PDA

Zobacz pełną wersję : good mama



Malina
27-01-2010, 15:22
http://shop.thegoodmama.com/category_s/20.htm

ktos uzywal?
to formowanki, w uk i us podobno pieluchy legenda ;-)
tak sie zastanawiam, czy nie nabyc...

yetta
30-01-2010, 17:28
Oglądałam je kiedyś z zachwytem. Ale cena i do tego przesyłka. Formowanka mercedes. :lol: Bo one chyba nie z PULu. :ninja:

Malina
02-02-2010, 19:39
Yetta, tak to formowanki one size. Chociaz wersja 'the one' podobno nie przecieka;)
Nie pokusilbys sie na uszycie podobnego cuda?

formichiere
02-02-2010, 19:58
Oglądałam je kiedyś z zachwytem. Ale cena i do tego przesyłka. Formowanka mercedes. :lol: Bo one chyba nie z PULu. :ninja:
właśnie cena zaporowa jak dla mnie

Malina
02-02-2010, 20:07
właśnie cena zaporowa jak dla mnie
Dla mnie tez. 22-24 f za formowanke, w dodatku nawet nie 'nocna' to lekka przesada. Moze kupie jakas uzywana, jesli mi sie spodoba.

yetta
02-02-2010, 21:38
Malina... a co to znaczy wersja 'the one'?:D
No cóż za granicą widać są osoby, które mogą sobie pozwolić na formowanki za taką cenę. ;)

Aloha
03-02-2010, 09:46
Wewnątrz jest welur bambusowy, stąd m.in. taka cena :D

BejbiDżaga
03-02-2010, 12:57
Wewnątrz jest welur bambusowy, stąd m.in. taka cena :D

Malina! jesteś wielka ja od pół roku szukam tych formowanek i nic........... wchodzę na forum a tu proszę są :) widocznie zbyt rzadko tu bywam:lol:
kurcze ale z USA to raczej nie kupię, gdyby to było chociaż w europie :twisted:

Moja koleżanka, która namówiła mnie na wielo, ma te formowanki. Ona ma ciotkę w USA i jej przywiozła kilka świetnych pieluch m.in te właśnie. Tam rzeczywiście jest welur bambusowy, bardzo przyjemna tkanina, niewiarygodnie miękka.

Ja byłam wtedy w ciąży jak je oglądałam i miałam już niezły misz masz w głowie od tych otulaczy, wkładek, kieszonek itp itd :bduh:chyba każda poczatkująca tak ma :mrgreen:
No ale wracając do tematu to koleżanka wtedy miała je od kilku dni i w zasadzie nie testowała jakoś intensywnie, była zadowolona przez te kilka dni co je uzywała, jak jest teraz to nie wiem.
Bardzo chętnie bym zobaczyła jak wygląda ta formowanka po kilku dobrych miesiacach używania. Jak pojadę do teściowej na święta do Niemiec to odwiedzę może tę koleżankę i wybadam teren:mrgreen:

Te zalinkowane formowanki są śliczniusie :heart::beat::beat: jednak cena nawet dla mnie nie do przejścia :roll: wcześniej nie wiedziałam ile kosztują, a jeszcze koszty wysyłki z USA :roll: ehhh a już myślałam, ze stanę się szczęśliwą posiadaczką.


Bardzo chętnie bym odkupiła taka pieluszkę, nawet używaną (chociaż wolę pachnące nowością :mrgreen:) - może ktoś ma i się podzieli, plisssssssss :oops:

yetta
03-02-2010, 13:42
Sama chętnie nabyłabym jedną taką pieluszkę na próbę, bo ładniusie. Tylko ta cena.
Mam pieluszkę ze zwykłego weluru i schnie jak frota bambusowa, dosyć sporo.

A welur bambusowy też na pewno milutki, ale welur z bambusem jeszcze dłużej będzie schnął.

Ale pieluszki welurkowe milutkie rzeczywiście. Także coś za coś. :D

formichiere
03-02-2010, 13:51
formowanki babybeehinds są z takiej fajnej bambusowej tkaniny (ja się na materiałach nie znam więc nie wiem co to dokładnie), frota to to nie jest. też miłe.

Aloha
03-02-2010, 14:13
Aniu, podlinkuj do opisu babybeehinds to może rozpracujemy co to za materiał :D

Co do weluru bambusowego, schnie raczej tak samo jak zwykły welur. Wg mnie czas schnięcia zależy chyba bardziej od grubości samego materiału niż od tego czy bambus czy bawełna. We Flexi Totsie welur schnie bardzo szybko, dużo szybciej niż gruba frota bambusowa (np. takiej grubości jak w PD bambusowa noc).

formichiere
03-02-2010, 14:15
Aniu, podlinkuj do opisu babybeehinds to może rozpracujemy co to za materiał :D
Made from 10% polyester, 30% certified organic cotton and 60% bamboo fleece,
bamboo fleece to chyba polarek bambusowy, jest milutkie ale żeby od razu polar ;-)

Aloha
03-02-2010, 14:19
No to jednak nie welur. Ten bamboo fleece to tylko z wyglądu taki polar, miękki itd, ale właściwości polaru nie ma :D.

Malina
03-02-2010, 14:27
http://shop.thegoodmama.com/product_p/4128-62-016.htm

Te. One nei przeciekaja, bo maja waterproof feature, ale czy jest nim pul, to nie wiem.
Taka to bym sobie sprawila:mrgreen:
Nie wszystkie maja welur bambusowy, niektore, tak jak ta powyzej, bawelniany.

Zamowilam sobie babybeehind, ale jeszcze nie przyszla. Z tym schnieciem to roznei bywa. Moimi ulubionymi formowanakami sa p'tit dessu todou, innych z tej firmy nei mialam szansy wyprobowac, bo w uk nei ma.
http://www.kittykins.co.uk/cloth-nappies/type/28/brand/p%27tits+dessous
Welur bawelniany, schnie szybciej niz wiele innych, nie sztywnieje w porownaniu do frotowych, chlonie genialnie, no i ma fajne kolory.

Aloha
03-02-2010, 14:34
Z opisu wynika, że to All in One. Dodam tylko, że bardzo ładne AIO :D Jeśli szyć to tylko takie ;)

http://shop.thegoodmama.com/v/vspfiles/photos/4128-62-016-2.jpg

Malina
03-02-2010, 14:36
Aloha, jak Ci sie udalo wstawic zdjecie? bo mi nie wyszlo;)

Piekna jest, prawda?

Aloha
03-02-2010, 14:43
No jakoś tam samo wyszło :D A piękna jest, co tu dużo mówić :mrgreen:

Aloha
03-02-2010, 14:47
Aha, i ja stawiam na to, że to na zewnątrz to jednak PUL jest :)

formichiere
03-02-2010, 14:58
No to jednak nie welur. Ten bamboo fleece to tylko z wyglądu taki polar, miękki itd, ale właściwości polaru nie ma :D. chyba przywiozę pokazać do Łodzi ;-).

Malina
03-02-2010, 15:12
Aha, i ja stawiam na to, że to na zewnątrz to jednak PUL jest :)

Mozliwe, ze pul, bo w sumie to coz innego;)

Aloha
03-02-2010, 15:47
chyba przywiozę pokazać do Łodzi ;-).

A wybierasz się ?:ninja: