PDA

Zobacz pełną wersję : Moby-pokazowe wiązania



olazola
21-05-2008, 19:35
Ja sie nie znam, w zyciu jeszcze nie wiazalam, ale na moje oko to niektore wiazania wygladaja strasznie. Zobaczcie same tutaj (http://www.mamy-przytulamy.istore.pl/sklep,4199,,,01,,pl-pln,25046,12--0.html)

sabcia
21-05-2008, 22:03
Ta... pajacyki są masakryczne, wiazania przodem też jakoś strasznie nisko. Wiem, że gdziej była rozmowa z mamy-przytulamy na temat nie zamieszczania zdjęć tych biednych wiszących przodem dzieci, ale jak widać nic to nie dało. Szkoda, bo wiele ludzi kupi u niej chustę niezaglądając na forum i nie bedą wiedzieć, że robią źle.

mamy-przytulamy
22-05-2008, 23:57
Dobrze, że są tylko dwa większe fora chustowe, ale i tak zastanawiam się ile jeszcze podobnej treści wątków powstanie. Nie zamierzam się ponownie tłumaczyć z tego samego-rozumiem, że jak ktoś potrafi szukać w internecie to i znajdzie moje wcześniejsze wypowiedzi na ten temat. Jeśli troszczycie się o osoby, które u mnie kupują (a mają tego pecha, że nie znają tego forum) , to bez obaw, nie będą wiązać pajaców przodem do świata, bo każda z mam dostaje razem z chustą kupioną w moim sklepie informację napisaną PO POLSKU I PRZEZE MNIE, że noszenie przodem do świata nie jest zalecane oraz wytłumaczone dlaczego.
Miłej nocy i dobrych snów życzę

lola_22
23-05-2008, 11:45
Dobrze, że są tylko dwa większe fora chustowe, ale i tak zastanawiam się ile jeszcze podobnej treści wątków powstanie. Nie zamierzam się ponownie tłumaczyć z tego samego-rozumiem, że jak ktoś potrafi szukać w internecie to i znajdzie moje wcześniejsze wypowiedzi na ten temat. Jeśli troszczycie się o osoby, które u mnie kupują (a mają tego pecha, że nie znają tego forum) , to bez obaw, nie będą wiązać pajaców przodem do świata, bo każda z mam dostaje razem z chustą kupioną w moim sklepie informację napisaną PO POLSKU I PRZEZE MNIE, że noszenie przodem do świata nie jest zalecane oraz wytłumaczone dlaczego.
Miłej nocy i dobrych snów życzę

dlaczego sie tak irytujesz ? Kazdy kto szuka w sieci ma prawo wyrobic sobie opinię i ja wyrazic... a ze fora chustowe sa dwa to nie zalatwia sprawy - opinie kraza w necie i niestety klienci formuluja swoje opinie w oparciu o najmniejsza liczbe informacji... To moje zdanie zrobisz z nim co zechcesz ale mam nadzieje, ze jednak dobrze wykorzystasz ...

olazola
25-05-2008, 21:35
nie mam pretensji do dystrybutorow produktu, tylko do producentow, bo patrzac na takie obrazki dostaje rozdwojenia jazni, bo wiem ze produkt jest dobry, ale z drugiej strony nie wiem czy moge zaufac komus(producentowi), kto w ten sposob reklamuje swoj produkt, czyli nie bardzo wie do konca o co w tym chodzi. Takie sa moje odczucia.
Czy nie mozna zmienic tych obrazkow? Mozna zrobic swoja sesje zdjeciowa z chustomamami. To takie moje male spostrzezenia jesli juz o tym byla mowa, to ok. ja wczesniej na wyjasnienia i podobny temat nie natrafilam.

mamy-przytulamy
25-05-2008, 22:58
Mozna zrobic swoja sesje zdjeciowa z chustomamami. To takie moje male spostrzezenia jesli juz o tym byla mowa, to ok. ja wczesniej na wyjasnienia i podobny temat nie natrafilam.

Tak, teoretycznie można, ale to są koszty. Musiałabym kupić wszystkie chusty, bo dla mnie niedopuszczalne jest używanie nawet do zdjęć produktów, które sprzedaję jako nowe. Przez szacunek do klienta, nawet nie otwieram woreczków. Tak już mam. I wolę, mimo wszystko nieszczęsne zdjęcia producenta (choć uwierz, że mnie też te zdjęcia drażnią) niż sprzedawanie mamom użytych do sesji chust :x

Budzik
26-05-2008, 08:55
Właścicielki chust od Ciebie mogłyby cyknąć i przysłać Ci zdjęcia w prawidłowych wiązaniach :-)

visenna2
26-05-2008, 09:16
O ile wiem to mamy-przytulamy musi używać tych zdjęć, taki jest wymóg producenta i tyle.
Ważne jest to, że, jak napisała wyżej, każdy kupujący dostaje informację po polsku o niezdrowej pozycji; i że ona sama pozycji pajacyka nie popiera.
Zamieszczenie własnej galerii z nadesłanych zdjęć to mógłby być fajny pomysł, ale ktoś musiałby te zdjęcia obejrzeć i zaaprobować od strony wiązaniowo-technicznej, bo głupio byłoby chyba zastąpic jedno złe wiązanie innym ;)

mart
26-05-2008, 10:36
a nie można w miejsce tych feralnych zdjęć dać po prostu fotki samej chusty albo jej koloru. przy pozostałych, prawidłowych pozycjach, zdjęcie pozostałoby zgodnie z zaleceniami i wymogami producenta.

mamy-przytulamy - nie denerwuj się na nas 8)) - nikt tu nie chce źle - ja bym te fotki jednak podmieniła - zastanów sięjeszcze nad tym - może pogadaj z producentem. zawsze jest jakieś wyjście.

ostatnio wciąż się natykam na dzieci w nosidłach przodem (bo się sezon na noszenie zaczął) i serce mi się kraje za każdym razem. a jak zobaczę w chuście przodem to się już chyba załamię kompletnie.

vandene
26-05-2008, 10:48
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44603&w=75508902&a=75540489

mart
26-05-2008, 12:07
rozumiem, że nie można wykorzystać innego zdjęcia.
ale można pokazać po prostu kolor chusty i nie wykorzystać w
ogóle tych z pajacami.
czy umowa nakazuje wykorzystanie wszystkich zdjęć?

nie piszę tego w złej wierze! boję się tylko o mamy kupujące a nie poszukujące dalszych informacji - a takich będzie coraz więcej.

lola_22
26-05-2008, 13:01
no i jeszcze jedno - nie chodzi nam chyba tylko o sprzedawanie chust ale i o propagowanie zdrowego noszenia. A zdjecie przemawia bardziej niz jakikolwiek opis czy instrukcja.

mamy-przytulamy
26-05-2008, 16:13
Dziewczyny, ja wszystko rozumiem, waszą troskę, promowanie idei właściwego noszenia. Sama jestem za tym całym sercem, aleniestety nie jestem producentem, a sprzedawcą, związaną taką a nie inną umową. Jako sprzedawca robię co mogę i Lolu myślę, że nie bez znaczenia jest to, co w formie pisanej przekazuję moim klientom. Wysłałam kolejnego mejla do Stanów, zobaczymy, może tym razem zrozumieją, że w Polsce naprawdę tak się nie nosi. A przynajmniej nie powinno. Zastanawia mnie tylko jedno, bo ja naprawdę już się kajałam w tej sprawie, a ciągle temat wraca. Nie widziałam jakoś ani razu zastrzeżeń np. do Polekonta, który jest producentem i ma 100% wpływu na to, co jest na jego stronie. Wejdźcie w instrukcję do chust elastycznych na stronie Polekonta-tam też niestety dziecko usadzone jest przodem do świata. Jeśli konsekwentnie to wszystkim nacierajcie uszy (w słusznej jakkolwiek sprawie). :shock:

mart
26-05-2008, 17:38
mamy-przytulamy - dobra uwaga. może stowarzyszenie coś zadziała w sprawie polekonta.

tak samo w instrukcji babylonii jest pozycja frontem, ale vega jej na stronę sklepu nie wrzuca. i tak bym robiła na twoim miejscu - po prostu zignoruj te kilka feralnych zdjęć i już.

lola_22
26-05-2008, 19:31
mamy-przytulamy - dobra uwaga. może stowarzyszenie coś zadziała w sprawie polekonta.

tak samo w instrukcji babylonii jest pozycja frontem, ale vega jej na stronę sklepu nie wrzuca. i tak bym robiła na twoim miejscu - po prostu zignoruj te kilka feralnych zdjęć i już.

z polekontem rozmawialysmy wielokrotnie na szmacie ;-) ich pierwsza wersja strony wygladala zgola inaczej... ;-)

mamy-przytulamy
27-05-2008, 19:31
Z przyjemnością :D kończę temat raz na zawsze :D
Po długich prośbach właśnie dostałam od Mobiego fotki TYLKO PRZODEM DO NOSZĄCEGO !!! Nie są najpiękniejsze, chyba nie są zbyt dbali jak chodzi o wiązania, ale przynajmniej nie ma żałosnych pajacyków :twisted:

mart
27-05-2008, 20:10
świetnie, że się z nimi dogadałaś!
wg mnie to naprawdę ważne nie tylko co się sprzedaje ale i jak.
powodzenia!!!:D

tabita
28-05-2008, 12:30
yes yes yes :) :) :)

lola_22
28-05-2008, 13:07
Z przyjemnością :D kończę temat raz na zawsze :D
Po długich prośbach właśnie dostałam od Mobiego fotki TYLKO PRZODEM DO NOSZĄCEGO !!! Nie są najpiękniejsze, chyba nie są zbyt dbali jak chodzi o wiązania, ale przynajmniej nie ma żałosnych pajacyków :twisted:

a widzisz ! wszak kazda umowa ma dwie strony ;-) czekamy na nowe fotki na stronie !

mamy-przytulamy
28-05-2008, 14:29
czekamy na nowe fotki na stronie !

fotki już wiszą :) od wczoraj :)

ithilhin
28-05-2008, 15:06
brawa za wytrwalosc i konsekwencje :-)
fajnie, ze uznali, ze w Polsce sie nie da z pajacem :-D

babolek
28-05-2008, 15:35
:high: :high: :high: ja tez gratuluje :D i baaardzo się cieszę w imieniu tych którzy starych fotek już nie zobaczą :D

mamy-przytulamy
29-05-2008, 09:43
dzięki dziewczyny :)
też się cieszę, że w końcu poskutkowało!
a pajace nie będą razić w oczy (mnie również) :D