PDA

Zobacz pełną wersję : Od kiedy na biodrze i na plecach



jjuussttyynnaa
30-01-2010, 17:28
Nie mogłam znaleźć nigdzie konkretnej odpowiedzi jezeli gdzieś jest na ten temat prosze linka.
JAK w temacie, zastanawiam sie kiedy moge mała na bioderko wsadzic i na plecki?
W roznych miejscach czytalam ze dopiero jak siedzi samodzielnie w innych ze mozna juz jak trzyma główke?

ithilhin
30-01-2010, 18:05
http://klubkangura.com.pl/jak-i-w-czym-nosic

w chuscie tkanej wiazanej (dlugiej) mozesz juz dziecko, ktore jeszcze nie siada ale kontroluje glowke mozesz nosic i na biodrze i na plecach.
w innyhc pomocach do noszenia z plecami bym poczekala az samo usiadzie :-)

mart
30-01-2010, 18:47
ja na plecy wrzuciłam Marcela w 5 miesiącu życia i to był najlepszy pomysł w temacie chust jaki ostatnio wprowadziłam w życie. podoba się i jemu i mnie.
na biodro od kiedy trzyma główkę.

roziii
30-01-2010, 22:37
Szymon poszedł na plecy jak sam siedział, ale były ślczne fotki na forum jak to któraś z koleżanek noworodka miała Śliczny widok choc ja bym się bała

claribell
30-01-2010, 23:19
A ja mam też pytanie z cyklu "kiedy"? :)
czy jak dziecko staje samo przy meblach, a siadanie to dalej dla niego czarna magia, to można już nosić w MT lub w 2x z rączkami na wierzchu, czy czekać jednak na siadanie?
Kilka prób plecaczków w chuście się nie udało :( więc chciałabym z MT spróbować.

Padthai
30-01-2010, 23:30
moim zdaniem mozna :)
wsadzaj do MT

Behemot
31-01-2010, 12:08
Na plecy można jak tylko nabierzesz odwagi-w wiązance, na biodro raczej jak potrafi utrzymać główkę (didkowa instr. mówi ,że od 3 mies, czyli mniej więcej samodzielnego trzymania główki).

sylabelle
02-02-2010, 21:18
O! Właśnie dziś zadałam podobne pytanie w innym wątku... No to nie pozostaje mi nic innego jak się odważyć i zawiązać pierwszego plecaczka :P ale to może poczekam do spotkania chustowego i poproszę doświadczone dziewczyny o pomoc.