PDA

Zobacz pełną wersję : elipsy czy fale



mart
01-02-2010, 10:00
pytanie może mało ambitne, chodzi mi o standardową bawełnę
elipsy mam to wiem czym to się je ale fal nie miałam.
i elipsy mnie nośnością nie porażają, taka sobie zwykła chusta.

to ma być prezent - co będzie lepsze?

Biedronka
01-02-2010, 10:10
Mart ..FALE FALE i jeszcze raz FALE

mieciutkie jak kaczuszka..bawełna napuchnie po praniu , jak kocy .Świetnei noszą i fajnie pracują .

joawoj
01-02-2010, 10:12
Fale, ale tylko brązowiejące moim zdaniem.

Biedronka
01-02-2010, 10:15
Fale, ale tylko brązowiejące moim zdaniem.

prawda brązowiejące to odlot jednym słowem ale wełniane też niczego sobie :)

Nata
01-02-2010, 10:16
fale brązowiejące lub fale z wełną. Miałam obie, jestem fanka tych drugich, bo piekne kolorystycznie i tak sie nie gniotą jak te pierwsze. Ale obie chusty mieciutkie. Nosza przewyślnienicie. A te wełniane to bajka, bajka!!!! Inne fale nie.
Z elips tylko wełniane,ale jeszcze moze bym sie na AIDA skusiła,bo kolorystycznie mi sie podobają.ale tylko dlatego.

joawoj
01-02-2010, 10:18
prawda brązowiejące to odlot jednym słowem ale wełniane też niczego sobie :)
Myślałam, że tylko o bawełnianych mówimy. Oczywiście z domieszkami też są fajne, jeśli nie fajniejsze.

mart
01-02-2010, 10:58
bawełniane!
nie kupię na prezent chusty z wełną dla początkujących rodziców:)

a brązowiejące to oferta standardowa???
mam wytyczną od szwagierki na zakup chusty czerwonej...

Nata
01-02-2010, 11:24
ale te wełniane fale to akurat dla poczatkujacej. nie zrazi sie.

mart
01-02-2010, 11:57
ale te wełniane fale to akurat dla poczatkujacej. nie zrazi sie.

ja sie jednak boje - sfilcuja sie i tyle bedzie noszenia. ja do tej pory nie mam zadnej welny bo sie boje prania.

odynka
01-02-2010, 12:07
a moje zielono turkusowe elipsy mialy super nośność a to przecież zwykła bawełna była;) kto w nich nosił ten wie:D

Mag
01-02-2010, 12:17
gadka szmatka, ja mam czekoladowe elipsy bawełniane,noszą bardzo dobrze.żakardy didka łamliwe sa,na początek świetnie się dociągają,cienkawe,dobrze współpracują. to samo mogę powiedzieć o falach bawełnianych.
nie kupowałabym z wełną, bo mogą chustę zepsuć nieuważnie i się zniechęcą, poza tym: zbyt miękka chusta na naukę motania i początek jest kiepska wg. mnie.
kup albo elipsy albo fale,byle w czerwieni,a może jakoba? listki etc.? didkowy żakard jest świetny od początku.
jakby nośność była ważna, bo mają nosić 14 kilo, to rozumiem dylematy, a tak nie ma sensu.

mart
01-02-2010, 12:19
elipsy czarne sama mam to wiem jakie są:) nie jest to mój numer jeden:)))
no to klikam w czerwone fale.
dzięki za pomoc!

Mag
01-02-2010, 12:26
mój też żaden to numero uno, ale ja nie mam teraz ulubionych chust:)
każda jest do czego innego, na co innego dobra i tak dalej.
jak mam wtrynić Marysię na plecy za pomocą żakardaów to najpierw modły odprawiam,żeby mnie w pół nie złamało;)
a Morelkę znowuz lubię w nich nosić.

Nata
01-02-2010, 14:24
racje macie dziewczynki. w sumie to najwazniejsze,zeby jej sie wizualnie podobała chusta,a czerwone fale piekne, piekne sa!!!!

truscaffka
01-02-2010, 14:43
sorki za OT..ale fajna koleżanka z Ciebie :) ja też chcę taką, co takie prezenty robi :ninja: