PDA

Zobacz pełną wersję : MT-ktoś nie pokochał???



martu
21-05-2008, 19:39
mam pięknego MT i nie noszę w nim.Próbowałam wsadzać Bartka parę razy i nie jest mi wygodnie:(Pas dolny wiąże sobie w pasie a i tak syn mi wpada do środka.Jak wyjęłam rączki na zewnątrz to wisi paszkami na materiale.Nogi są po chwili czerwone w miejscu pasów.Nie umiem dobrze dociągnąć,czuje luzy a boki panela odstają.Może jeszcze za mały jest??Do tego pasy MT górne mam wrażenie,że mi wchodzą za bardzo na szyję.Jedyny plus to wrzucenie młodego na plecy (ale tez na chwilkę),bo w chuście narazie mi nie wychodzi.Nie wiem czekać ,aż jeszcze bardziej podrośnie,czy sprzedać i kupić manduke,której nie próbowałam i może będą takie same problemy.A może ja jestem tylko i wyłącznie chustowa (wiązana,bo kółkowa też mi nie podchodzi).
Ktoś jeszcze nie pokochał sie z MT???

goralica
21-05-2008, 19:48
ja nie mam MT ale mam ergo i bardzo lubię-zakłada sie szybko i wygodnie sie nosi :-) teraz zastanawiam sie nad manduca

Kanga
21-05-2008, 19:51
ja się kompletnie nie umiem przekonać ani do MT ani do podów.. choć śliczne są, to jakoś nie dla mnie :)

visenna2
21-05-2008, 20:04
Ja również wolę chusty. Kocham MT za wygląd :) mam dwa przecudne od OppaMarty :) szyte na wymiar (moje dziecko wielkie jest), i używałam tylko po domu. W sumie to nie wiem dlaczego, ale jakoś tak... Chusty wolę i już :)

Ania z Tulikowa
21-05-2008, 20:13
Marta jeśli MT wydaje Ci się za długi to go skróć zawijając polny pas na panel, a o dociąganiu pasów w MT Mysia ostatnio pisała:
http://www.kasiamarcin.com/online/zblog ... ZAI-7D5R46 (http://www.kasiamarcin.com/online/zblog2.nsf/d6plinks/KZAI-7D5R46)
spróbuj może coś pomoże ;)

martu
21-05-2008, 20:29
o dzięki Aniu poczytam:)Sama wiesz jaki ten MT jest śliczny ,a ja miałam go na sobie w sumie z godzinę może.Popróbuje wszystkiego,bo nie chcę sie za łatwo poddać.

ithilhin
21-05-2008, 20:30
no w sumie...
ja nie wiem.
mi sie bardzo podobaja wizulanie i MT i Onbuhimo... ale z moim dzieckiem mi w nich niezbyt. to znaczy ciezar dobrze sie rozklada, ale mi jakos nie tak.
za to podegi kocham bo oanel otula podobnie jak w chuscie.
ale i tak CHUSTA NAJLEPSZA :-)

Ania z Tulikowa
21-05-2008, 20:32
próbuj, próbuj, choć ja mimo wszystko jestem nieustającą zwolenniczką długich ręczników :lol:

Linda
21-05-2008, 20:35
Ja do MT przekonalam sie dopiero kiedy mlody skonczyl 8 miesiecy. Teraz nosze wlasciwie najwiecej w MT, mam takie ktore kocham, takie super wygodne, moge w nich nosic naprawde kilka godzin. I zupelnie szczerze moge powiedziec, ze w dobrym MT lepiej mi sie nosi niz w chuscie i nosidle ergonomicznym.

Agnen
21-05-2008, 20:38
A ja lubię swoje maki. I noszę często. I czekam na tulikowską jaszczurkę. . Natomiast z podem nie umiem się dogadać i rozważam opcję sprzedania go :roll:

ithilhin
21-05-2008, 20:44
no w sumie...
ja nie wiem.
mi sie bardzo podobaja wizulanie i MT i Onbuhimo... ale z moim dzieckiem mi w nich niezbyt. to znaczy ciezar dobrze sie rozklada, ale mi jakos nie tak.
za to podegi kocham bo oanel otula podobnie jak w chuscie.
ale i tak CHUSTA NAJLEPSZA :-)

alawuwu
21-05-2008, 21:14
Mi też MT nie spasował, ale to kwestia sprzętu ;) mój akurat średnio udany, ciężko się nosi

hanti
21-05-2008, 21:47
ja lubię zarówno MT jak i pody, ale nie kocham :) jeśli miałabym wybrać wybrałabym zawsze chustę.
Teraz jeszcze chcę zrobić podejście do nosiła ergonomicznego, zobaczymy czy się pokochamy :)

babolek
21-05-2008, 22:06
a ja mam odwrotnie :oops: plecaczek w chuscie jakos mi nie bardzo wychodzi :/ poza tym namecze sie przy tym i upoce a z MT to raz dwa trzy i dziec juz siedzi ... no i jak zasypia to mi jakos tak pewniej ... juz nie pamietam kiedy chusty uzylam ... no chyba ze moja ukochana polarowa :)

agrescik
22-05-2008, 01:23
To ja poraz pierwszy swą opinie dołacze poniewaz od kilku dni testuję użyczonego wspaniałomyslnie mt Tulikowego. Dla mnie rewelacja, szczególnie noszenie na plecach :wink: . Miosz oczywiscie wyraza akceptacje i zasypia po paru chwilach. Kwestia wizualna tez odgrywa role :D Cała rodzinka zapajała smakiem na MT. Chusty mam trzy sprawia mi przyjemność noszenie w nich. Mt BARDZO chce posiadac na własnosc :!: Musze niestety czekac :cry:

julka_as
23-05-2008, 08:53
Ja mam swojego mt dopiero od kilku dni - piękny, ale póki co chusta zdecydowanie wygrywa.
Nabyłam go, tak jak i część dziewczn wypowiadających się przede mną by nosić małą na plecach, bp póki co do opanowania plecaczka jeszcze trochę mi brakuje.

marinella
23-05-2008, 14:06
dla mnie w tej chwili tylko MT
mam dwa z tulikowa ( piękne) i Ellaroo
wszystkie bardzo lubię

mamakrzysia
11-07-2008, 01:55
u nas wygrywa tylko chusta, Krzyś na widok MT od razu płacze, tak że nie mam nawet szans na próbę zawiązania, nie mogę zrozumieć dlaczego tak na niego MT działa bo nic mu nim złego nie zrobiłam - do tej pory w MT siedział może z 5 razy, a mamy aż trzy nosidła

kobra
11-07-2008, 03:51
Linda, zrobilas niezla selekcje. Powiedz co Ci podpasowalo w tym czternastym MT, za co tak bardzo go pokochalas :?:

Ja sprawilam sobie niedawno MT,ale za maly jest troche dla Kajtusia, o spaniu w nim nie ma mowy. Rozciaga sie ladnie od kolanka do kolanka, ale jest za "niski", nie przykrywa glowki. Moze kapturek bylby dobrym pomyslem? Mysle tez o szerokich pasach naramiennych w nastepnym,ale nie jestem pewna czy to nie chybiony pomysl. Jest tyle mozliwosci,ze glupieje :bduh:

Widzialas mei taie Kozy? Co o nich myslisz?

buns
11-07-2008, 07:41
JA od jakiegoś czasu praktycznie tylko w Mt noszę:) i Aga z naszego mini stosiku najczęściej wybiera właśnie MT (na zmianę z pouchem;))

milorzab
11-07-2008, 22:15
Chyba ja :( Mam od kilku dnia, po tylu trudach dotarł. Mi jest bardzo wygodnie, ale Małemu nie.