PDA

Zobacz pełną wersję : panel w nosidle ono



olusiaso
30-01-2010, 17:17
Dziewczyny
Kupiłam nosidło ono i mam wątpliwość. Tzn mam wrażenie że panel jest za mały. Franiuś ma 74 cm a panel kończy mu się pod łopatkami. Coś zrobiłam nie tak , to chyba niemożliwe żeby panel był tak mały? Help needed :(

Czy któraś ma nosidło ono i może zmierzyć odległośc od krawędzi pasa biodrowego do krawędzi szelki?

lika
30-01-2010, 19:30
W moim egzemplarzu jest 34 cm. od wszycia pasa do zagłówka, a mierząc z brzegu panela (szelki są wszyte pod skosem) 31 cm. Moja córka ma już ponad 80 cm i nosidło jest dobre, ale jak jest ubrana w gruby kombinezon, to też się tak układa, że panel kończy się na łopatkach. Dzięki temu swobodnie sobie raczki wyjmuje.

Pentla
30-01-2010, 21:47
Dziewczyny
Kupiłam nosidło ono i mam wątpliwość. Tzn mam wrażenie że panel jest za mały. Franiuś ma 74 cm a panel kończy mu się pod łopatkami. Coś zrobiłam nie tak , to chyba niemożliwe żeby panel był tak mały? Help needed :(

Czy któraś ma nosidło ono i może zmierzyć odległośc od krawędzi pasa biodrowego do krawędzi szelki?

A pupka Twojemu dzieciątku "wpada" niżej niż kolanka? Ja się wygłupiłam na chustospotkaniu, że nosidło za małe na moje dziecko, a źle je po prostu zakładałam ;)

Olapio
30-01-2010, 22:13
tez mi sie wydawało, że jest za małe ale źle wkładałam małego, musi dobrze wpaść pupka i wtedy ładnie sięga do karczku :)

edziab
30-01-2010, 22:57
Staś nosi 80, jak jest dobrze ułożony w nosidle, to panel ma do karku, jak w kombinezonie na spacerze, to do łopatek, ale ja wtedy zapinam kapturek na niższy guzik-efekt jest taki, jakby panel się wydłużył i jest do karku. Nam ono się świetnie sprawdza.

olusiaso
30-01-2010, 23:25
Dzięki. W takim razie spróbuje raz jeszcze bo faktycznie pupka mu nie opadała. Rozumiem, że zapinam pas biodrowy i pupcia ma opadać poniżej ??