PDA

Zobacz pełną wersję : mini la la



Malina
27-01-2010, 15:24
A te pieluchy? ktos cos wie i chcialby sie podzielic?
chyba Pondo je miala w swoim stosiku pieluszkowym.

green_naranja
27-01-2010, 15:51
ja tez mam

-sa sliczne
-lekkie jak piorko
-zgrabnie leza na pupie
-dopasowane w nozkach
-mega szybko schna po wypraniu
-po zasikaniu kieszonka pozostaje wlasciwie sucha (nie wiem co za czarodziejskie wlasciwosci tego mikropolaru), wystarczy wymienic wklad w minilalce tylko-jesli nie chce sie od razu po pierwszym siknieciu zyrzucic pieluchy do prania:)
-dolaczone wklady maja regulowana dlugosc , ogolnie rozmiar kieszonki pozwala jednak na stosowanie roznego rodzaju wkladow.
polecam z czystym sumieniem.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/xd/ji/gtf1/7w5u27uUELHOzyvLsB.jpg

rzeczona pieluszka po lewej stronie na samym dole.

Malina
02-02-2010, 19:38
Dzieki, Green Naranja :)
Zamowilam sobie, podobno dzis poszly!
Podoba mi sie okreslenie minilalalka ;P
dolacze sie do recenzji jak przetestujemy.

Olapio
09-02-2010, 21:56
Mamy jedna Lalę ;) kolor black damask

pieluszka jest super, leciutka, cienka, zgrabna, fajny wkład (bardzo chłonny) ale wilgoć czuć, może troche mniej niż w innych kieszonkach ale jednak, a zreszta nawet jakby nie było czuc to jednak nasikane i pomimo zmiany wkładki nie załozyłabym ponownie na pupę :omg:

Malina
10-02-2010, 12:47
Ja mam wrecz ochote na kolejna:) TYlko nei wiem, jaki kolor;) NIestety, zakup sobie jeszcze poczeka.... Najchetniej to sprawilabym sobie jeszcze z 10 mini lal...
Pielucha lekka jak piorko, swietnie sie uklada. Chlonnosc tez zadziwiajaco dobra, a straszyli na stronie, ze nie bardzo;)
Wklad dluugo schnie. I faktycznie, wydaje sie zupelnie sucha w srodku!
JEst tak lekka i cienka, ze z powodzeniem mozna przeprac recznie.
Podoba mi sie ten pul bawelniany, ciekawa jestem, jak bedzie znosil uzytkowanie....

Pondo
17-02-2010, 21:20
Przyznam ,że w przypadku tej pieluch rządzi mną moda:)
Pielucha kilka razy mi przeciekła. Wkład długo schnie.
Ale ..Moje kimonoplum kocham:)
Jest miękka , leciutka, lubię ten PUL niby nie PUL. Jest bajerancko piękna.
Jak idę do lekarza to ją wciskam na Balbinkę.
Zdecydowanie przynajmniej jedna powinna być w każdym pieluchowomaniackim stosiku:)

pomidore
18-03-2010, 14:52
Od ponad miesiaca uzywamy mini la li i zdecydowanie mogę polecić. Pieluszki nie tylko lekkie, zgrabne, chłonne rewelacyjnie to do tego są śliczne po prostu :) Wśród moich pieluszek, są w czołowce.

Wkłady schną średnio długo, IMO tak samo jak IB SIO. Za duży atut uważam to, ze żadne plamy się ich imają :)

Sylaba
18-03-2010, 15:39
dziewczyny a gdzie w PL można je kupić bo przegladam sklepy i nie widzę ?

Mag
18-03-2010, 15:42
w mamazen.pl
nie patrz na ceny;)

lawendax
18-03-2010, 16:34
dziewczyny a gdzie w PL można je kupić bo przegladam sklepy i nie widzę ?
Zostały ostatnie sztuki bo i u producenta już nie ma. Na wiosnę mają być nowości :-)

Sylaba
18-03-2010, 20:18
No widzialam wlasnie że dwa wzory zostały ale za to jakie odjechane. Jezeli wszystkie pieluszki sa takie to czekam niecierpliwie do wiosny na nowe wzory. A wiosna już za 3 dni :jump:

lawendax
18-03-2010, 20:29
No widzialam wlasnie że dwa wzory zostały ale za to jakie odjechane. Jezeli wszystkie pieluszki sa takie to czekam niecierpliwie do wiosny na nowe wzory. A wiosna już za 3 dni :jump:
No fakt ale nowe Mini Lale gdzieś w kwietniu będą :-)

pomidore
18-03-2010, 21:47
No fakt ale nowe Mini Lale gdzieś w kwietniu będą :-)

A wiadomo już jakie wzory?

lawendax
18-03-2010, 21:51
A wiadomo już jakie wzory?
Jeszcze nie :-)

NiLLi
18-03-2010, 22:14
Ja właśnie dzisiaj dostałam pieluszkę i czeka na pranie. Widzę same pozytywne komentarze, więc pewnie z uroczym wyglądem idzie w parze praktyczne użytkowanie :)

Malina
19-03-2010, 15:56
Lavendax, ja juz sie nie moge doczekac tych nowych wzorow!
jak dostaniesz cynk, to daj znac;) Czasami sobie sprawdzam na blogu mini la la, he he, ale jeszcze nic nie ma.
NIe wiem, czy bedzie mnie na stac na kolejny model, dla samego faktu posiadania pieknej pieluchy, ale co tam;)
Ten pul bawelniany jest fantastyczny. Moze faktycznie nie nadaje sie n a dlugie podroze i noce, ale na dzien - cos pieknego!
Mysle, ze szczegolnie w lecie, podczas upalow sie sprawdzi! I dlatego pewnie bedziemy potrzebowac kolejnej:D :D
Sluchaj, masz gdzies zdjecia calej pieluchy z taxi circle?
Green Kids ma tez pieluchy z bawelnianym pulem, zupelnie inne od mini lali, mniej wytworne, ale rowniez fantastyczne, zwlaszcza tegoroczna seria.

NiLLi, jaki masz wzor? Zobaczysz, polubicie sie:)

NiLLi
31-03-2010, 22:53
Ja mam tą czarną w żółte i białe wzorki :)

Malina
01-04-2010, 12:15
NiLLi, to koniecznie wstaw zdjecie, jak sie ten wzor prezentuje na calej pieluszce, pls!!:)

NiLLi
02-04-2010, 15:05
A proszę Cię bardzo :) zaraz wstawię zdjęcie.

http://picasaweb.google.pl/105157494472935597054/Pulpit#5455526413929399058

Malina
07-04-2010, 12:54
NiLLi, dziekuje:)
Piekna jest! Taka bardziej wyrafinowana.
Wszystkie bym chyba chciala miec;)

peluche
23-05-2010, 15:47
kurcze, że też pielucha może się wpisywać w krag mody, normalnie miałam już tu nie wchodzic i nie pragnac już zadnej z pieluch, a tu prosze :D

filipinka
04-07-2010, 17:58
mini la le pokochalam miloscia pierwsza. mam jedna ze "starej" kolekcji i trzy z nowej. no i pragne miec wiecej...:)

sa super zgrabne, chlonne, schna w przyzwoitym czasie. bardzo podoba mi sie ten bawelniany PUL zewnetrzny. teraz latem w tych upalach od samego patrzenia na warstwe zewnetrzna typu minky robi mi sie goraco.

bania
17-08-2010, 19:59
Dziewczyny, a te "nowe" równie dobre jak "stare". Bardzo mi się podobają te pieluszki i chciałam kupić jedną, ale przeczytałam w stosikowym wątku, że te nowe jakieś niedobre są... Napiszcie cosik proszę...

demona
23-08-2010, 21:41
Moja lalka doleciała i rzeczywiście potwierdziło się info od Was, że te nowe gumowate i wogóle jakieś wypłowiałe, ALE tylko do pierwszego prania. Meszek sprawiający takie wrażenie po praniu i ręcznym ścieraniu - zszedł, a pod spodem bawełniany rewelacyjny PUL. Żaden gumowaty, tylko taki "oddychający". Krój i wzór super! Zgrabne jak IB, a przy tym śliczne. Duży wkład, dla nie na plus, że wąski. DZiś testujemy na noc.

filipinka
23-08-2010, 23:12
Dziewczyny, a te "nowe" równie dobre jak "stare". Bardzo mi się podobają te pieluszki i chciałam kupić jedną, ale przeczytałam w stosikowym wątku, że te nowe jakieś niedobre są... Napiszcie cosik proszę...

na pewno zdjecia nowych mini lali maja kolory duzo zywsze niz sa one w rzeczywistosci. stad pewnie niektore uzytkowniczki moga byc zawiedzione nowa seria. jak dla mnie pul sprawuje sie bez zarzutu. no moze wkladki powinny byc troche szersze, ale ja akurat mam dziecko-szparag, wiec ta mala niedoskonalosc jest do zaakceptowania

demona
23-08-2010, 23:17
Filipinko a ścierałaś ten meszek? w mojej pieluszce pod meszkiem kryły się żywe kolory:)

filipinka
23-08-2010, 23:38
Filipinko a ścierałaś ten meszek? w mojej pieluszce pod meszkiem kryły się żywe kolory:)

u mnie ten "meszek" zauwazylam tylko na tej pieluszce:

http://www.cheeksandcherries.co.uk/acatalog/minilala_floriade400.jpg

ale myslalam, ze to ja nawalilam i byc moze wypralam ja w towarzystwie czegos wlochatego. w zadnej z moich pieluch kolor na zywo nie jest na pewno taki "zywy" jak na fotkach.

sprobuje przy jakiejs sposobnosci sfotografowac pupe lub sama pieluche mojej malej.

demona
23-08-2010, 23:47
Obfoć proszę bo sobie właśnie ją zamówiłam:)
Ja miałam meszek na birdcage forrest

filipinka
25-08-2010, 23:31
Obfoć proszę bo sobie właśnie ją zamówiłam:)
Ja miałam meszek na birdcage forrest

mam fotki. jedna w "akcj". jakos wydaje mi sie malo ostre to zdjecie, a probowalam kilka razy:

http://images50.fotosik.pl/331/fd2de3a8719d7e15med.jpg

oraz stara i nowa mini la la. no tu mi kolor tej nowej jakis duzo zywszy niz faktycznie jest:

http://images40.fotosik.pl/327/12d524550a122ee8med.jpg

a ta trzecia z przewaga niebieskiego oczekuje na pranie, wiec jej nie fotografowalam:)

demona
25-08-2010, 23:49
Rzeczywiście bladawe. Birdcage forest taki nie jest. Obfoce jak wyschnie

Malina
26-08-2010, 01:28
Dziewczyny, a te "nowe" równie dobre jak "stare". Bardzo mi się podobają te pieluszki i chciałam kupić jedną, ale przeczytałam w stosikowym wątku, że te nowe jakieś niedobre są... Napiszcie cosik proszę...

Demona, ten pul nie moze byc bawelniany, bo jest poliestrowy, z zalozenia;)
No wlasnie, moja oblazi za kazdym praniem. To cos wiecej niz meszek! Zebralam ten dzisiejszy i obfoce jego ilosc jak mi sie uda. Kolory pod nim wcale nie bardziej zywe.
Chociaz faktycznie, juz jakby ciut mniej gumowa;) Zaczelam uzywac do piaskownicy ostatnio, nie zal mi bedzie, jak cos sie stanie, no i taka pancerna jest.
Nowe wklady do mini lal mialy byc juz szyte w australii, tamte poprzednie szyte w chinach byly z niepranego bambusa, a on ma to do siebie, ze sie kurczy. Podobna niedorobka jest w cushie tushie, dlatego sie ten polar na wkladkach sie tak marszczy. Wkurza mnie to, bo obie pieluchy kosztuja sporo i sie nazywaja luksusowe, czy cos kolo tego;) I o ile starym lalom to wybaczam, to nowym nie moge! No i to sciaganie meszku za kazdym razem;) I naprawde mi szkoda, bo wyszlo na to, ze wlascicielka przyoszczedzila na jakosci pula i wyszlo co wyszlo. A same wzory naprawde bardzo mi sie podobaja.

Filipinko, faktycznie wyblakle sa te kolory, ale jakos sie lepiej prezentuja niz ta moja. Chociaz moze za 100 pran tej mojej sie poprawi;) O ile kolory sie nei spiora calkowicie, bo sie spieraja od pierwszego prania;)
W sumie

mamaani
22-09-2011, 08:44
Pragnę właśnie tej pieluszki...choć rzepów nie lubie:hide:.
Macie może?Lubicie?Jak się wam sprawuje?

Anyczka
22-09-2011, 10:09
Mnie bardzo rozczarowała. Kupiłam, bo piękna w istocie - i w realu tak samo śliczna jest, jak an zdjęciach. Ale nam uparcie przeciekała po tej bawełnie, którą jest obszyta, przy gumkach.
Ale uczciwie muszę przyznać, że Aginia, która ją ode mnie kupiła na bazarku, była chyba zadowolona, więc może to tylko nam przeciekało?

mamaani
22-09-2011, 10:18
Mnie bardzo rozczarowała. Kupiłam, bo piękna w istocie - i w realu tak samo śliczna jest, jak an zdjęciach. Ale nam uparcie przeciekała po tej bawełnie, którą jest obszyta, przy gumkach.
Ale uczciwie muszę przyznać, że Aginia, która ją ode mnie kupiła na bazarku, była chyba zadowolona, więc może to tylko nam przeciekało?
to już 2 opinia dziś, że właśnie po tej bawelnie przecieka...a ja właśnie potrzebuję takiej która nie przecieka:hide:

pomidore
22-09-2011, 10:20
http://chusty.info/forum/showthread.php?t=25612&highlight=mini+lala

:)

mamaani
13-10-2011, 21:27
:Ddzięki bardzo