PDA

Zobacz pełną wersję : Parę rzeczy do poprawek (MOŻE PODOPISUJCIE W TYM WĄTKU WSZYSTKO, CO NIE DZIAŁA TAK JAK POWINNO?)



Meta
30-01-2010, 10:15
Nie chcę tworzyć kilku nowych wątków, więc tutaj dopiszę wszystko, co mi przyjdzie do głowy :lol:


1) Kiedy chcę odpowiedzieć w jakimś temacie, włącza mi się okno szybkiej odpowiedzi, którego szczerze nie lubię ;-) Lubię mieć pod ręką listę emotek i wszystkie skróty czcionkowo-kolorowo-linkowo-obrazkowe :) Kombinowałam z ustawieniami forum, zmieniłam w tychże ustawieniach interfejs edytora postów na zaawansowany, później standardowy - ale i tak domyślnie otwiera się szybka odpowiedź :roll: Przy pisaniu nowego tematu włącza się jednak zaawansowany widok.
Wiem, że jest wiele ważniejszych rzeczy do dogrania w nowej wersji forum, a do widoku rozszerzonego można się dostać jednym kliknięciem w odpowiedni przycisk, ale może kiedyś w wolnej chwili dałoby się to zmienić :roll:

2) Opcja "Idź do pierwszego nowego postu" działa niespecjalnie - przerzuca do pierwszego postu na ostatniej stronie wątku, niekoniecznie jest to pierwszy nieprzeczytany post

3) Nowe emotki pod starymi skrótami - przynajmniej niektóre - są brzydkie i mało czytelne

espejo
30-01-2010, 10:19
Dołączam się do prosby - jak będzie na to czas:)

ewadbr
30-01-2010, 10:31
Też nie lubię opcji szybkiej odpowiedzi ...teraz jak chcę coś więcej, to muszę za każdym razek klikać w zaawansowaną edycję :thumbs down:

erithacus
30-01-2010, 12:13
A ja nadal nie widzę nowych postów w niektórych wątkach. Tzn. po wejściu do wątku post jest, ale nie widać tego w widoku ogólnym.

tumtum
30-01-2010, 21:14
Zauważyłam, że nie widać odpowiedzi w wątku, który dobił do 1000 postów. Odpowiedź się wysłała, widzę adnotację że "mam x postów w tym wątku", ale postów nie widać. Nie znalazłam nic o limitach postów w wątku, chociaż nie byłby to głupi pomysł, żeby nie tworzyć tasiemców ;)

edit: się znalazły ;) Czy mi się wydawało, czy była kiedyś opcja edytuj/usuń post? Bo bym chętnie skorzystała, a teraz nie widzę możliwości usunięcia.

Jazzoo
30-01-2010, 22:50
edit: się znalazły ;) Czy mi się wydawało, czy była kiedyś opcja edytuj/usuń post? Bo bym chętnie skorzystała, a teraz nie widzę możliwości usunięcia.

Nie ma mozliwosci usuwania postow, nigdy nie bylo. To tylko moderatorki moga, ale kazdy uzytkownik ma opcje edytowania swoich postow.

Jazzoo
30-01-2010, 22:53
1) Kiedy chcę odpowiedzieć w jakimś temacie, włącza mi się okno szybkiej odpowiedzi, którego szczerze nie lubię ;-) Lubię mieć pod ręką listę emotek i wszystkie skróty czcionkowo-kolorowo-linkowo-obrazkowe :) Kombinowałam z ustawieniami forum, zmieniłam w tychże ustawieniach interfejs edytora postów na zaawansowany, później standardowy - ale i tak domyślnie otwiera się szybka odpowiedź :roll: Przy pisaniu nowego tematu włącza się jednak zaawansowany widok.
Wiem, że jest wiele ważniejszych rzeczy do dogrania w nowej wersji forum, a do widoku rozszerzonego można się dostać jednym kliknięciem w odpowiedni przycisk, ale może kiedyś w wolnej chwili dałoby się to zmienić :roll:



Jak przegladalismy inne fora wersji 4, to tak samo bylo, ze sie wchodzi w szybka odpowiedz i trzeba kliknac dalej zeby pisac wiadomosc z emotkami z boku itd.

pomidore
30-01-2010, 23:04
A jak piszę i wstawię emotę to nie mogę jej "przeskoczyć" żeby dalej pisać. Muszę strzałką do niższej linii przejść, nic innego nie działa.

Jazzoo
30-01-2010, 23:10
A jak piszę i wstawię emotę to nie mogę jej "przeskoczyć" żeby dalej pisać. Muszę strzałką do niższej linii przejść, nic innego nie działa.

Teraz sprawdzilam i ja tak nie mam, moge pisac normalnie...:?

pomidore
30-01-2010, 23:13
A w priwach?


Teraz sprawdzilam i ja tak nie mam, moge pisac normalnie...:?

Ilonsa
30-01-2010, 23:15
a ja mam pytanko czy będzie powrót do poprzedniej wersji? pytam tylko orientacyjnie.
I wielki szacun dla Was, że w ogóle to wszystko jako tako działa bo jestem uzalezniona:)

Meta
30-01-2010, 23:17
A w priwach?

Ja i w privach i w postach mogę pisać normalnie, bez problemów z przeskakiwaniem emotek

tumtum
30-01-2010, 23:20
Nie ma mozliwosci usuwania postow, nigdy nie bylo.
To pewnie w "roboczej wersji angielskiej" widziałam przez moment taką opcję, albo mi się tylko zdawało ;)

Jazzoo
30-01-2010, 23:29
a ja mam pytanko czy będzie powrót do poprzedniej wersji? pytam tylko orientacyjnie.
I wielki szacun dla Was, że w ogóle to wszystko jako tako działa bo jestem uzalezniona:)

Zmienilismy/przeszlismy z wersji 3.8.4 na 4.0.1. Ten wyglad forum - zielony - byl tylko do wersji poprzedniej, niestety. Kazda wersja ma swoje "skiny".
Tez myslalam ze mozna uzyc ten skin co byl ale niestety nie idzie. :( Na razie jest bardzo malo wyboru bo wesja 4.0.1 jest bardzo nowa.

Jazzoo
30-01-2010, 23:34
Teraz zauwazylam ze jak klikam RAZ na "odpowiedz na ten temat" to wchodze w szybka odpowiedz, ale jak klikam DWA razy to wchodze do drazu w zaawansowana edycje.

pomidore
30-01-2010, 23:44
Ja i w privach i w postach mogę pisać normalnie, bez problemów z przeskakiwaniem emotek

Ja po raz kolejny przetestowłam w PM i postach, nadal to samo... Wcześniej nie miałam takiego problema, co mam sprawdzić???

krysiak
31-01-2010, 08:57
A ja jeszcze dodam, że forum jest rozjechane totalnie pod przeglądarką firefox. Ja dzisiaj wróciłąm na forum tylko dzięki mojemu M., który mi poradził, żebym otworzyła forum w IE. Do tej pory zastanawiałam się jak to możliwe, ze Wam forum się podoba, a ja nie mogę niemal z niego korzystać ;)

Meta
31-01-2010, 09:26
Ja używam tylko FF i u mnie wszystko wygląda jak należy

Meta
31-01-2010, 10:10
Właśnie znalazłam coś, czego bardzo, strasznie, okropnie będzie mi brakować :hide:
W wyszukiwarce nie ma już opcji wyszukiwania w zaznaczonych podforach - a czasem tylko w ten sposób udawało się coś odnaleźć, z całości Szukaj nie znajdował :cryy:
Czy jest możliwość doinstalowania porządnego Szukaja do tej opcji forum?

ulala.v
31-01-2010, 10:19
szukaj niedomaga
wpisałam np "japan" i wyskoczyło mi brak wyników, wpisałam "szalik" i wyskoczyły mi 2 wątki tylko a żadnego z handmade gdzie dziewczyny drutują, wpisałam "dieta" a wyskoczył mi tylko wątek "co ekologicznego na pryszcze" :D itd...

albo ja szukać nie umiem :P

Meta
31-01-2010, 10:22
Może dzieje się to samo, co przy poprzedniej zmianie wersji forum - Szukaj przeszukiwał tylko posty z tej nowej wersji, a starze dla niego nie istniały :roll: Pamiętam, że 3oko nad tym pracował i zadziałało :)

krysiak
31-01-2010, 10:42
Ja używam tylko FF i u mnie wszystko wygląda jak należy

A może ktoś mi podpowie co jest nie tak z moimi ustawieniamu FF, bo u mnie pod FF forum wyglada tak:

http://images50.fotosik.pl/255/17558f087646ad89m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=17558f087646ad89)


http://images50.fotosik.pl/255/64a9b09b290bd2d4m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64a9b09b290bd2d4.html)

Meta
31-01-2010, 10:46
Takie coś mi się czasem robi w Gmailu - pomaga wyczyszczenie ciasteczek i pamięci podręcznej (menu Narzędzia -> Wyczyść historię przeglądania -> rozwijasz Szczegóły -> zahaczasz jedynie Cciasteczka i Pamięć podręczną, a Okres do wyczyszczenia ustawiasz na Wszystko) i zrestartowanie FF.

ewadbr
31-01-2010, 10:57
w nowych postach, w wyglądzie ogólnym - nie ma godziny ostatniego postu w wątku

mam nadzieję, że zrozumiale napisałam :ninja:

krysiak
31-01-2010, 11:09
Takie coś mi się czasem robi w Gmailu - pomaga wyczyszczenie ciasteczek i pamięci podręcznej (menu Narzędzia -> Wyczyść historię przeglądania -> rozwijasz Szczegóły -> zahaczasz jedynie Cciasteczka i Pamięć podręczną, a Okres do wyczyszczenia ustawiasz na Wszystko) i zrestartowanie FF.


Dzięki. Właśnie zrobiłam i niestety nie pomogło :( Chyba będe musiała przestawić sie na IE :comp:

ewadbr
31-01-2010, 11:15
Dzięki. Właśnie zrobiłam i niestety nie pomogło :( Chyba będe musiała przestawić sie na IE :comp:

proponuję Operę...lepsza jest :ninja:

rzufik
31-01-2010, 14:18
Basiu a czy jest szansa z bedzie jak było?
bo tutaj jest tak nieczytelnie...:(
podpisy ten sam kolor mają co tresc posta,
w nowych postach działy są niewidoczne, znaczy sa ale nie rzuca sie to w oczy
gdzie mozna sprawdzić stan zapełnienia skrzynki? ten procentowy?

nie podoba mi się :(
ja wiem ze dobrze ze w ogóle działa ale to juz nie jest moje forum :(

Jazzoo
31-01-2010, 14:32
Może dzieje się to samo, co przy poprzedniej zmianie wersji forum - Szukaj przeszukiwał tylko posty z tej nowej wersji, a starze dla niego nie istniały :roll: Pamiętam, że 3oko nad tym pracował i zadziałało :)

Wlasnie w tej chwili siedzi 3oko i naprawia "szukasia". ;)

Meta
31-01-2010, 15:20
Basiu a czy jest szansa z bedzie jak było?
bo tutaj jest tak nieczytelnie...:(
podpisy ten sam kolor mają co tresc posta,
w nowych postach działy są niewidoczne, znaczy sa ale nie rzuca sie to w oczy
gdzie mozna sprawdzić stan zapełnienia skrzynki? ten procentowy?

nie podoba mi się :(
ja wiem ze dobrze ze w ogóle działa ale to juz nie jest moje forum :(

Niestety nie wiem, ja tylko siedzę w domu przed monitorem i trzymam kciuki za podociąganie wszelkich najpilniejszych niedociągnięć, a całą czarną robotę odwalają nasi Admini

krysiak - to może jeszcze spróbuj wyczyścić wszystko w historii wyszukiwania, nie tylko ciasteczka i pamięć? Nic innego nie przychodzi mi do głowy (poza tym, że jeżeli to nie pomoże, to napisz może do marjanny.b? Mam nadzieję, że się nie obrazi za odsyłanie do niej... :roll:)

marjanna.b
31-01-2010, 15:43
Mam nadzieję, że się nie obrazi za odsyłanie do niej...Spoko :)

krysiak - korzystasz z jakichś dodatków do FF blokujących elementy wyświetlane na stronach (typu Adblock)?
Może spróbuj to wyłączyć chwilowo i sprawdzić wtedy.
A w ostateczności spróbuj przeinstalować FF.
Jak to nie pomoże to znaczy, że za dużo czasu spędzałaś na forum i mąż Ci coś popsuł :ninja:

Edit
Możesz jeszcze ewentualnie spojrzeć w Narzędzia > Opcje > Zakładka Treść > Pobieraj obrazki automatycznie (ptaszek powinien być postawiony :ninja: ) klikasz 'Wyjątki (to od obrazków) i sprawdzasz czy masz tam coś na liście i czy to coś ma w nazwie chusty.info.
Jak ma to usunąć i zrestartować przeglądarkę.

m.

marjanna.b
31-01-2010, 16:47
Widziałam, że w paru miejscach dziewczyny narzekają, że mało czytelnie, za jasno.
IMO wystarczy trochę w css'ie pogrzebać i będzie ok (bo na 99% tam ustawia się kolory).

Dla przykładu żeby bardziej odróżnić sygnaturkę od treści postu należy w pliku CSS dokonać zmiany w linii 492, o tu:


.signature {
border-top:1px solid #E9E9E9;
margin-top:2em;
padding-top:1em;
}Ta kreska jest bardzo jasna i kiepsko ją widać.
Trzeba zmienić #E9E9E9 na inną wartość heksadecymalną odpowiadającą jakiemuś ciemniejszemu kolorowi.
Tu: http://interactivestandard.pl/projekt/hexadecymalne-kody-kolorow/ cała paleta kolorów z kodami.
Można też zmienić całe tło sygnaturki dodając wpis

background-color: #numer_koloru;Mogę poszukać gdzie zmienić tło postu, całe tło forum, czy co tam jeszcze przydałoby się pozmieniać :)

m.

MartaS
31-01-2010, 17:03
ja mam problem przy wklejaniu zdjęć. Okienko pojawia się na tyle nisko na ekranie, że z kompa nie można w ogóle wkleić zdjęć, bo nie da się kliknąć na "ok". Można z URL, bo akurat tutaj okienko jest mniejsze. Aha i okienko do wklejania zdjęć jest nieprzesuwalne - jak pojawi się na dole ekranu to już go ruszyć nie można...
No i nie działa u mnie nadal "idź do pierwszego nieprzeczytanego postu"

truscaffka
31-01-2010, 17:21
to ja proszę o usunięcie angielskiego "in forum" i zamienić na "w forum" - w co nowego ;)

marjanna.b
31-01-2010, 17:25
z kompa nie można w ogóle wkleić zdjęć
Z tego co pamiętam, to z kompa wklejać nie należy (a może nawet nie da rady - zablokowane???), bo to zawala serwer.


jak pojawi się na dole ekranu to już go ruszyć nie można
A próbowałaś ruszyć ekranem? :ninja:
Nie dosłownie of kors, ale suwakiem z boku.
Okienko 'pójdzie' do góry razem z całą resztą.

m.

lemonka
31-01-2010, 17:42
Nie dziala w narzędziach forum "zaznacz jako przeczytane"

primka_ak
31-01-2010, 20:13
ja mam problem z buszowaniem po forum w telefonie-poprzednie było b. czytelne a obecne niestety nie. kolory się mieszają, pokrywają, kolumny nachodzą na siebie i wychodzą hocki klocki...

pania
31-01-2010, 22:19
krótko jestem, ale ... trochę żal zielonego koloru, przy którym odpoczywały oczy, poza tym żal tego tła w mamy chustowe i pani zchustą na górze... no zal, ogólnie wizualnie teraz to wygląda jak strona jakiejś gazety czy informacyjna.
:confused:

krysiak
31-01-2010, 23:49
Spoko :)

krysiak - korzystasz z jakichś dodatków do FF blokujących elementy wyświetlane na stronach (typu Adblock)?
Może spróbuj to wyłączyć chwilowo i sprawdzić wtedy..


Dzięki Kobieto! To jest Adblock, jak go wyłączam, to działa poprawnie. A da się tak zrobić, zeby tylko tę stronę (chysty.info) ignorował? Bo ja ogólnie lubię adblocka i dla niego głównie przeszłam na FF




Jak to nie pomoże to znaczy, że za dużo czasu spędzałaś na forum i mąż Ci coś popsuł :ninja:.


Dobre :) Gdyby okazało się to prawdą, musiałabym wałek od Mety pożyczyć, albo... się rozwieść ;)

Mayka1981
01-02-2010, 01:07
a ja bym chciała, żeby przy liście ilości stron np nowych postów (po prawej nz górze i na dole taki "licznik" była możliwość przeskoczenia do ostatniej strony - a nie ma (tzn raz gdzieś raz widziałam ale generalnie tak nie ma).

Edit - w poście jest możliwość skoczenia do ostatniej strony odpowiedzi ale już w nowych postach nie...

Ja wiem, że jak kliknę to "strona x z y" to sobie moge wybrać "skocz do" ale to nie to... w poprzedniej wersji były takie dwie strzałeczki które prowadziły do ostatniej strony... dałoby się coś wykminić czy w tej wersji nie bałdzo?

Edit edita - bo teraz widzę, że w działach też jest ikonka "ostatni" ale w "nowych postach" nie ma...

kurczę chyba spać muszę iść:roll: (nawet dobranoc już powiedziałam:twisted:...)

stasiu-lova
01-02-2010, 05:00
w nowych postach, w wyglądzie ogólnym - nie ma godziny ostatniego postu w wątku

mam nadzieję, że zrozumiale napisałam :ninja:

wlasnie mialam napisac, ze mi tego brakuje.
a tak ogolnie to przepraszam, ale ciesze sie ze tamto forum sie skiepscilo :evil:

Meta
01-02-2010, 09:15
A da się tak zrobić, zeby tylko tę stronę (chysty.info) ignorował? Bo ja ogólnie lubię adblocka i dla niego głównie przeszłam na FF
Oczywiście, że się da - ja jestem wielką fanką Adblocka, a nasze forum mam dodane do stron nieblokowanych. Trzeba kliknąć na trójkącik obok ikony Adblocka i tam zaznaczyć "Wyłącz blokowanie na chusty.info"

lynette
01-02-2010, 09:54
Słabo jest z postami zawierającymi większą ilość zdjęć. Widzę np pierwsze dwa zdjęcia w poście, a pozostałe jakby się "chowały" za następnym postem.

marjanna.b
01-02-2010, 10:19
Dzięki Kobieto! To jest Adblock, jak go wyłączam, to działa poprawnie.

No, dobrze, że się dało ustalić przyczynę :)
A co dalej napisała Ci już Meta :D

m.

edoro
01-02-2010, 10:27
O subskrybcji na maila będzie- wcześniej jak dostawałam powiadomienie o nowych postach to od razu mogłam przeczytać treść nowego postu- a teraz dostaję tylko info że ktoś tam odpowiedział w temacie i link do tematu- DA SIĘ COŚ Z TYM ZROBIĆ??

A i jeszcze w moim profilu subskrybcje- pokazuje mi o której godz. ostatni post w tym temacie był napisany, ale nie pokazuje KTO napisał...

A co do nowego wyglądu- jeszcze się zastanawiam czy mi się podoba:ninja:

Jazzoo
01-02-2010, 10:55
Niektore rzeczy co zglaszacie jako bledy, nie wiem jeszcze do konca czy rzeczywiscie sa bledami czy poprostu nowe/inne funkcje ktore sie wiaza z tym ze wersja jest nowsza -> nowe rzeczy dochodza. Staramy sie sprawdzac to co zapisujecie w tym watku (i innych)...jak da sie cos zrobic to zmieniamy, jak nie, to niestety to wchodzi pod funkcje nowej wersji.

krysiak
01-02-2010, 11:12
Oczywiście, że się da - ja jestem wielką fanką Adblocka, a nasze forum mam dodane do stron nieblokowanych. Trzeba kliknąć na trójkącik obok ikony Adblocka i tam zaznaczyć "Wyłącz blokowanie na chusty.info"


No, dobrze, że się dało ustalić przyczynę :)
A co dalej napisała Ci już Meta :D

m.

:thanks:

Nymphadora
01-02-2010, 14:35
Nie wiem, moze ta wersja po prostu tak ma, ale jak pisze odpowiedz (zaawansowana), to jak sie strona z moja odpowiedzia laduje, to pokazuje sie pierwszy post na stronie, a nie moja odpowiedz - musze dopiero przewinac na dol, zeby ja zobaczyc...

truscaffka
01-02-2010, 14:39
a czy mozna by wstawić godzinę pojawienia się postów w "co nowego" ? wydaje mi się, że na starym forum był podawany czas...teraz tej godziny nie ma.

Jazzoo
01-02-2010, 14:42
a czy mozna by wstawić godzinę pojawienia się postów w "co nowego" ? wydaje mi się, że na starym forum był podawany czas...teraz tej godziny nie ma.

Jak wchodze w "co nowego" to z prawej strony jest podane/napisane kto napisal ostatni post i o ktorej godzinie.

Jazzoo
01-02-2010, 14:44
Nie wiem, moze ta wersja po prostu tak ma, ale jak pisze odpowiedz (zaawansowana), to jak sie strona z moja odpowiedzia laduje, to pokazuje sie pierwszy post na stronie, a nie moja odpowiedz - musze dopiero przewinac na dol, zeby ja zobaczyc...

Rzeczywiscie...ale jak odpowiadam w "szybkiej odpowiedzi" to wyswietla moj ostatni post, nie musze przewijac...sprawdze czy mozna to przestawic.

truscaffka
01-02-2010, 14:44
o, widzisz...a u mnie tego nie ma, jest tylko ,że "dzisiaj"...brakuje godziny...ja otwieram forum przez FF...może spróbuję wejść przez IE, może to wina przeglądarki jest...

truscaffka
01-02-2010, 14:47
o, widzisz...a u mnie tego nie ma, jest tylko ,że "dzisiaj"...brakuje godziny...ja otwieram forum przez FF...może spróbuję wejść przez IE, może to wina przeglądarki jest...

weszłam przez IE i nadal nie widzę czasu...Za to forum się nieznacznie różni wyglądem...ale to taka kosmetyka tylko...i wolę forum przez FF :)

metis1
01-02-2010, 14:51
Mi nie doliczylo w pt +/- 5 napisanych postow :(
Moze to nie tragedia, ale zglaszam, skoro mozna, ze cos jest nie tak...

truscaffka
01-02-2010, 14:59
Mi nie doliczylo w pt +/- 5 napisanych postow :(
Moze to nie tragedia, ale zglaszam, skoro mozna, ze cos jest nie tak...

metis, tu akurat może być tak, ze jeśli pisałaś jakieś posty w dziale "sprzedam" lub "kupię", to tam wątki są usuwane (gdy już jakaś transakcja dojdzie do skutku), a tym samym i nasze posty...

Ilonsa
01-02-2010, 15:27
no dobra a teraz wytłumaczcie mi jak ajest różnica między "nowe posty" a "co nowego?":oops:

Meta
01-02-2010, 16:15
Mi nie doliczylo w pt +/- 5 napisanych postow :(
Moze to nie tragedia, ale zglaszam, skoro mozna, ze cos jest nie tak...
Z tego, co zauważyłam, wszystkie posty, pisane na tej bardzo nieczytelnej i w 3/4 niedziałającej wersji forum zostały potraktowane tak samo - istnieją, ale nie są doliczone do liczby postów użytkowników


no dobra a teraz wytłumaczcie mi jak ajest różnica między "nowe posty" a "co nowego?":oops:
żadna :)

Ilonsa
01-02-2010, 16:58
żadna :)

czyli nie jest ze mną tak źle bo właśnie nie znalazłam żadnej różnicy:D

mmadzik
01-02-2010, 18:31
Ja się loguję już piąty raz - niby pokazuje mi się "Dziękujemy za zalogowanie", ale przekierowuje mnie spowrotem do niezalogowanego forum :(

metis1
01-02-2010, 19:57
Z tego, co zauważyłam, wszystkie posty, pisane na tej bardzo nieczytelnej i w 3/4 niedziałającej wersji forum zostały potraktowane tak samo - istnieją, ale nie są doliczone do liczby postów użytkowników
żadna :)
No wlasnie, raczej to ten problem, bo nic nie pisalam na "Sprzedam".

mmadzik, tez tak mialam caly ranek. Pomoglo zaznaczenie tego ptaszka do zapamietania loginu/hasla. POtem juz mnie nie wyrzucalo.

pomidore
01-02-2010, 20:08
Ja dalej nie moge pisac za emotą, zdarza sie tez ze w ogole nie moge zejsc do niższej linii.

I jak klikam 2 razy w "odpowiedz nt temat" to wcale mi się okno zaawansowanej odpowiedzi nie włącza, zostaje w szybkiej odp.

Pordźcie bo już trace cierpliwość :(

pomidore
01-02-2010, 22:20
Jak się okazało przez cay dzień nie otrzymuję i nie dochodzą moje PM.

Skrzynkę mam prawie pustą, odbiorcy też maja miejsce.

aurora
01-02-2010, 22:29
Opcja szukania postów użytkownika też działa tylko od postawienia nowego forum, starszych postów nie wyszukuje.

emma
01-02-2010, 22:53
Hmm, mnie też denerwuje że wyskakuje szybka odp zamiast tak normalnie...

Ale chciałam napisać, że do tej pory nie wysyłało moich wiadomości. Jesli ta sie wyświetli to znaczy, ze problem już minął, ale w sobotę nic się nie udało.

Oj nie mogę się do tego obrazu przyzwyczaić, zwłaszcza, ze nie lubię niebieskiego:hide:

ewadbr
01-02-2010, 23:55
widzę wątki, w których jest kilka odpowiedzi i 0 odwiedzin :hmm:

http://www.chusty.info/forum/showthread.php?25923-antybiotyk-jak-poda%C4%87-bo-wymiotuje-%28
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?25921-Nocna-MASAKRA
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?25922-czy-komus-zaszkodzila-chusta

edit:

już nie, ale przez jakiś czas tak było.....

Jazzoo
02-02-2010, 00:00
Jak się okazało przez cay dzień nie otrzymuję i nie dochodzą moje PM.

Skrzynkę mam prawie pustą, odbiorcy też maja miejsce.

Ja dostalam twoje PM...;)

pomidore
02-02-2010, 00:08
Ja dostalam twoje PM...;)

Hmmm.. co ma dojść to dojdzie IMO:ninja:

Ale for real reszta mi nie działa:frown

Jazzoo
02-02-2010, 00:10
Opcja szukania postów użytkownika też działa tylko od postawienia nowego forum, starszych postów nie wyszukuje.

Jak ja szukalam na nazwe uzytkownika zostaly wyszukane wszystkie posty, stare tez.

aurora
02-02-2010, 00:12
Jak ja szukalam na nazwe uzytkownika zostaly wyszukane wszystkie posty, stare tez.

Ok, już widzę, dzięki.

Jazzoo
02-02-2010, 00:12
Ja odpisuje pokoleji, bo jak u mnie dziala to nie wiem za bardzo dlaczego u was to samo nie dziala. :confused:
Czy wszyscy wyczyscili ciasteczka, bo forum ma funkcje ktore do duzej czesci sa "cookiebased".

Jazzoo
02-02-2010, 00:19
Mi nie doliczylo w pt +/- 5 napisanych postow :(
Moze to nie tragedia, ale zglaszam, skoro mozna, ze cos jest nie tak...

Jak ja pisze nowy post to mi dolicza.
Tobie nie dolicza w dalszym ciagu? Czy ktos jescze ma z licznikiem problemy?
Przypominam tez ze jest 1 luty i zostaly skasowane watki na chustostraganie/bazarku pieluszkowym/w dziale REKLAMA/ Handmade...

Jazzoo
02-02-2010, 00:21
widzę wątki, w których jest kilka odpowiedzi i 0 odwiedzin :hmm:

http://www.chusty.info/forum/showthread.php?25923-antybiotyk-jak-poda%C4%87-bo-wymiotuje-%28
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?25921-Nocna-MASAKRA
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?25922-czy-komus-zaszkodzila-chusta

edit:

już nie, ale przez jakiś czas tak było.....

OK, bo ja tez widze paredziesiat odwiedzin w kazdym podanym watku.

ewadbr
02-02-2010, 00:22
Godzin w wątkach w co nowego nie będzie?
Bo ja nie widzę :roll:

Jazzoo
02-02-2010, 00:27
Godzin w wątkach w co nowego nie będzie?
Bo ja nie widzę :roll:

Jak pisalam to u mnie sa godziny wyswietlone, wiec nie wiem o co cho...:?
Posprawdzam jeszcze w ustawieniach...

ewadbr
02-02-2010, 00:36
http://img1.smyki.pl/1002/01/o/23340128402.jpg

tak to wygląda...czasu ostatniego postu w wątku nie ma :cry:

Meta
02-02-2010, 00:41
Tak sobie kombinuję, że brak godziny w nowych postach może być kwestią ustawionej rozdzielczości ekranu - ja mam większą niż Ty Ewo (tak mi z porównania Twojego screena z moim widokiem wynika) i u mnie godziny są, u Ciebie wygląda, jakby godzina się nie zmieściła :roll: (co byłoby trochę głupio tak BTW, bo przecież mogło przesunąć tę godzinę linijkę niżej...)

edit: u mnie wygląda to tak:

http://i291.photobucket.com/albums/ll314/Mecik/Techniczne/th_noweposty.jpg (http://s291.photobucket.com/albums/ll314/Mecik/Techniczne/?action=view&current=noweposty.jpg)



edit2: IMO mam rację z tym gdybaniem - u Ewy ucięło też za długi tytuł wątku, nie przeniosło brakującej części tytułu do drugiej linijki

aurora
02-02-2010, 00:42
http://img1.smyki.pl/1002/01/o/23340128402.jpg

tak to wygląda...czasu ostatniego postu w wątku nie ma :cry:

Ewa, a sprawdź, czy nie masz strony powiększonej. Jak ja sobie ustawię wersję dla niedowidzących, to mi też godzina znika.

Meta jak zwykle szybsza.

ewadbr
02-02-2010, 00:49
Z racji małego laptopa (10") mam ustawioną rozdzielczość 1024x600 i więcej nie mogę, bo nie widać mi wtedy całego ekranu.
W przeglądarce (opera) mam ustawiony widok strony na 100% i godziny nie widać...ale gdy teraz dałam na 90% to godzny się pokazały....tylko malutkie te literki.....:omg:

wcześniej mi wszystko wyświetlało :roll:
ale widzę, że teraz forum z inną rozdzielczością :roll:

mimka
02-02-2010, 00:50
a ja tylko zapytam...czy takie forum już zostanie???
bo jeśli tak, to muszę się poprzyglądać, oswoić, zobaczyć co nie gra, nauczyć się na nowo.
a jeśli nie..tzn.jeśli wróci zielona wersja identyczna to...to będę bardzo szczęśliwa...

ewadbr
02-02-2010, 01:15
jak to jest, że jak daję ogólnie na FORUM to mam godziny
http://img1.smyki.pl/1002/02/o/00081428402.jpg

a na CO NOWEGO? obcina mi kawałek z boku :hmm:

Jazzoo
02-02-2010, 07:48
a ja tylko zapytam...czy takie forum już zostanie???
bo jeśli tak, to muszę się poprzyglądać, oswoić, zobaczyć co nie gra, nauczyć się na nowo.
a jeśli nie..tzn.jeśli wróci zielona wersja identyczna to...to będę bardzo szczęśliwa...

Juz o tym pisalam... zielone forum bylo w wersji 3.7.4 a to jest wersja 4.0.1. Te dwie wersje nie sa jednakowe wiec musze poszukac nowy styl/skin/wyglad dla tej wersji forum.
W tej chwili wesja 4.0.1 jest tak nowa ze nie ma za bardzo wyboru i jeszcze trzeba pamietac ze musa byc polski jezyk, co jeszcze bardziej ogranicza mozliwosci. :(

Na razie bedzie ten wyglad co jest, nie wiem niestety na jak dlugo...zobaczymy czy sie da zmienic kolor ale funkcjonalnosc bedzie taka jak jest. Nie bedzie juz takie forum jakie bylo bo po prostu nie idzie, nie ma takiej mozliwosci.

metis1
02-02-2010, 09:27
Jak ja pisze nowy post to mi dolicza.
Tobie nie dolicza w dalszym ciagu? Czy ktos jescze ma z licznikiem problemy?
Przypominam tez ze jest 1 luty i zostaly skasowane watki na chustostraganie/bazarku pieluszkowym/w dziale REKLAMA/ Handmade...

Wczoraj juz mi doliczalo, bylo ok. Nie mam tych pisanych w piatek (w weekend nie zagladalam na forum).

ewadbr
02-02-2010, 11:41
Juz o tym pisalam... zielone forum bylo w wersji 3.7.4 a to jest wersja 4.0.1. Te dwie wersje nie sa jednakowe wiec musze poszukac nowy styl/skin/wyglad dla tej wersji forum.
W tej chwili wesja 4.0.1 jest tak nowa ze nie ma za bardzo wyboru i jeszcze trzeba pamietac ze musa byc polski jezyk, co jeszcze bardziej ogranicza mozliwosci. :(

Na razie bedzie ten wyglad co jest, nie wiem niestety na jak dlugo...zobaczymy czy sie da zmienic kolor ale funkcjonalnosc bedzie taka jak jest. Nie bedzie juz takie forum jakie bylo bo po prostu nie idzie, nie ma takiej mozliwosci.



a nie można wrócić do poprzedniej wersji, czy musi być najnowsza:ninja:

Jazzoo
02-02-2010, 13:03
a nie można wrócić do poprzedniej wersji, czy musi być najnowsza:ninja:

Niestety nie mozna...z jakiegos powodu wypuszcaja nowe wersje.
vBulletin juz dlugo powiadamial ze sa nowe wersje ale dopoki dzialala ta ktora mielismy to nie przechodzilismy, jak sie zaczelo juz cos sie dziac nie tak to bylismy zmuszenie...

Jazzoo
02-02-2010, 13:06
to napewno mozna porownac do programow ktore sie ma na komputerze, ktore co jakis czas powiadamiaja ze sa nowe pliki/upgrades (czy jakto tam sie nazywa) do sciaganiecia, i sie powinno miec najnowsza wersje zeby dzialal program tak jak powinien...tak mi sie wydaje, ale nie jestem ekspertem komputerowym ;)

ewadbr
02-02-2010, 13:07
Niestety nie mozna...z jakiegos powodu wypuszcaja nowe wersje.
vBulletin juz dlugo powiadamial ze sa nowe wersje ale dopoki dzialala ta ktora mielismy to nie przechodzilismy, jak sie zaczelo juz cos sie dziac nie tak to bylismy zmuszenie...


Jazzoo, a można zmienić rozdzielczość wyświetlania forum*:ninja:

Z tego co widziałam, to nie tylko mi forum nie mieści się na ekranie*:roll:


edit: a o co chodzi z tymi *, ja ich nie wpisuję....

sabcia
02-02-2010, 13:19
Jeżeli się powtarzam, to przepraszam, ja np. Nowo subskrybowane tematy mam po kliknięciu na "ustawienia" i tam pod datą i godziną nie wyświetla mi, kto ostatnio napisał.
Chciałabym się jeszcze przyczepić do tła. IMO sygnatura się za mało wyraźnie od postu oddziela i czasem czytam jakiś post z rozpędu z sygnaturą, i się zastanawiam o co chodzi

emmaline
02-02-2010, 13:22
mi działa wszystko ok, jak na razie ( ztego co korzystałam :P)
ale
jakby można to chętnie poproszę nick zamienić kolorem z chustostatusem - bo teraz nick małowidoczny jest.

marjanna.b
02-02-2010, 14:01
Jazzoo - jeżeli chodzi o czysto wizualne poprawki (typu właśnie odróżnienie stopki od postu, powiększenie nazwy użytkownika, czy zmiana kolorów tła/pasków/czcionki) to mogę posprawdzać w których plikach i gdzie konkretnie zmiany trzeba ponanosić.
O sygnaturce już pisałam wcześniej, powiększenie nazwy użytkownika to też tylko zmiana font-size, ewentualnie kolor.
Bardzo proste i nie wymaga dużej wiedzy informatycznej (jak się wie gdzie i jak szukać :) )

m.

rangiroa
02-02-2010, 14:45
kurcze a ja wogole to mam problemy z zalogowaniem sie niby loguje sie a potem okazuje sie ze nie jestem jakies dziwne

Jazzoo
02-02-2010, 16:32
Jazzoo - jeżeli chodzi o czysto wizualne poprawki (typu właśnie odróżnienie stopki od postu, powiększenie nazwy użytkownika, czy zmiana kolorów tła/pasków/czcionki) to mogę posprawdzać w których plikach i gdzie konkretnie zmiany trzeba ponanosić.
O sygnaturce już pisałam wcześniej, powiększenie nazwy użytkownika to też tylko zmiana font-size, ewentualnie kolor.
Bardzo proste i nie wymaga dużej wiedzy informatycznej (jak się wie gdzie i jak szukać :) )

m.

O, poprosze o pomoc. :) Ulatwi ogromnie... :)

natala
02-02-2010, 16:55
kurcze a ja wogole to mam problemy z zalogowaniem sie niby loguje sie a potem okazuje sie ze nie jestem jakies dziwne

mnie sie tez tak wczoraj zrobilo - podziekowalo za zalogowanie, a potem sie okazalo, ze mnie wcale nie ma. jak sie probowalam zalogowac od nowa to juz nie moglam, to paru probach w koncu doczytalam co mi wyswietla - komunikat, ze bylo bledne logowanie i mnie zablokowalo na 15 minut. dzis rano zalogowalam sie juz bez problemu...

rangiroa
02-02-2010, 19:19
mnie sie tez tak wczoraj zrobilo - podziekowalo za zalogowanie, a potem sie okazalo, ze mnie wcale nie ma. jak sie probowalam zalogowac od nowa to juz nie moglam, to paru probach w koncu doczytalam co mi wyswietla - komunikat, ze bylo bledne logowanie i mnie zablokowalo na 15 minut. dzis rano zalogowalam sie juz bez problemu...
u mnie jest cos o przekierowaniu przeglarki, ze po logowaniu wlasnie nie przekierowuje

natala
02-02-2010, 20:40
u mnie ewidentnie pomaga wcisniecie opcji "pamietaj mnie". bez tego mi wyswiela komunikt o nieprawidlowej nazwie uzytkownika...

skafandrami
03-02-2010, 08:10
u mnie ewidentnie pomaga wcisniecie opcji "pamietaj mnie". bez tego mi wyswiela komunikt o nieprawidlowej nazwie uzytkownika...

Oo, dzieki! Pomoglo. Nie chcialo mnie zalogowac, choc bylo napisane "dziekujemy za zalogowanie sie" - tak od wczoraj. A przed chwila wcisniecie opcji zapamietaj mnie rozwiazalo sprawe :)

usia
03-02-2010, 13:35
ja tylko bym chciała żeby dawało znaki o nowych wiadomościach, bo narazie nic mi się nie wyświetla że mam nowe dopiero jak wejde to widze że mam:roll:

rangiroa
03-02-2010, 18:00
u mnie ewidentnie pomaga wcisniecie opcji "pamietaj mnie". bez tego mi wyswiela komunikt o nieprawidlowej nazwie uzytkownika...

tez zauwazylam ze tak dziala zanim jeszcze Ty napisalas

Meta
03-02-2010, 18:05
HA!!! Znalazłam coś :ninja:
Załamywałam dziś ręce nad nowym szukajem i jego ograniczonością - aż w widoku zaawansowanego wyszukiwania wpadł mi w oko przycisk "Szukaj inaczej" (http://www.chusty.info/forum/search.php?search_type=1) (w prawym górnym rogu pola wyszukiwania) - i są wszystkie opcje, które były w starej wersji :)

Tak, tak, wiem - to tylko ja się tym ekscytuję ;-) :lool::lool::lool:

Ilonsa
03-02-2010, 18:11
Tak, tak, wiem - to tylko ja się tym ekscytuję ;-) :lool::lool::lool:

Normalnie jesteś moją idolką :lool::lool::lool:

Jazzoo
03-02-2010, 21:50
marjanna.b dziekuje za pomoc.

3oko zmienil/pogrubil linje miedzy postem a suwaczkiem.

erithacus
03-02-2010, 21:52
Oj, ale chyba lekko przesadził :)

Ilonsa
03-02-2010, 21:57
Oj, ale chyba lekko przesadził :)

moim zdaniem jest ok.

dankin-82
04-02-2010, 10:53
ja osobiście nadal mam problem z postami, tzn pisze wysyłam i niby poszło ale jak wchodze na temat gdzie się udzielałam nie ma ni jednego,sprawdzam kilkakrotnie, no więc pisze kolejny raz i po tym pojawiają się oba, ten co wcześniej pisałam i się rzekomo nie pojawił i świeżutki

dankin-82
04-02-2010, 10:54
ooo i znowu to samo buuuu

fizbach
04-02-2010, 11:35
Przejrzałam posty i chyba nikt o tym nie pisał.
W poprzedniej wersji można było łatwo wejść do subskrybowanych wątków. Teraz kiedy wchodzę do swoich ustawień to muszę dopiero kliknąć "Subskrybcje", żeby się pokazały. Co więcej pokazuje wtedy wszystkie wątki, a nie te, w których są nowe posty :(

Meta
04-02-2010, 11:44
U góry masz "Szybkie menu" i tam są subskrypcje, więc chyba podobnie szybko jak w starej wersji da się je przeglądać

myrra
04-02-2010, 12:04
A czy jest gdzieś opcja zwiększenia liczby PM? Bo ja mam jakoś dziwnie - limito ok 90 a przy 50-ciu juz mi pokazuje, że skrzynka zapchana :(

Meta
04-02-2010, 12:25
Limit jest ustawiony na 200 wiadomości wodebranych i wysłanych. Może masz dużo w wysłanych?

myrra
04-02-2010, 12:48
Meta - dzięki. Sierota jestem i się nie połapałam. Poczyściłam i jest ok :)

JoShiMa
05-02-2010, 16:56
Nie śledziłam całego wątku za co z góry przepraszam. Działają Wam albumy? Ja nie mogę dodać żadnego zdjęcia :(

Ilonsa
10-02-2010, 11:17
Ja nadal mam problem z oglądaniem zdjęć. Zazwyczaj widzę tylko pierwsze a później na fotki nakładane są następne posty a między nimi widać tylko fragmenty fotek.

matka.kobitka
10-02-2010, 11:42
Nie wiem czy nie mogę znaleźć, czy też nie ma opcji robienia kopii wiadomości?


Teraz zauwazylam ze jak klikam RAZ na "odpowiedz na ten temat" to wchodze w szybka odpowiedz, ale jak klikam DWA razy to wchodze do drazu w zaawansowana edycje.
to bardzo fajna opcje - dzięki!



Na razie bedzie ten wyglad co jest, nie wiem niestety na jak dlugo...zobaczymy czy sie da zmienic kolor ale funkcjonalnosc bedzie taka jak jest. Nie bedzie juz takie forum jakie bylo bo po prostu nie idzie, nie ma takiej mozliwosci.
i bardzo dobrze - jestem fanką nowego!!!

Meta
10-02-2010, 12:07
Nie wiem czy nie mogę znaleźć, czy też nie ma opcji robienia kopii wiadomości?
Da się robić kopie, ale już niestety nie jednym kliknięciem, jak wcześniej :(
Trzeba wejść w odebrane, zaznaczyć wszystkie, pod wiadomościami jest przycisk "Wybrane wiadomości (liczba)" - i tam można zaznaczyć jako co chce się je pobrać. To samo w folderze wysłane (nie znalazłam nigdzie funkcji hurtowego pobierania wiadomości).


W ogóle to po tych kilku dniach działania na tej wersji forum doszłam do wniosku, że jest ona jedną wielką pomyłką twórców. Nie wiem, jak w administrowaniu, może jest lepiej - ale dla użytkownika ZNACZNIE straciło na funkcjonalności. To, co mi przeszkadza najbardziej, to konieczność dodatkowego klikania prawie wszędzie :mad :
- Przy tytule wątku jest ikonka "Idź do pierwszego nieprzeczytanego posta" - niestety odsyła jedynie do ostatniej strony wątku, a tam trzeba kliknąć jeszcze raz w "Pokaż pierwszy nieprzeczytany" u góry strony
- Żeby mieć pełną edycję postów, trzeba dwa razy kliknąć w Odpowiedz, albo zamiast tego wybrać (po Odpowiedz) edycję zaawansowaną
- To, co mnie wkurza na maksa :mad: jeśli wyszukuję coś i zaznaczam, że ma wyświetlać jako posty, a nie tytuły wątków - to i tak wyświetla tytuły wątków, trzeba dopiero kliknąć w każdy z osobna, żeby przeniosło do odpowiedniego posta (wcześniej w wyświetlaniu jako posty pokazywało fragment każdego wyszukanego posta, od razu można było się zorientować, czy jest w nim to, czego się szuka)
- To samo, co powyżej - w funkcji pokazywania postów danego użytkownika
- Kopie prywatnych wiadomości trzeba teraz robić dookoła :(
- A Szukaj to teraz jedna wielka porażka - nie dość, że w wersji domyślnej jest mocno okrojony i żeby dostać się do porządnych opcji wyszukiwania, trzeba sobie dodatkowo poklikać, to jeszcze nie znajduje połowy zapytań (wcześniej znajdował bez problemów). Wiem, że 3oko miał nad tym pracować, ale tak mnie naszło pytanie: A DLACZEGO WŁAŚCIWIE TRZEBA TO ROBIĆ? Rozumiem, że przy zmianie z phpBB na vBulletin mogło to być wymagane - ale przy uaktualnieniu wersji forum? Toż to prawdziwa porażka (autorów vBulletin, nie naszych adminów :))...

Żeby nie było, że tylko narzekam ;) - ja doceniam pracę włożoną, ale mam nadzieję, że BARDZO szybko wyjdzie kolejne, przyjazne dla użytkowników uaktualnienie :roll:

ewadbr
10-02-2010, 12:10
też uważam, że ta wersja vBulletin jest strasznie kulawa :duh:
nie ma to jak ulepszanie dobrego ....

edit: oczywiście chodzi mi o twórców vBulletin :mad:

pomidore
10-02-2010, 18:13
Mi się coś popsuło :( Widzę porozsuwane okna postów, w niektórych miejscach mam puste przerwy mięzy postami, a jak są foty to nagle się ucinaja np. w połowie zdjęcia.

I ten znaczek funkcji "raportuj zły post" przesunął się na środek dolnej linii.

Akacja
12-02-2010, 14:30
Mi się coś popsuło :( Widzę porozsuwane okna postów, w niektórych miejscach mam puste przerwy mięzy postami, a jak są foty to nagle się ucinaja np. w połowie zdjęcia.

I ten znaczek funkcji "raportuj zły post" przesunął się na środek dolnej linii.

Mam tak samo.

yetta
14-02-2010, 01:03
Mnie nie przychodzą powiadomienia na e-mail, wczoraj było ok, dzisiaj nie dostałam ani jednego.

Wlaszczka
15-03-2010, 18:51
Chyba tego nie było w tym wątku.
W poprzednim forum była taka możliwość przeglądania wątków napisanych przez daną osobę. Wchodziło się w to z profilu. Teraz, gdy chcę znaleźć swoje wątki i wchodzę w swój profil widzę tylko "znajdź posty" (pod zdjęciem i kopertką "wyślij wiadomość").
Czy Wy umiecie szukać wątki stworzone przez użytkownika?
A jeśli, nie da się z tym nic zrobić to mam drugi problem. Gdy wyświetlają się już mi te napisane przeze mnie posty, to nie widzę, kto je stworzył. Jest tylko mój nick i to w dwóch miejscach. Pod tytułem i po prawej stronie pod nazwą forum w którym się mieści.

Mam nadzieję, że nie zamotałam za bardzo.

Meta
15-03-2010, 18:56
Chyba tego nie było w tym wątku.
W poprzednim forum była taka możliwość przeglądania wątków napisanych przez daną osobę. Wchodziło się w to z profilu. Teraz, gdy chcę znaleźć swoje wątki i wchodzę w swój profil widzę tylko "znajdź posty" (pod zdjęciem i kopertką "wyślij wiadomość").
Czy Wy umiecie szukać wątki stworzone przez użytkownika?

Ano tutaj wyszukiwanie wątków danego autora jest bardzo zamotane
Wchodzisz w Zaawansowane wyszukiwanie (http://www.chusty.info/forum/search.php), a tam, po prawej stronie ramki u góry jest opcja Szukaj inaczej (http://www.chusty.info/forum/search.php?search_type=1) --> wpisujesz nazwę użytkownika i obok niej wybierasz Szukaj tematów rozpoczętych przez użytkownika.

A co do tego wyświetlania autora wątku, w którym jest Twój post, to mnie też denerwuje - i brak autora i w dodatku brak podglądu posta :mad:

zuo
15-03-2010, 23:40
rozsuwaja mi sie posty - czasami /szczegolnie jak sa foty/
jak wstawie emotka z listy po prawej - nie moge ZA NIM juz nic napisac - bo mnie nie wpuszcza...
ale da sie z tym zyc ;)

pomidore
16-03-2010, 14:07
rozsuwaja mi sie posty - czasami /szczegolnie jak sa foty/
jak wstawie emotka z listy po prawej - nie moge ZA NIM juz nic napisac - bo mnie nie wpuszcza...
ale da sie z tym zyc ;)

Zuolu miałam/mam to samo niestety. Rozjechane posty, z fotami uleczyła mi funkcja "widok zgodności" (u góry w pasku intern. obok ikoy "odśwież") albo odświeżenie strony.

Po wtawieniu emoty nadal nie moge pisac dalej, wkurza mnie to strasznie:twisted:

No i baaaaaaardzo brakuje mi starego szukaja :(