PDA

Zobacz pełną wersję : Baby BeeHinds



nemhain
08-02-2010, 12:14
Zapraszam osoby testujące i te, które używają lub używały do recenzji :)

Jako sprzedawca nie powinnam sie wypowiadać ale powiem tylko, że wygooglowałam, że to jedne z najlepszych pieluszek na świecie :)


tutaj można o nich poczytać: http://www.buyorganics.co.uk/m-baby_beehinds-122.aspx

Zapraszam do recenzji :)

Malina
08-02-2010, 15:29
Tez jestem ciekawa opini innych. w sobote dotarla do nas moja, na razie pieknie wyprana i mieciutka czeka do uzycia.
Na razie wychodze z szoku, ze cos moze byc tak miekkie i delikatne! W ogole 'cos' w tej Australii maja, ze takie bambusowe cuda wytwarzaja, bo wkladki z bambooty sa z tego samego materialu. Na razie mam watpliwosci co do ksztaltu, bo jakos ciezko bylo ja dopasowac do Malinowki, co rusz cos wylazilo, bo jest one size i dosc duzy w dodatku. EC-ujemy sie, wiec moge miec na razi eproblemy z szybkim zalozeniem:( Widzialam tez poprzednia krotka serie w mocnych kolorach, prawdziwe cuda.
dam znac, jak sie w noszeniu sprawdza.

nemhain
08-02-2010, 15:49
Pamiętaj, że chłonności nabierają po mniej więcej 8 praniach. masz AIO czy formowanki?

Malina
08-02-2010, 16:20
O chlonnosci wiem:)
Mam formowanke. Zamowilam tez AIO, ale nie wiadomo, kiedy do nas trafi.

Olapio
08-02-2010, 19:40
to ja zapytam, może trafi sie ktos kto ma porównanie, mój tłuścioszek 8 kg nosi Itti Bitti L (nowe czyli wieksze i te od 10 kg) czy Z Baby Beehinds powinnam tez wziac L od 10 kg czy M (7-11)?

formichiere
08-02-2010, 21:52
to ja zapytam, może trafi sie ktos kto ma porównanie, mój tłuścioszek 8 kg nosi Itti Bitti L (nowe czyli wieksze i te od 10 kg) czy Z Baby Beehinds powinnam tez wziac L od 10 kg czy M (7-11)? Mój 10 kg 1,5 roku trochę inna budowa niż twój maluch bo chodzi i się wyciągnął, itti bitti nosi L a z BB M jest dobra.

Olapio
08-02-2010, 21:53
a L by była dobra? czy ona jest bardzo duża? duzo wieksza niż eLka Itti Bitti?

formichiere
08-02-2010, 23:30
sporo większa, jak chcesz jutro wkleję zdjęcie porównanie L itti bitti z L BB, Już wklejałam zdjęcie L IB i M BB

Olapio
08-02-2010, 23:47
Już wklejałam zdjęcie L IB i M BB


gdzie??

kamuszyca
09-02-2010, 10:06
to ja zapytam, może trafi sie ktos kto ma porównanie, mój tłuścioszek 8 kg nosi Itti Bitti L (nowe czyli wieksze i te od 10 kg) czy Z Baby Beehinds powinnam tez wziac L od 10 kg czy M (7-11)?

ja mam rówieśnicę Twojego Michasia, też waga superciężka ;) Kalina 8,5kg też nosi IB L. kupiłam BB M i jest na nią dobra, ale tak na styk. L byłaby chyba zbyt obszerna, bo już w tej M-ce dupcia jest spora. "wąskim gardłem" są u nas udka :) oprócz tego pielucha jest idealna na 10-kilową dwulatkę, ale to jest chudzina, no i ma już inną budowę niż takie niemowlę.

Mag
09-02-2010, 10:20
tak sobie czytam i korzystam;)
muszę L kupić:)
Kamila jak się BB sprawuje,może być na priv:)
kocham aio i mnie kusi ta pielucha

Olapio
09-02-2010, 14:47
ja mam rówieśnicę Twojego Michasia, też waga superciężka ;) Kalina 8,5kg też nosi IB L. kupiłam BB M i jest na nią dobra, ale tak na styk. L byłaby chyba zbyt obszerna, bo już w tej M-ce dupcia jest spora. "wąskim gardłem" są u nas udka :) oprócz tego pielucha jest idealna na 10-kilową dwulatkę, ale to jest chudzina, no i ma już inną budowę niż takie niemowlę.


skoro M na styk to wolałabym L

formichere byłabym niezmierniw wdzięczna za porównanie z Iti Bitti, albo za porownanie BB L i M

nemhain
09-02-2010, 14:54
Mój grubasek ma 11 kg i BB M tez na styk jest.

Olapio
09-02-2010, 14:59
Mój grubasek ma 11 kg i BB M tez na styk jest.

no własnie, tu zależy od budowy dziecka, moj ma grube uda i onesize ma w większosci porozpinane wszystkie, wiec boje sie ze M moze byc za ciasna albo juz na styk i nie posłuzy za długo ;)

nemhain
09-02-2010, 15:07
To L lepsza będzie, my własnie testujemy L i grubasnych nóżek Aleksa nic nie uciska i pupa nawet wielka nie jest.

Olapio
09-02-2010, 15:11
a jakie bedą kolory L?

nemhain
09-02-2010, 15:14
L takie jak w sklepiku, M będą jeszcze różowe :)

kamuszyca
09-02-2010, 15:56
ja mam rówieśnicę Twojego Michasia, też waga superciężka ;) Kalina 8,5kg też nosi IB L. kupiłam BB M i jest na nią dobra, ale tak na styk. L byłaby chyba zbyt obszerna, bo już w tej M-ce dupcia jest spora. "wąskim gardłem" są u nas udka :) oprócz tego pielucha jest idealna na 10-kilową dwulatkę, ale to jest chudzina, no i ma już inną budowę niż takie niemowlę.

to ja może tylko doprecyzuję, że jest "na styk"jeśli chodzi o udka, w pasie jest jeszcze zapas, nie zapinamy się na ostatnie napy, 2 albo 3 jeszcze zostają. rozmiarowo jest bardzo zbliżona do IB nowej L-ki, tylko nie jest taka zgrabna :)

Olapio
09-02-2010, 15:58
to ona ma oddzielna regulacje na uda i na brzuch? no bo jak w udkach na styk skoro w pasie jeszcze luzno?

annya
15-02-2010, 12:03
Recenzja pieluszki testowej.
BB ujęła mnie pod każdym względem - połączenie ciekawego "dizajnu" z mega wygodą i funkcjonalnością.
Jak dla mnie to najlepsza obecnie pieluszka. Jeśli miałabym się czegoś przyczepić, to przypuszczenie, że mogłabym się odznaczać pod obcisłym ubrankiem za sprawą falbanek (ale który maluszek nosi obcisłe ciuszki?).
Jeśli chodzi o chłonność - ja wymieniam co 2-3 godziny zazwyczaj pieluszki i nie zauważyłam, aby była jakoś specjalnie nasiąknięta. Suszenie nieco trwało, ale to urok każdej pieluszki typu AIO. Wielkość adekwatna do podawanej rozmiarówki, co zaliczam na duży plus. W moim stosiku już zagościła na stałe BB, tyle że pomarańczowa. A kolory.. bajeczne!!!
Bardzo dziękuję za możliwość testowania!!!

kamuszyca
15-02-2010, 12:16
no bo jak w udkach na styk skoro w pasie jeszcze luzno?

to jest możliwe - kiedy pielucha jest płytka.
u nas jest na styk jeśli chodzi o głębokość pieluchy, w pasie jest zapas

Malina
16-02-2010, 13:52
Dotarla do mnie tez nasza magiczna AIO, pomaranczowa, nawiasem mowiac. Walory estetyczne sa ogromne, pupa wyglada na duza, ale w tym caly urok!! Troche jak pszczeli odwlok;) To porownanie szczegolnie nasuwa sie przy formowance BB. Az sie ciesze, ze nie uzywamy otulaczy, bo szkoda byloby zakrywac to cudo!
w zwiazku z tym, ze mamy dwie pieluchy BB, to recenzja bedzie podwojna;)

Producent BabyBeeHind
Nazwa pieluchy bambusowa BabyBeeHind
Typ pieluchy Formowanka
Rodzaj zapiecia napy
Material bambus 70% plus 30 organiczna bawelna
Rozmiar one size

Niezawodnosc: 10/10
Chlonnosc: 10/10
Wyglad: 10/10
Czas schniecia: 8/10
Kompaktowosc (slimnes): 7/10
Warta swojej ceny: 10/10
Ocena ogolna: swietna!
Tak jak pisalam wczesniej, odwlok duzy, ale w tym jej urok i pieknie sie uklada. PRzyznam, ze troche czasu zabralo nam dopasowanie jej do pupy Malinowki, ale to dlatego, ze pieluszka jest one size;) Miekkosc niesamowita! Chlonie sweitnie, w srodku sa dwa wklady, odpinane, wiec to skraca jej czas schniecia, a wiadomo, bambus lubi swoje odczekac na suszarce:) Jak wiekszosc formowanek nei ma warstwy trzymajacej wilgoc z daleka od pupy. Kolor: naturalny.

Nazwa pieluchy Magiczna BabyBeeHind
Typ pieluchy AIO, ale z kieszonka
Rodzaj zapiecia napy
Material Minkee, wklad z mikrofibry
Rozmiar M

Niezawodnosc: 10/10
Chlonnosc: 10/10
Wyglad: 10/10
Czas schniecia: 8/10
Kompaktowosc (slimnes): 7/10
Warta swojej ceny: 10/10
Ocena ogolna: swietna!
Sliczne zywe kolory, nasza w pomaranczu;), czas schniecia dosc dlugi, ale wiadomo AIO:) My nei dostalismy dodatkowej wkladki bambusowej, ktora powinna byc w zestawie, ale to wina naszego dostawcy (UK), i tak sie cieszymy, ze w ogole doszly w jednym kawalku;) Generalnie, prawdziwie pokazowa pielucha, szkoda ja przykrywac czymkolwiek, nadaje sie wiec tylko do getrow;)

nemhain
16-02-2010, 15:35
Malino, do AIO w zestawie jest tylko jedna wkładka bambusowa, ta dodatkowa to promocja w moim sklepiku (dla naszych forumowiczek) z racji wprowadzania pieluszek na nasz rynek :)

Malina
16-02-2010, 16:09
Nemhain, ja nie dostalam ani jednej, tylko ta wszyta z mikrofibry mam:) , wiem, ze w zestawie powinna byc jeszcze ta bamusowa, luzem, wg tego co jest napisane na stronie, z ktorej kupowalam, ale co tam... Mysle, ze sie po prostu gdzies im zagubila po drodze, bylo tyle zamieszania z wysylka, zgubili moje zamowienie itd. Pieluche nadal lubie, i to jak:) Nie bede juz prosic o dosylke. Powiedz mi tylko, czy ta wkladka wyglada tak samo, jak ta mniejsza z formowanki bambusowej?

I zeby nie bylo nieporozumien, dodam tylko, ze nie kupowalam od Nemhain, wiec to nie ona jest mi 'winna' wkladke;) Zreszta, potkniecia zdarzaja sie nawet najlepszym, bo mysle sobie,ze tamten sklep tez nie jest zly, tylko trafilo na mnie;)

nemhain
16-02-2010, 16:22
No to szkoda bo ta bambusowa fajnie chłonie i powinna być jedna w każdym zestawie, napisz do nich i sie upomnij:)
Ta wkładeczka jest ok. 4 razy ciensza niz ta z mikrofibry i ja ją wkładam w tą kieszonkę, super ściąga wilgoć z mikrofibry i dzieki temu pieluszka dłużej wytrzymuje.
Jest większa i odrobinę grubsza od tej mniejszej z formowanki.

Agut
16-02-2010, 18:32
Ufff zalegam ze swoją recenzją no wiec juz nadrabiam.
Hmmmm przyznaje ze my dopiero zaczynamy przygode z wielo :) BB to pierwsza pielucha jaką miałam!
na pierwszy rzut oka heheh oceniłam ją jednym sowem : śmieszna :) Wybaczcie moj nieprofesjonalizm, ale ja sie kompletnie nie znam na pieluchach wielorazowych.
Noo to do rzeczy! Pielucha mnie mega zaskoczyła! Jakoś sobie wyobrazałam ze to bedzie coś a'la tetra :)
A tu proszę moj dzieć po 3h miał sucho przy dupci , specjalnie do polika przykładałam zeby zobaczyć czy pielucha jest mocno wilgotna, no i nie była.
Fajnie, łatwo sie zakłada, bosko wyglada! Moj dzieć miał dupsko wieksze niz głowe :) ale on chudzielec i pewnie dlatego tak to wygladało.
Jedyny minus dla mnie to dość długo schnie nooo ale juz widze ze ten typ tak ma!
Bardzo dziekuje za możliwość testowania nooo i niezmiernie sie cieszę ze dostalismy szasne sobaczenia z czym to sie je :)
Obecnie w domku mamy juz wlasną BB :) nooo i heheeh planujemy kolejne zakupy! To chyba najlepsza ocena jaką mozna było dać :)

tonya
24-02-2010, 23:27
Recenzja pieluszki testowej - M-ka fiolecik :D

Pieluszka BB zachwyciła mnie od pierwszego momentu - gdy tylko wyjęłam ją z koperty, materiał zewnętrzny bardzo miły w dotyku, pielucha bardzo chłonna, mój sikacz bardzo często sika i zazwyczaj zmieniam mu pieluchy co godzinę, dwie - tutaj pielucha była na dupce przez 3 godziny a skóra była nadal sucha i cieplutka - jak dla mnie rewelacja.

Rzeczywiście czas suszenia jest trochę dłuższy niż przy kieszonkach, ale wiedząc o tym można się odpowiednio nastawić, taka już natura AIO
Jasiek waży około 8 kg i pielucha była na niego w sam raz ale mój synek to raczej z tych tłuściejszych - pielucha spokojnie pomieściłaby jeszcze dodatkowe kilogramy :D

Pieluszka ta zdecydowanie nie powinna być chowana pod ubrankami, tylko eksponowana na zewnątrz - chociaż kuperek wydaje się dosyć duży :mrgreen:


zresztą zobaczcie zdjęcia:



http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/gh/xc/n83y/VLNEyDoJV2UopzgvXX.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/gh/xc/n83y/PaAkRzelbafO7R8uFX.jpg


Mnie testowa pieluszka przekonała i w naszym stosiku BB na pewno zagości :D tylko jaki by tu kolor wybrać :hmm: podobają mi się wszystkie :thumbs up:

Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania pieluszki :thanks:

kamuszyca
25-02-2010, 22:48
u nas to są pieluchy do zadań specjalnych - mam wrażenie, że one nigdy nie przemokną.
to pewnie zasługa dość grubego pula minkee - to zupełnie inny pul niż te, z którymi miałam do tej pory do czynienia - sztywniejszy i grubszy niż np. itti bitti, cushie tushies czy babyetta. początkowo trochę mi to przeszkadzało, potem to doceniłam.
podoba mi się bardzo połączenie AIO i kieszonki. dodatkowa wkładka bambusowa bardzo fajnie zbiera wilgoć z mikrofibry. zresztą można włożyć do kieszonki cokolwiek, żeby zwiększyć chłonność, ale ten bambus jest taki cienki i bardzo chłonny zarazem.
generalnie jestem bardzo zadowolona z pieluszki. fajnie leży i jest ładna. nie mogę napisać śliczna, bo to słowo jest na razie zarezerwowane dla pieluszek yetty :mrgreen:

Pondo
26-02-2010, 21:41
czym ktoś mógłby zrobić zdjęcie jak wygląda system wkładek, czyli od wewnątrz?

Jestem zawiedziona IB, więc może BB zastąpią miejsce ?

nemhain
26-02-2010, 21:51
czym ktoś mógłby zrobić zdjęcie jak wygląda system wkładek, czyli od wewnątrz?

Jestem zawiedziona IB, więc może BB zastąpią miejsce ?


Jak naładuje baterie to zrobię :)

espejo
26-02-2010, 21:52
A proszę (bo akurat pranie zdjęłam z suszarki)
http://picasaweb.google.pl/espejo.mart/Radosna_tworczosc#5442641782915922194
na piewszym zdjęciu pieluszka na lewą stronę przewrócona, potem już normalnie, na drugim dodatkowa wkładka

Em
04-03-2010, 10:53
Przyszła. Jest śliczna, świetny kolor (fiolet). Tylko duuuża.
No i od razu, po godzinie została przesikana, ale tak dziwnie. Mokry był kawałek materału z przodu na skrzydełku, wewnątrz. Mokry tzn nie wsiąknięty.
BTW czy wkładki są opcjonalne czy nie da rady bez wkładek?

nemhain
04-03-2010, 11:05
Wyprałaś ją najpierw? pieluszka nabiera chłonności po ok 8 praniach, moze L za duza jednak dla Was albo za lużno zapiełaś. Ja do naszej wkładam wkładke i jeszcze nie zdarzyło sie zeby cos przeciekło.

Em
04-03-2010, 11:26
Jasne, że wyprałam. To nie wyciekło nawet poza pieluszke, bo krótko mał, ale nie wsiąkło. Będę prała wytrwale ;)

nemhain
04-03-2010, 11:35
A może siusiak tak sie ułożył, ze siknął do góry i w bok :)

Olapio
04-03-2010, 11:59
ja kupiłam rozmiar L i przy moim geubym 8,5 kg jest ok, nawet nie zapinam najcieasniej tylko zostaje w srodku jedna wolna napka
pieluchy uzywam na noc bo jest olbrzymia ale na ta okazje jest najlepsza. Nic nie puszcza a wonderoo i pampers potrafia przecieknąć
Polecam na noc bo na dzien jest zbyt duza i niezgrabna ;)

Em
04-03-2010, 22:35
Serio? To się nie mogę doczekać tych 8 prań. Jak dotychczas nie ma pieluszki, która w nocy nie zostałaby przesikana.

Sylaba
05-03-2010, 15:15
Hura mam moją pszczółkę (odkupiłam na bazarku w stanie idealnym) wizualnie cudna, mięciutka, schnie długo (pomogło przewrócenie na lewą stronę). mam rozmiar M i niestety trochę zaduża jeszcze na mojego juniorka ale cieszy oko jak żadna inna !

nemhain
05-03-2010, 18:58
Suszenie na lewej stronie to podstawa :)

paskowka
09-03-2010, 18:58
Ja testowałam fioletową pszczółkę, M. No cóż moge powiedzieć??? Super pieluszka, pupka ładnie w niej wygląda (choć troszkę wielka), nam nic nie przeciekało, ale stosowałam z tą dodatkowa wkładką. Jedynie w przypadku mojego szczuplaczka trudno mi było dopasować szerokość - albo było za ciasno, albo za luźno - ale nie jest to wielki problem jak dla mnie.
Jedynym minusem jest czas schnięcia:( No ale z tym należy się liczyć używając wielorazówek.

NiLLi
10-03-2010, 13:00
Ja też mam fioletową L. Pierwsze wrażenie - wielka. Ale kupiłam troszkę na zapas (synek waży 10kg). Dwa razy ją ubrałam i dwa razy wszystko mokre. Nie wiem o co chodzi. To właśnie wygląda tak, jakby siuśki nie wsiąkały, tylko wylatywały bokiem i górą :( No nic, będę testować dalej. Może po kilku praniach efekt będzie lepszy.

kamuszyca
10-03-2010, 13:07
u mnie po pierwszym praniu też siuśki leciały bokami i to za każdym razem, a mam 4 pieluchy BB. już po drugim praniu wszystko było ok i pielucha trzyma na mur beton. a więc cierpliwości ;)

nemhain
10-03-2010, 13:08
Zapinaj też tak żeby za dużego luzu nie było i wkladaj w kieszonke tą bambusową wkładkę.

NiLLi
10-03-2010, 14:02
Tak myślałam :) prałam już dwa razy, więc może teraz będzie OK :) a wkładkę wkładam.
Dzięki!

monia52
11-03-2010, 13:08
Ja mam 3 sztuki BB kupione w Australii. 2 z pulem
http://images44.fotosik.pl/272/215315eda518e3dfm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=215315eda518e3df)
i jedną taką mięciutką na zewnątrz.
http://images49.fotosik.pl/272/036353dcdc27176em.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=036353dcdc27176e)
Wszystkie AIO z kieszonką. DWie z rzepami, jedna z napkami. Rozmiar M, nie wiem ile mój Jack teraz waży ale pewnie dobija 10 kg, a M-ka jest wciąż na niego dobra. Używam od 1,5 miesiąca, będąc obecnie na północy AUS, w tropikalnym klimacie. Największa wada to długie schnięcie - wilgotność powietrza przekracza 70% i mimo słońca i upału nie udaje mi się ich wysuszyć w 1 dzień. Poza tym są bardzo milutkie w dotyku i szczelne. Te falbanki powiększają pieluchę, ale z drugiej strony uniemożliwiają wypływanie zawartości. Są duże, tutaj poza pieluchą nic innego dzieciom nie zakładam, ale jak wrócę do domu i ubiorę body, spodnie, itp, to myślę że kuperek będzie duży. Chłonne - używam bez tych dodatkowych wkładek. A wkładki dodatkowe bardzo fajne - cienkie i również miłe w dotyku, wkładam starszej do majtek kiedy chodzi bez pieluch. Plus dla rzep - dobrze trzymają.

Tuja
16-03-2010, 22:19
my właśnie po testach jesteśmy. Pieluszka bardzo fajnie chłonie, podoba mi sie też rozwiązanie AIO/kieszonka. Falbanka słodka i nie przeszkadzała nam. ten PUL trochę za gruby, chociaż, jak chyba Kamuszyca pisała, ma to swoje plusy w postaci lepszego trzymania. poza tym, pomimo tego grubszego PULu, pieluszka dopasowywała się bardzo dobrze. Tak więc pieluszka ogólnie na plus :)

Em
17-03-2010, 21:24
Nareszcie po 5 praniach jest chłonna. Jak narazie Młody jej nie przesikał, więc to ewenement ;) potestuję z dłuższymi czasami. Jeśli będzie trzymała dłużej niż inne pieluszki na pewno dokupię kolejną, bo bez dodatkowej wkładki jest chłonniejsza niż inne.

greeneddie
19-03-2010, 00:38
U mnie gościła testowa pomarańczowa L-ka. Pierwsze wrażenie po wyjeciu z koperty to, że jest dziwnie duża i sztywna :hide: ale po bliższym zapoznaniu się z nią stwierdzam, że jest rewelacyjna.
To najlepsze AIO z jakim miałam do tej pory doczynienia, fajnie leży na pupie, ładnie wygląda i nieźle chłonie - chociaż nocki nie przetrzymała (myślę jednak, że to ze względu na małą ilość prań)
Susząc na lewej stronie - pieluszka schnie dużo szybciej niż bez tego zabiegu. Wkładka dodatkowa bardzo fajna.
Mautki minusik - materiał wewnątrz pieluszki leciutko się mechaci już po pierwszym praniu :roll:
Generalnie chcę mieć taką pieluszkę w swoim stosiku :D

Em
26-03-2010, 22:29
Odważyłam się spróbować BBH na noc. Wytrzymała! jestem w szoku. Ale... to pierwsza pieluszka wielo którą Mlody miał w nocy, a poza tym nagle w tym tygodniu przestał mi przesikiwać pieluchy.
Minus BBH: miał tak duży odwłok (+2 wkładki), że ledwo mógł się przewrócić na bok ;)

nemhain
26-03-2010, 23:28
Masz L prawda? a L sa naprawdę duże ;)

lilka_l
03-04-2010, 13:09
Nadrabiam zaległa opinie po testeach L.
pielucha duża, obszerna, falbanki tez ja powiekszaja ale jak dla mnie ok, lubie fajny odwłok u dzieciaczków. ciekawa jestem czy M byłaby dobra na moje 11 kg dziecię?
PUL rzeczywiscie grubszy ale moze wlasnie dzieki temu nic nam nie przeciekło. Materiał zewnetrzny milutki, falbanki dodaja pieluszce uroku.
Jstem na tak ale przy nastepnym potomku bo Maja powoli sie odpieluchowuje:D

rosass
19-04-2010, 12:01
rzeczywiscie L duuuze, ale za to chlonne, nam starczala na noc nawet bez wkladania wkladu
przeszkadzala mi szeroka i gruba tylnia gumka
nalezy do grupy dluzej schnacych.
Latwa do doprowadzenia do porzadku przy czyms "wiekszym"

ania mania
20-04-2010, 19:07
Hura mam moją pszczółkę (odkupiłam na bazarku w stanie idealnym) wizualnie cudna, mięciutka, schnie długo (pomogło przewrócenie na lewą stronę). mam rozmiar M i niestety trochę zaduża jeszcze na mojego juniorka ale cieszy oko jak żadna inna !

Sylaba, a ile waży i w jakim wieku jest Twój maluszek ?

ania mania
20-04-2010, 19:13
Długo schnie, tzn ile ?

omniemka
23-04-2010, 20:22
Testowałam pomarańczową BB rozmiar L. Dla nas rozmiar idealny ma grubiutkiego 11-kilowca, a nawet moja prawie trzylatka 16 kg przymierzała i całkiem dobrze pieluszka na niej leżała – dobrze się dopasowuje.
Pielucha wygląda świetnie – ładny kolor, bardzo dobre wykończenie. Gumka ideał :) - nie zostawił na pulchnych udach żadnych oznak. Chłonność – rewelacja. Do tej pory myślałam, że nic nie przebije wonderosa – ale jednak BB zdecydowanie lepiej "trzyma".
Jedyny minus to czas schnięcia – w mieszkaniu prawie dwa dni :(, ale na świeżym powietrzu wyschła w niecały dzień.

dominika79
24-04-2010, 00:47
Jedyna wada tej pieluchy to to że dlugo schnie-bardzo długo.. nawet jak za radą nemhain wywinełam ja na lewa stronę to schła ponad dwa dni.. i dlatego na pupie u Hanki była tylko dwa razy..

Bardzo ładnie leży na pupie, nie przeciekła nam a to biorąc pod uwage oryginalne pieluchy bardzo rzadko sie zdaża.
Powaznie zastanawiam się nad jej zakupem.

I kolor (mielismy fiolet) cuuudny!

tumtum
29-04-2010, 19:41
testowałam pomarańczową AIO L
tak z czystej ciekawości, bo my zupełnie nie wielo jesteśmy ;)

jestem pod wrażeniem staranności wykonania i dbałości o wykończenie
długo schnie (ale ten typ chyba tak ma), rzeczywiście suszenie na lewej stronie pomaga
fajny duży kuper, ale nie wyobrażam sobie ubierania na to czegoś jeszcze - spodni, piżamy, bodziaka - ale z getrami prezentuje się super :D

ogólnie pielucha przekonała mnie, że wielo ma sens ;)

Asikka
12-05-2010, 21:44
Testowałam pomarańczową AIO rozmiar L. Na moją ponad 8 kg córkę troszkę za duża. Emi miała w niej wielką pupę i zakładałam ją tylko na noc. Jedną noc pieluszka wytrzymała bez żadnych przecieków, natomiast za drugim razem przmokła :( Myślę, że musiałam coś źle zapiąć, że wszystko wyszło bokiem i że przy lepszym dopasowaniu pieluszki wszystko byłoby w porządku.
Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to pieluszka bardzo mi się podobała. Pul w intensywnym kolorze i miluśki. Podobało mi się to, że chociaż to AIO, to jest to także kieszonka w którą można napakować wkładek ;) Jedyny wielki minus to czas schnięcia. Nawet jak wywróciłam ją na lewą stronę i suszyłam na zewnątrz to trwało to baaardzo długo.
Ogólnie pieluszkę oceniam na 8/10. Ciekawa jestem jeszcze rozmiaru M, jak miejsza pieluszka będzie się dopasowywać do pupy 8 kg dziecka.

Olik
12-05-2010, 21:51
Uwielbiam pszczołę! Kornelia bardzo dużo pije, również w nocy a co za tym idzie sika masakrycznie. Tylko pszczoła daje radę!

http://forum.montignac.com.pl/imgshack/multi/uploads/baa6bee743d0f96a7e5b5cd2b2c0f6d6.jpg

http://forum.montignac.com.pl/imgshack/multi/uploads/f886fe7b4830644e33aa3e4303b2a57f.jpg

zakładamy tylko do spania ;)

xbetkax
13-05-2010, 07:17
pszczoła wypas! kupiłam na próbę na noc i teraz zaczynam łowy, bo chcę więceeej!!!

Sylaba
13-05-2010, 08:44
pszczoła wypas! kupiłam na próbę na noc i teraz zaczynam łowy, bo chcę więceeej!!!

Cieszę się że się sprawdziła :thumbs up:

Olik
13-05-2010, 08:47
Ponoć w Maminku mają być nowe na dniach :) Ja już czekam na różową :) I fiolet to mnie leci. Mam różne pieluszki i dla mnie ta jest numerem jeden.

nemhain
13-05-2010, 08:47
Uwielbiam pszczołę! Kornelia bardzo dużo pije, również w nocy a co za tym idzie sika masakrycznie. Tylko pszczoła daje radę!

http://forum.montignac.com.pl/imgshack/multi/uploads/baa6bee743d0f96a7e5b5cd2b2c0f6d6.jpg

http://forum.montignac.com.pl/imgshack/multi/uploads/f886fe7b4830644e33aa3e4303b2a57f.jpg

zakładamy tylko do spania ;)


Piękna modelka :)

Olik
13-05-2010, 08:48
Piękna modelka :)

Dziękujemy :)

nemhain
28-05-2010, 16:43
Dziewczyny, jestem ciekawa Waszych opinii na temat otulaczy wełnianych i pulowych oraz formowanek konopnych i bambusowych :D

MonikaK
28-05-2010, 17:03
ja o formowankach )
Konopna to wiesz, czekam póki co na wyjaśnienie sprawy więc nie nosimy.
Ale bambusik... :love:
Mięciutki, pięknie leży, cud miód po prostu!
Na chłonność czekamy bo za nami póki co 3 prania, ale i tak jest chłonny :)

andzia330
01-06-2010, 13:32
testowałam L AIO na 10 kg pannicy. Pieluszka jest śliczna ;-) po wyjeciu z koperty wydawała mi sie ogromna ale okazalo sie, ze nie jest tak zle choc wydaje mi sie ze M-ka bylaby lepsza.

Ze wzgledu na to, ze była troche duza zakładałm ja tylko na noc - Julka w dzien lata w IB ktore sa węższe w kroku ;-)

Na noc sprawdza sie SUPER!!!! jestem bardzo zadowolona! i mysle nad kupnem M-ki. Mam tylko jedna wade - straaaaasznie długo schnie (wydaje mi sie ze nawet jak na AIO) szczególnie przy tej pogodzie ;-)

machma
01-06-2010, 13:37
Ja również zostałam fanką pszczoły. Dla mnie dużo lepsza niż IB :).Duża, więc bez obaw P wychodzi w niej na spacer. Na nocne spanie również sprawdza się rewelacyjnie. Może mało zgrabnie wygląda na pupie ale już się przyzwyczaiłam i czekam na nowe kolory :). Co do schnięcia to wspomagam się kaloryferem w łazience, nie mam wrażenia,że dłużej schnie niż IB

Luthienna
01-06-2010, 14:33
otulacz wełniany - również na spanie i na spacerki - nie przecieka ( a jeszcze go nie kąpałam w lanolinie :) ), wogóle nie generuje przykrych zapachów, nie obciska, sporo mieści w sobie. Formowanka może być załadowana wkładami i się spokojnie zmieści ;). Fajne, delikatne, ale dobrze trzymające rzepy.
Jestem bardzo zadowolona :)

Pentla
14-06-2010, 21:23
Jedyny minus, jaki udało mi się znaleźć, to długi czas schnięcia. Poza tym wszystko super, od koloru, po rewelacyjną chłonność. Jedna z niewielu pieluch, która wytrzymała całą noc.

Olik
15-06-2010, 07:06
U nas pszczoła zaczęła przemakać masakrycznie :( Tzn. obie pszczoły. Na noc już odpadają. Teraz wytrzymuje Wonderoos z wkładem bambusowym

nemhain
15-06-2010, 08:09
U nas pszczoła zaczęła przemakać masakrycznie :( Tzn. obie pszczoły. Na noc już odpadają. Teraz wytrzymuje Wonderoos z wkładem bambusowym


Wkładasz tą wkładkę bambusowa? Może za luźno zapinasz i dlatego siku przelatuje bo u nas to drobne przecieki były tylko przy ząbkowaniu jak sikał wielkie ilości, aha moze już być zatłuszczona więc nie chłonąć i trzeba zrobić kuracje.

Olik
15-06-2010, 08:41
Ja wkładam tę wkładkę dodatkową z pszczoły + wkład bambusowy kupiony dodatkowo. Przesikuje na wylot, a nie bokiem. Kupię Ludwika, zobaczę co da się zrobić.

nemhain
15-06-2010, 09:00
Ja wkładam tę wkładkę dodatkową z pszczoły + wkład bambusowy kupiony dodatkowo. Przesikuje na wylot, a nie bokiem. Kupię Ludwika, zobaczę co da się zrobić.


To masz niezłego sikacza :) oby odtłuszczanie pomogło :)

klaxa
15-06-2010, 09:59
U nas pszczoła sprawdza się rewelacyjnie w nocy, to nasza ulubiona nocna pielucha. W dzień nie zakładam, bo jakoś nie znalazłam spodni w których mogłabym upchać ten big-odwłok:)

nemhain
15-06-2010, 11:03
Jak jest gorąco to spodnie niepotrzebne ;D

Aloha
22-06-2010, 11:00
:lol:Testowałam pszczółkę AIO, szkoda, że tak krótko, bo nie jestem w stanie wypowiedzieć się na wszystkie tematy, ale to co mogę napisać:

- pieluszka zgrabna, nie tak malutka jak Itti Bitti, ale przez to dla mnie bardziej funkcjonalna (może być zarówno na dzień jak i na noc)
- krój całkiem fikuśny (falbanka na plecach super prezentuje się na dziecku )
- miękka (i tutaj dla mnie wygrywa z Itti Bitti SIO, której wkłady są twarde)
- mocne napy
- fajne rozwiązanie, ze do AIO można jeszcze wkładkę dorzucić

Dziękuję za możliwość testowania :)

erithacus
22-06-2010, 11:14
Mam swoje własne pszczółki, juz trzy sztuki, bo to jedna z niewielu pieluch, których Fran mi nie przesikuje nad ranem.
Dziwne, bo mimo, że synek nie należy do grubasków (a ma dopiero 2,5 mies.) pieluchy leżą na nim dobrze i nie robią jakiejś super wielkiej pupy. Może jedynie jest ciut szeroko w kroku po włożeniu wkładki bambusowej. To są też jedyne pieluchy, które nie są wilgotne przy nóżkach, to zasługa tych falbanek i specyficznego wszycia gumki.
Fajny jest ten gruby pul, jakby podwójny, bo nie dotyka się tej "gumowej" powierzchni podczas wkładania wkładki, łatwo sie też przewraca je na lewą stronę do suszenia.
Chciałabym mieć jeszcze kilka pszczółek i przymierzam się do uszycia czegoś "a'la w podobie" :)

Aloha
24-06-2010, 09:23
Fajny jest ten gruby pul, jakby podwójny, bo nie dotyka się tej "gumowej" powierzchni podczas wkładania wkładki, łatwo sie też przewraca je na lewą stronę do suszenia.


Właśnie, właśnie, też zauważyłam, ze tam jest warstwa laminatu gdzieś ukryta. Fajna sprawa :)

monikaluk
24-06-2010, 10:33
jest to całkiem fajna pieluszka, całkiem zgrabnie sie prezentuje.dzieki temu że ma dodatkowy wkład jest naprawdę chłonna, pul jest na prawdę fajny. niestety ma jedną wadę- schnie długo w porównaniu do innych (kieszonek i sio- trochę nierówna konkurencja).
dziękuje za możliwość testowania

AMK
03-07-2010, 21:32
Po pierwsze, bardzo dziekuję Aniu za możliwość testowania :)

Konopii jeszcze nie miałam, więc punktu odniesienia brak, jednakże jestem bardzo zadowolona.
Pieluszka jest rewelacyjna, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.
Kolorowe napki i ściegi oraz urocze falbanki dodaja jej uroku.
Jest bardzo zgrabna. Rewelacyjnie dopasowywuje się do pupy i co ważne, nie robi wielkiego kupra.
O jej właściwościach chłonnych, to rzetelniej napiszą dziewczyny ze środka kolejki ale jak na pierwsze 2 prania, chlonie ekstra.
Mnie urzekł system montowania wkładek. Wszystko zgrabniutko leży, nie ma fałd, buł itp. Mniejsza wkładka gładziutko na sam spód; większa, której długośc można regulowac, na górze. Naprawde ekstra!

Pieluszka tania nie jest ale uważam, że warta swej ceny.
Z czystym sumieniem mogę ją polecić.
Jak pojawia się wolne środki, z pewnością nabędę :)

deidre
10-07-2010, 01:05
Mam bambusową BeeHinds. W tej chwili (lato) staram się używać formowanek bez otulacza i ta pieluszka świetnie się do tego nadaje bo jest super chłonna (wkładki można poskładać tak, że naprawdę dużo zniosą). Poza tym jest milutka w dotyku, dosyć zgrabna (nie ma kroju i zgrabności bitti boo ale nie należy tez do wielkich). Mam tylko wątpliwości czy będzie dobra na większe dziecko, bo po kilku praniach materiał się trochę kurczy. Czas schnięcia ok (schnie chyba szybciej niż frotka).

filipinka
14-07-2010, 10:22
mam konopna beehinds. jest tak sliczna, ze az szkoda ukrywac ja pod otulaczem, pieknie wykonczona i mega chlonna. posiada dwie dopinane wkladki. ja uzywam tylko jednej, bo spokojnie nam wystarcza, a te druga wkladam do innych mniej chlonnych pieluszek. powinna z cala pewnoscia sie sprawdzic w przypadku mega sikaczy:)

Marsjanka
16-07-2010, 18:37
testowałam konopną formowankę BB - jest piękna:) może to moje zboczenie, bo ja kocham formowanki (i Matylda też) - ale ona z prania na pranie tylko zyskuje na miękkości:)
jest mięsista i delikatna, bardzo chłonna, dopasowana i na dodatek naprawdę .... śliczna :thumbs up:
idealnie mieści nam się nawet w dopasowanych wełnianych gatkach disany....

a już myślałam, że osiągnęłam pieluchozaspokojenie i nie muszę nic kupować.....

a tu niespodzianka, MUSZĘ, MUSZĘ JĄ MIEĆ :hide: i to więcej niż jedną :thumbs up:
mam nadzieję, że mąż i portfel zrozumieją :ninja:

aladw
27-07-2010, 21:48
testowałam konopną formowankę BeeHinds i cóż mogę rzecz....produkt wart kupienia z kilku powodów
świetnie wykonany, przepiękne tęczowe szwy dookoła
materiał mięsisty ale nie bardzo gruby za to szalenie chłonny - Gabi sikacz pospolity z jedną małą wkładką nie dała rady tej pieluszce, (usprawiedliwiają ją tylko upały:))
dwie wkładki to chyba wytrzymają sik każdego, duża wkładka jest długa ale można ją poskładać tak aby była bardziej z przodu albo pośrodku gruba
nam świetni epielucha pasowała do gatek storchena bo otulacz okazał się przymaławy
to jedeyny minus wielo że sa wieksze od pampków i ja tę pieluchęp polecam od min 6 kg - Gabi miała 6,7 w czasie testów i z mała wkładką ok a i tak wywijałam troszę z przodu
myśle że całkowitą chłonności i wielkość tej pieluszki wykorzystają starsze dzieci
fakt w tym czasie było 37 stopni w cieniu i to że wyschła w kilka godzin to nie jest zdziwienie ale nastepne dni padało i wyschła w jeden dzien i to jest niesamowite bo zakładałam że 2 dni min

tak!!to jest rzecz która będzie w naszym stosiku za jakiś moment:) wspaniała nocna formowanka!!!!
dziękuję za możliwosć testów

Iga
29-07-2010, 12:15
a co one mają w środku? są wyłożone jakimś polarkiem?

Marsjanka
29-07-2010, 12:33
pytasz o formowanki?

są całe z takiej mięciutkiej i mięsistej tkaniny konopno-bawełnianej - i z zewnątrz i w środku

Iga
29-07-2010, 12:36
hmm...
A macie porównanie formowanek Baby Beehinds z magiczną AIO? Która bardziej chłonna?

nemhain
29-07-2010, 12:37
albo bambusowo- bawełnianej zależy czy konopna czy bambusowa, polarku w środku nie mają.

nemhain
29-07-2010, 13:26
hmm...
A macie porównanie formowanek Baby Beehinds z magiczną AIO? Która bardziej chłonna?

na noc to formowanka i dobry otulacz wełniany, chociaż AIO gdy nabierze chłonności z wkładką bambusową też jest dobre, zależy od tego co bardziej lubisz i co Ci się podoba :)

Sylaba
07-08-2010, 22:35
przetestowalam konopna formowankę i:
- wizualnie fajna, kolorowe obszycie dodaje uroku.
- bardzo chłonna, po nocy mokra była tylko z przodu, na pupie pozostała sucha .
- pieluszka spora, flipa musiałam rozpiąc na maxa zeby ja zmieścić
- niestety przy obecnej pogodzie (wilgotno i parno i co chwilę pada) schnie juz 2 doby .
Generalnie super pieluszka szczególnie polecam na noc

peluche
11-08-2010, 23:45
do mnie przyszły dwie pszczółki aio, więc i napiszę co myślę. pierwsze co mi przyszło na myśl: jakies takie duże i masywne te pieluszki (ale my to Ib przyzwyczajone :D) później z kazdej strony matka ogladała, na pupe włożyła i jest pełna podziwu! piękna pieluszka, chłonna, cudowna, jedyny minus to czas schniecia (po jednym dniu schnięcia skaplam sie, że przecież można na drugą stronę przewrócic to szybciej wyschnie :duh:)

polecam to piękna i chłonna pieluszka. jutro (jak wyschnie) robimy test nocny.

aska.jb
12-08-2010, 08:33
U nas pszczółka świetnie sprawdza się na nocki - chłonna, nie za duża, niespecjalnie szeroka w kroku więc dla Kuby który preferuje spanie na boku jest akurat:0
Ja uwielbiam jej wygląd - falbanka z tyłu jest przeurocza, szeroka gumka w pasie bardzo wygodna, nic nie ciśnie i nie uwiera. Na moim szczuplutkim 8miesieczniaku leży po prostu idealnie. Kolory super - mamy w swoim stosiku cztery. Jedyny minus to naprawdę długi czas schnięcia - mimo wywrócenia na drugą stronę pieluchy u mnie schną 1,5 do dwóch dni. Mimo to w stu procentach warto

erithacus
13-08-2010, 12:21
Jesli chodzi o schnięcie, to przy dobrej pogodzie nawet pół dnia wystarczy. Czasem nawet pszczoła schnie szybciej niż sam wkład od Wonderoosa. A jak mocno wirujecie?

peluche
13-08-2010, 12:47
A jak mocno wirujecie?
wszystko wiruję na max, czyli w przypadku mojej pralki 800 :roll:

Olik
13-08-2010, 12:51
wszystko wiruję na max, czyli w przypadku mojej pralki 800 :roll:

uff, mało. Ja wszystko na 1200, w upał pszczoła wywieszona rano wieczorem jest sucha jak pieprz, ale już w domu gdy wilgoć na zewnątrz a ogrzewania net, potrzebuje dobę. Dlatego mam 2 szt. + bambusowego wonderoosa i to na noce starcza

annya
18-08-2010, 14:00
Pieluszka formowanka:
wygląd- prezentuje się rewelacyjnie; starannie odszyta, świetny patent z montowaniem wkładek, dość duża-nie każdy otulacz okazał się wystarczający
chłonność/użytkowanie- pierwsza formowanka, która wytrzymała całą noc
minusik-czas schnięcia, przy obecnej aurze 2 dni

Otulacz wełniany:
wygląd- nie jest być może tak uroczy jak formowanka, ale i tak miło na nim oko zawiesić
chłonnośc/użytkowanie-dla mnie nie ma lepszego!!!
minusów-brak!!!

JustNik
18-08-2010, 15:16
uzywam juz 2gi miesiac wiec czas na recencje :)

FORMOWANKA BAMBUSOWA

plusy :
miekka jak na bambus
zgrabna
szybko schnie
chlonna
fajny system wpinania wkladek
minusy:
uzywana na noc - szkoda ze nie ma warstwy "sucho od pupy"

FORMOWANKA KONOPNA

plusy
nie traci ladnego koloru kosci sloniowej tj nie szarzeje jak niektore formowanki konopne
reszta plusow tak samo jak formowanka bambusowa bo sa w sumie bardzo podobne
minusy
na duze dziecko, albo dziecko "brzuchate" - moze byc przymala, ta formowanka jest duzo mniejsza od LuluDodo
w jednej z wkladek kolorowe szwy puscily i troche sie rozprulo obszycie (po ok 10 praniach)
szkoda ze nie ma warstwy "sucho od pupy"

u nas uzywane na odpieluchowanej w dzien 2latce, wazacej 14kg i duzo sikajacej w nocy.
pieluchy zakladane na 10h a wiec z obiema wkladkami i dodatkowa wkladka z mikrofibry z BG i wkladem sucha pielucha a na to gatki welniane disany (rozmiar 98/104)
pupa jest duza, ale ma to swoj urok ;)
rano pieluchy sa cale mokre, ale otulacz i łóżko suche !

czarna_agis
18-08-2010, 17:18
Jestem naprawdę pod wrażeniem!
BB są nietylko śliczne, ale zdają egzamin w sytuacjach ekstremalnych! To, jak do tej pory, pierwsza pieluszka wielo, która dała radę wytrzymać calusieńką noc na pupce Inulka, przy czym skóra rano nadal była ciepła, chociaż już lekko wilgotna.
Pieluszka rzeczywiście jest spora, ale mnie się bardzo podoba taki kuperek u mojego chudzielca. PUL jest zupełnie inny niż te, które poznałam do tej pory. Jest taki gruby i mięsisty, poza tym warstwa wewnętrzna nie jest taka 'gumowana'.
Świetnym pomysłem jest łączenie AIO i kieszonki.
Żadnych minusów ta pieluszka nie ma (bo czas schnięcia, biorąc pod uwagę, że to bambusowe AIO jest całkiem do przyjęcia)!
Serdecznie polecam, nietylko na noc, bo wykonanie i kolorystyka są staranne i przecudne.

Na pewno taka pieluszka zagości niedługo w naszym stosiku. Wiem już nawet jaki bym chciała kolor:hide:

EDIT: Trzeba uważać, jeśli się suszy pranie na dworze, bo bambusowa wkładka bardzo szybko zbiera wilgoć z powietrza.

aska.jb
20-08-2010, 00:10
My mamy i bambusową i konopną plus wełniaka.
Obie formowanki śliczne wizualnie i wyjątkowo chłonne chociaż u nas w połaczeniu z otulaczem wełnianym nie sprawdziły sie na noc z jednego względu - Kuba śpi tylko na boku i jest przyzwyczajony do pieluch węższych w kroku. Ten zestaw mu tego nie zapewniał więc wiercił się przez pół nocy, bo mu niewygodnie było. Trudno - dorosnie jeszcze:P Tak poza tym same plusy. Tylko ten czas schnięcia:?

ratyska
20-08-2010, 11:10
Czy ktos moze mi opisac, jak sa motowane wkladki w formowance konopnej? Trzeba je skladac jak np. w IB?



Nienawidze, kiedy sprzedawcy umieszczaja jedno zdjecie pieluchy, z ktorego nic nie wynika!

nemhain
20-08-2010, 11:17
Czy ktos moze mi opisac, jak sa motowane wkladki w formowance konopnej? Trzeba je skladac jak np. w IB?



Nienawidze, kiedy sprzedawcy umieszczaja jedno zdjecie pieluchy, z ktorego nic nie wynika!

Niestety tylko jedno zdjęcie mam od producenta, wkładki przypinane są za pomocą napek.

ratyska
20-08-2010, 11:23
Dziekuje za szybka odpowiedz. Chodzi mi o to, czy sklada sie je jak w IB, czy wpina bez skladania, jak mother esy lub flexi tot?

Czy jako sprzedawca, nie mozesz umiescic swoich zdjec?

demona
20-08-2010, 11:30
Małą wpinasz bez skladania, dużą składasz na długość (nie jak w IB na szerokość) w zależności od potrzebnej długości.

nemhain
20-08-2010, 11:30
Dziekuje za szybka odpowiedz. Chodzi mi o to, czy sklada sie je jak w IB, czy wpina bez skladania, jak mother esy lub flexi tot?

Czy jako sprzedawca, nie mozesz umiescic swoich zdjec?

Do tej pory nikt nie zgłaszał zapotrzebowania na dodatkowe zdjęcia ale dzięki za sugestię, w weekend postaram się zrobić i wrzucić. Wkładki są inne niż w IB, jedna jest długa ma 50cm, składa się ją na pół, krótsza ma 25 cm; można używać jednej.

tonya
20-08-2010, 11:37
wkładki można wpinać dowolnie ;)
tu są moje zdjęcia formowanki BBH

http://picasaweb.google.pl/112608055796685725673/FormowankaBBH?authkey=Gv1sRgCMuG_trg-b36IA&feat=directlink

nemhain
20-08-2010, 11:39
wkładki można wpinać dowolnie ;)
tu są moje zdjęcia formowanki BBH

http://picasaweb.google.pl/112608055796685725673/FormowankaBBH?authkey=Gv1sRgCMuG_trg-b36IA&feat=directlink


Dzięki Beatko :D

ratyska
20-08-2010, 12:12
Wielkie dzieki!

Co do zdjec artykulow sprzedawanych przez internet. Wydaje mi sie, ze im wiecej zdjec, tym lepiej. Nie mam wtedy poczucia, ze kupuje kota w worku.

tonya twoje zdjecia sa genialne! Nigdy bym sobie czegos takiego nie wyobrazila, widzac zdjecie zamknietej pieluchy. Dzieki.

Olban
21-08-2010, 22:17
Ja o otulaczach pszczółkowych :)
Tosi trudno jeszcze założyć Storcheny, a BBH jak najbardziej :) łatwe w ubieraniu na leżącym dzieciu, rzepy bardzo czepne i ładnie się otulacz na pupci układa... minusem było pranie co kupa, bo się niestety tu i ówdzie ulewało z pieluszki- ale ten problem rozwiązaliśmy, składając pieluchę w latawca :D mimo ciągłych zabrudzeń, zwłaszcza na trudno dostępnych rantach, wszystko dopierało się pięknie (zaprane szarym mydłem, a potem w płynie do wełny). nic nie przecieka, nie łapie pszczółka zapachów, a używamy właściwie cały czas (z tetrą)- za wyjątkiem spacerów i nocy... no i ważne dla mnie- Toś (8 kg prawie i rozmiar 80/86) mieści się jeszcze w S-kę, więc wiele miesięcy przyjemności używania otulaczy przed nami :) (chyba że się panna wcześnie odpieluchuje ;) )
zatem polecam z czystym sumieniem :D

tonya
21-08-2010, 22:21
Olu cieszę się że otulacz BBH się sprawdza, bo to chyba ja Ciebie na niego namówiłam ;)

demona
21-08-2010, 22:25
Ja napiszę tylko, że otulacz wełniany+formowanka konopna to jest mój ulubiony zestaw:) ze wszystkich 30 pieluch które mam:hide:

Malina
22-08-2010, 02:34
A powie mi ktoras z Was, ktora pieluszka jest bardziej chlonna, bambusowa czy konopna?
U nas bambusowa nie daje rady, totalnie przesikana na wylot po polowie nocy i tak sei zastanawiam, czy konopna nie bardziej chlonna.

demona
22-08-2010, 06:58
Nie mam bambusowej, ale na podstawie obserwacji wkłądek bambusowych wydaje mi się, że konpopie lepiej chłonie. Ania w Maminku ma promocję teraz na konopne formowanki, może kup na próbę:)

nemhain
22-08-2010, 17:17
Nie mam bambusowej, ale na podstawie obserwacji wkłądek bambusowych wydaje mi się, że konpopie lepiej chłonie. Ania w Maminku ma promocję teraz na konopne formowanki, może kup na próbę:)

Konopnych już nie mam, na początku września nowa dostawa będzie.

kammik
22-08-2010, 17:30
To chyba ja świsnęłam Ani ostatnie konopie :) Pieluszka wygląda, jakby miała wytrzymać co najmniej tygodniowe siusianie, a mimo to jest zgrabna. Ładna, miękka, starannie wykonana. System wkładek bardzo zmyślny - można wpinać je w zależności od pożądanej chłonności.

Olban
22-08-2010, 21:50
Beatko, u Ciebie nie zdążyłam chyba zauważyć "pszczółek", bo za dużo zaczęło się dziać ;) ale zapraszam do mnie na przegląd mojego (nie)skromnego już stosiku i różne pogadchy :D

sharkah
23-08-2010, 09:38
Otulacz wełniany BB - za radą jednej z dziewczyn z forum nabyłam taki otulacz i jestem nim zachwycona - jest mięciutki, bardzo starannie wykonany i ma rewelacyjne rzepy (nie wiem jak się takie nazywają, ale nie są to "zwykłe rzepy", nie czepiają się tak bardzo otulacza i nie zaciągają go jak już się przylepią w miejscu dla nich nie wskazanym :), wyglądają jakby mogły naprawdę dużo znieść).

Te otulacze mają chyba dość sporą rozmiarówkę, bo mój maluszek ma prawie 6,5 kg i M-ka jest na niego za duża - da się założyć i tetra bardzo się nie przesuwa, ale po bokach zostają spore luzy, chociaż to może dlatego, że on z tych długich i chudych dzieciaków ;) M-ka jest od 6 kg, więc przymierzamy się do zakupu S-ki jeszcze, bo wydaje mi się, że jeszcze trochę w tym mniejszym rozmiarze pochodzi, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę jego budowę.

Otulacz ma zgrabny fason i nie opina się na maluszku, łatwo się go zakłada. Generalnie mogłabym o jeszcze długo zachwalać - ten otulacz jest super i już :)

Malina
26-08-2010, 01:39
Moze faktycznie sprobuje gdzies kupic na jakims bazarku:) Bo inaczej znowu bede miala kolejna dzienna pieluche, a nie nocna. mojego bambusa moge wykrecac, cos sie mojej corce porobilo i siiiika za krolestwo;) chyba, ze inne nocne do mnei szybciej dojda;)

Juz nie pamietam, czy pisalam, ale otulacze sa b fajne. Taakie duze jakies, fakt, ale na dluzej starcza. mysle, ze M wystarczy malinowce juz do konca okresu pieluchowego!

mTuśka
23-12-2010, 22:59
no i ja sie podepne,juz trzecia noc stosujemy formowanki bbh i otulacz pulowy L
2 konopne i 1 bambusowa
pomimo ze prane tylko raz trzymaja niezle,po 12 godzinach lekko przecieklo przy nóznach ale sama formowanka mokra tak ze wyzymac mozna.mysle jeszcze kilka pran i bedzie jeszcze wiecej chlonac.
zadna pielucha nam nocy bez przecieku kolo 6 rano nie wytrzymała wiec jest dobrze.nie robia duzej pupki i nie sa szerokie w kroku,mlodej jest wygodnie.
co do otulacza wziełam L,mloda dobija do 11 kg i troszke sie balam ze jednak za duzy bedzie ale pasuje idealnie z tym ze zapiety na maxa.swietnie otula i dobrze zatrzymuje wilgoc.fajnie uszyty, dosc gruby ale mi sie podoba,szybko schnie i nawed jakby szybciej nawed niz flip,ale moze mi sie zdaje:)
ogolnie super,szkoda ze nie robia otulaczy na napki bo rzepy prewnie sie szybciej zuzyja,rozwiazanie rozmiarowe otulaczy podoba mi sie bo fajnie sie dopaowuje,nawed chyba lepiej niz flip.
leca do mnie jeszcze magiczne pszczoly tez L 2 szuki i mam nadziej ze nie przesadzialm z rozmiarem i tez bedzie tak fajnie pasowac ja otulacz choc zdaje soebie sprawe ze ona naleza do tych wiekszych pieluch.
i to chyba tyle :) uffff

agahk
27-12-2010, 22:05
A ja mam pieluszke Magiczna AIO Baby BeeHinds w rozmiarze S 4-8 kg (córa wazy ok. 4,8 kg) i mam z nią problem, bo mi przecieka przy nóżkach, jakoś jej nie mogę dopasować dla mojej córeczki, wszystkie próby założenia kończyły sie przeciekiem, poza tym wydaje mi się że gumka z tyłu uciska plecki dziecka Już powoli dojrzewam do decyzji żeby ja sprzedać, bo nie mam pojęcia jak ja dopasować. A w sumie podoba mi się, bo jest bardzo miła i mięciutka w środku i na zewnatrz.

A jeśli chodzi o formowankę ej firmy, to czy z flipem fajnie bedzie współgrać?

mTuśka
28-12-2010, 11:45
tak z flipem bedzie pasowac.


a ja dostałam moje bbh aio i przestraszylam sie ze za duza,i ze brzydka .... ale po zalozeniu na pupe wyglada super u tez super pasuje :)

agahk
28-12-2010, 12:21
U mojej córy tez ładnie na pupie wygląda tylko nie mam pojecia skąd ten przeciek, może jaj ją źle zakładam ?

mTuśka
01-01-2011, 16:36
chcialam sie zapytac,bo moze ktos mial porownanie aio L i m jak duza jest roznica w rozmiarze?
w sumie L nam pasuje,jest zapieta wlasciwie na maxa i sie zastatnawiam czy m bedzie jeszcze dobra.

sunDay
19-03-2011, 21:59
Witam :)
Gdzie jeszcze mozna kupić konopną formowanke babyBeehinds? W Maminku juz nie ma i jakos ciezko sie dowiedziec kiedy mogą sie znów pojawić :(

ania
19-03-2011, 22:59
My używaliśmy i aio i formowanek.
AIO super, bardzo fajnie dopasowane, nigdy nam nie przeciekły i dawały świetne uczucie suchości. Chłonne bardzo.
Formowanki mieliśmy i bambusowe i konopne - bardziej polubiliśmy się z bambusowymi, bo były bardziej miękkie i mięsiste IMO. Bambusowa formowanka + flip to był nasz niezawodny zestaw nocny. Byłam bardzo zadowolona.

aginia
19-03-2011, 23:05
Marzą mi się kolorowe wełniaki BBH, ale tylko w sklepach w USA takie widziałam:( Potwierdzam - bambusowa formowanka jest the best:D

Pentla
19-03-2011, 23:14
Witam :)
Gdzie jeszcze mozna kupić konopną formowanke babyBeehinds? W Maminku juz nie ma i jakos ciezko sie dowiedziec kiedy mogą sie znów pojawić :(

Coś mi się o uszy obiło, że już ich nie będzie.

aginia
19-03-2011, 23:24
Ciekawi mnie czemu na amerykańskiej stronie BBH są inne pieluszki niż na australijskiej - np kolorowe wełniaki o których wczesniej pisałam czy też pulowe magiczne AIO.

sunDay
19-03-2011, 23:24
Coś mi się o uszy obiło, że już ich nie będzie.
:-( jak juz myslalam, że udało mi sie znaleźć idealna pieluszke na noc, to okazuje sie ze jest nieosiągalna...

Pentla
19-03-2011, 23:28
Na naszym bazarku pieluszkowym pojawiają się używane. Też uważam, że jest idealna:ninja:

ilaa
19-04-2011, 21:34
gdzie kupić kieszonki pszczółki?

mTuśka
19-04-2011, 22:14
albo w zagranicznych sklepach albo na bazarku poluj.

jul
03-12-2011, 23:14
w wątku nie ma zdjęć wełniaków Baby Beehinds, gdyby ktoś potrzebował, to proszę
(a w ogóle to świetny wełniak, b. dobrze trzyma, szybko schnie, najlepsze rzepy z jakimi miałam do czynienia, tylko jak dla mnie - a właściwie synka - w stanie trochę za niski)

http://images37.fotosik.pl/1170/b50999333d83c657.jpg

http://images47.fotosik.pl/1207/139c6e4265739446.jpg