:14
Witam serdecznie
Początkuję we wszystkim i byciu mama(3.5 tygodnia) i noszeniu w chuście, a raczej próbach, bo jak na razie moja córcia wylądowała tam dwa razy i nie były to udane próby...czy jest szansa na uzyskanie pomocy jakiejś super doswiadczonej mamy? Odwdzięczę się!!

agar72
21-05-2009, 19:12
Nie jestem super doświadczona, ale być może pomogę :)

ANGINA
21-07-2011, 15:25
HElo czy ktoś jeszcze w ten wątek zagląda??
Za niedługo rodzę i bardzo chcę nosić Maleństwo w chuście ale miłoby było się spotkać z kimś doświadczonym w tym temacie:)

princessara
17-08-2011, 16:59
hej hej
ja jestem u rodzinki w swidnicy bo stadpochodze i dzisiaj sialam zgorszenie w brazowej chuscie po centrum.pech chcial ze maly plakal bardzo i nie chcial za nic wozka wiec wyladowalw chuscie a moja siostra wiozla wozek...potem tez troche zdarzylo mu sie plakac w chuscie a ludzie sie patrzyli jak na kosmitow-niektorzy nawet palcami pokazywali...no ciemnogrod...
i tak zesmy sobie pochodzili ale innej chustomamy nie widzialam...

pozdrawiam :)

szyma
04-02-2012, 18:41
hej
Jeśli ktoś tu zagląda to jestem ze Świdnicy i pojawiam się z chuściochem na mieście, aktualnie zrobiłam przerwę na mrozy:(

aniołka2009
04-02-2012, 18:43
A skad jestes dokladniej..ja wlasnie na mroz od wczoraj wychodze..

szyma
05-02-2012, 12:02
Jestem z Osiedla Młodych, mój dzidziak ma 3 i pół miesiąca i mam obawy co do lodowatego wiatru na twarzyczce, sama wyglądam nieciekawie po takim spacerze;) no i czekamy na polar dla dwojga bo nie mamy się czym opatulić

Tinta
06-02-2012, 12:42
Ja bywam w Świdnicy w celach rozrywkowo-towarzyskich ;) ale teraz mi auto zamarzło :-?

aniołka2009
06-02-2012, 13:31
Ja bywam w Świdnicy w celach rozrywkowo-towarzyskich ;) ale teraz mi auto zamarzło :-?
czekam i czekam:) kiedy wpadasz? po zimie dopiero, tak?:)