PDA

Zobacz pełną wersję : wielorybki,czy pawie?



martu
22-05-2008, 13:14
proszę o opinie osoby użytkujące te chusty.Co będzie miało lepsza nośność (Bartek ma już 9 kg)?Ja chyba jednak lubię żakardy i do tego zbliża sie lato.Zastanawiam sie albo nad niebieskimi wielorybkami (pod kolor oczu synka) ,albo jakieś pawie (najchętniej pofarbowane na fioletowo,bo oryginał nie za bardzo mi sie widzi).Jeżeli macie zdjęcia tych chust to tez poproszę.Zawsze to fajniej niż na stronie producenta.Tak naprawdę to na naszym forum znalazłam tylko parę ujęć wielorybków w plecaczku,a pawie tylko zielone.Za mało proszę o więcej. :lol: Sprawa pilna,bo chce kupić z okazji dnia dziecka:))))

hanti
22-05-2008, 13:26
jak na razie z farbowaniem tylko petisu szaleje :lol: więc u niej w sklepie jeszcze trzy zafarbowane pawie :D
http://www.gugu-gaga.pl/index.php?page= ... t&Itemid=1 (http://www.gugu-gaga.pl/index.php?page=shop.browse&category_id=69&option=com_virtuemart&Itemid=1)

martu
22-05-2008, 13:36
hanti to to wiem:),ale to nie moje kolory.Zresztą denerwuję mnie moja praktycznosc i rozwaga w doborze chust.Uwielbiam fiolety,a jakoś cienko to widzę w zestawieniu z niebieskimi i czerwonymi ubraniami Bartka.
Czekam,aż coś nowego petisu zafarbuje,albo kupie farbkę.Kusi mnie ewentualnie,żeby zafarbować na fiolet natura leo i kupić niebieskie wielorybki.

Ania z Tulikowa
22-05-2008, 19:02
Lepszą nośność raczej na pewno będą miały pawie, Vatanai jest super, ale przy lekkich dziecinach.

Ania
22-05-2008, 19:48
na mnie pawie nie zadzialaly... za to wielorybki zakrecily mna do tego stopnia, że teraz mamy i teeste :lol: Helena jako roczny bąbel do lekkich nie nalezy, a nosi mi sie wysmienicie :lol:
polecam vaciaczki 8))

Zuzia
22-05-2008, 21:29
Wizualnie, wybrałabym wielorybki i jeszcze tam między nimi widziałam takie małe reniferki :-)

visenna2
23-05-2008, 07:58
Wielorybki zdecydowanie :) Pawie mi sie nie podobają :D

lola_22
23-05-2008, 11:47
Wizualnie, wybrałabym wielorybki i jeszcze tam między nimi widziałam takie małe reniferki :-)
potwierdzam jakies kopytne calymu stadami po chuscie porzemykają ;-D

monjan
24-05-2008, 22:08
pawie!!!wielorybki nie przemawiaja do mnie

alawuwu
24-05-2008, 22:38
Ja stawiam na pawie. Ładne są :P

Eyja
24-05-2008, 22:48
mi bardziej podobaja się wielorybki :)
ale zamotana pisała na blogu, że egzemplarz Ani długo bedzie jedynym długim w Polsce :?

lola_22
24-05-2008, 23:10
mi bardziej podobaja się wielorybki :)
ale zamotana pisała na blogu, że egzemplarz Ani długo bedzie jedynym długim w Polsce :?

;-) prawie prawda dla wersji niebieskiej - ostatecznie wyszarpnelam jeszcze jedna sztukę. A wersja malinowo-granatowa - bez problemu.

Eyja
24-05-2008, 23:12
ale Martu myśli właśnie o niebieskich :P

lola_22
24-05-2008, 23:21
ale Martu myśli właśnie o niebieskich :P
AHAAAAAAAAAAAAAAAAA - NO TO OSTATNIA-OSTATNIA JEST ;-)
ale wakacje juz blisko wiec ani sie obejrzymy a bedą kolejne i to wszystkie długości .

Ania z Tulikowa
29-05-2008, 17:04
Po tym jak wczoraj dostałam moją wyczekaną Tesstę (dzięki za pomoc Kasiu!) to śmiem twierdzić, że jeśli wielorybki są chustą o takich samych walorach dotykowych, to stanowczo stawiam na WIELORYBKI. Żakardy Vatanai są po prostu boskie! Ta chusta jest nieco inna niż moja malinowa pasiasta, wydaje mi się, że bardziej mięsista, ubita, ale jednocześnie równie cienka i bajecznie miła w dotyku. Gdyby nie kolorki to na bank bym sobie żakardową obstawiła.
Małgosiu!!!!! kiedy będą jakieś inne kolorki tych chust, marzą mi się wielorybki, ale w cieplejszych odcieniach, albo taki turkusik - po prostu bajka!!!
Może napiszemy do nich jaką petycję o nowe wielorybki ;)