PDA

Zobacz pełną wersję : Muszę sie pochwalic:) pozytywne zaskoczenie:)



sachmed
08-02-2010, 11:31
Muszę się pochwalić bo jakiś tam malutki sukces osiągnęłam w moim mniemaniu:) i wcale nie chodzi o wysadzanie mojej kruszynki ( choć ja tam bardzo zadowolona jestem i dziękuje wam tu wszystkim za mądre rady które nadal zgłębiam:) ) ale do rzeczy:) otóż gdzieś tam w trakcie dyskusji na forum rówieśniczym wyszło że stosujemy EC i zgadałam sie z inną forumką że ona też no więc założyłyśmy sobie topik do wymiany zdań no i prawdę mówiąc byłam pewna że zaraz nas tam zjadą z góry na dół ze znów wymyślam;-p aa tu zdziwko:) wręcz odwrotnie:) a najważniejsze ze pare dziewczyn zaczęło obserwować swoje maluszki i stosować EC:) bardzo sie z tego cieszę więc musiałam się podzielić z wami:) to tez wasza zasługa:):thumbs up:

reniason
08-02-2010, 14:03
Ja was drogie mamy wszystkie podziwiam że stosujecie EC ja nie mam do tego siły. Może przy pierwszym dziecku by mi się udało ale teraz nie ma szans. Jednak dzięki w zasadzie też temu forum przeszłam tydzień temu na pieluchy wielorazowe:)) mąż się ze mnie śmieje że mi się szybko znudzi(bo przy synku też miałam stować wielo ale niestery wygrały pampersy) ale będę silna i wytrwam przy pieluszkach wielorazowych:)

Malina
08-02-2010, 15:20
Sachmed, nie mialam pojecia, ze Ty tu tez jestes:) Ale fajnie! Ta pewna forumka to ja:)
W ogole zauwazylam calkiem niedawno, ze Tu tez jest pelno INFO o EC, w dodatku przyszpilonych, a ja ciemna masa nie zauwazylam:( A szkoda, bo masa doswiadczen tu jest... Jakos mam wybiorcza uwage, cos mi sie porobilo z mozgiem chyba.
A tutaj wlazlam z milosci do pieluch wielorazowych, bo pieeekne sa! I jakie praktyczne. A EC to jeszcze piekniejsza sprawa:D

omniemka
08-02-2010, 22:03
Ja was drogie mamy wszystkie podziwiam że stosujecie EC ja nie mam do tego siły. Może przy pierwszym dziecku by mi się udało ale teraz nie ma szans.
Właśnie przy drugim dziecku jest łatwiej :) pierwsze pomaga - przynosi nocnik itp... (masz podobną różnicę wieku dzieci jak ja, więc wiem co mówię)