PDA

Zobacz pełną wersję : leo czy flaming



szczepka
19-05-2008, 15:46
Witajcie Dziewczyny
Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z chustami. Z tego powodu mam baaardzo poważny problem i liczę na Waszą pomoc. Zbliża się lato a co za tym idzie dużo słońca. Po bardzo skrupulatnej analizie Waszych wypowiedzi i opinii na temat różnych chust postanowiłam, że kupię albo didymosa Indio Flamingo albo Storchenwiege leo marine. No i tu pojawia się problem. Z tego co widzę to storcz w analizach wypada najlepiej, no i ma cudny kolor, który mi się bardzo podoba tylko boję się czy nie będzie za bardzo „przyciągał” promieni słonecznych (w ciemnym jest zawsze bardziej gorąco). Didymos jest jaśniejszy (no i kusi mnie cenowo) ale obawiam się że mój mąż (na razie nie za bardzo przekonany do chustowania) nie ubierze na siebie różu :? i nie uda mi się go w żaden sposób przełamać. No i jeszcze jedno: czy te chusty nie są trochę za bardzo grube na lato. Nie miałam do tej pory styczności z chustami więc nie wiem. Na zdjęciach wyglądają trochę na kocykowate. A może macie jakieś inne propozycję. Pomóżcie

polaquinha
19-05-2008, 15:55
Witaj :D

Masz już konkretnych kandydatów! :)
O leo znajdziesz mnóstwo opinii - to chusta znana i lubiana. Flamingo jest nowoscią i niewiele z nas ja nosiło i macało. Dlatego bedzie mniej opinii.
Wybierz tę która Tobie bardziej przypadnie do gustu :) No i faktycznie ten marine jest dosć ciemny, choć ma wspaniała nośność i jest mięciutki.

Pogrzeb jeszcze troszkę w opiniach a tak w ogole to może w Twojej okolicy są jakies chustomamy, które mogłyby Ci pokazać róznice miedzy poszczególnymi chustami
Pozdrawiam!

Lulka
19-05-2008, 16:04
ja mam flaminga i uwazam ze to boska chusta!
od razu byla mieciutka , nosi sie i dociaga rewelacyjnie, jest przewiewna ma piekny kolor
na lato nr 1 jak dla mnie
a tez myslalam nad leo badz indio :D

19-05-2008, 16:14
obie chusty to dobry wybór.
i pamiętaj - lato trwa tylko dwa-trzy miesiące, nie zawsze jest gorące.
po lecie jest jesień, zima, chłodna wiosna...
kup chustę na dłużej niż na samo lato.
dobrego wyboru!

szczepka
19-05-2008, 16:14
Wow! Dzięki za szybką odpowiedź. Czy mogłabym ewentualnie liczyć na jakieś zdjęcia flaminga. Chodzi mi o to jak wygląda na kimś. Co do leo natur ro jakoś ten kolor nie specjalnie mnie kusi :|

19-05-2008, 16:18
jest oprocz leo marine, leo natural.
sliczny, bezowy, pasuje do wszystkich ciuchów. i Twój mąż nie bedzie mial oporów, by nosic w nim dzieecko. z flamingiem - jak sama zauwazylas, moze miec klopot.

Ania
19-05-2008, 18:09
kup chustę na dłużej niż na samo lato.


BARDZO mi się to spodobało :lol: 8))

petisu
19-05-2008, 19:38
Leo jest mniej przewiewne od Indio, ale kolory ma takie...no pastelowe (mówię o limitowanych seriach. Oprócz Flaminga są jeszcze ziegelrot, gletscher i papaya. :)

szczepka
19-05-2008, 21:16
kup chustę na dłużej niż na samo lato.


BARDZO mi się to spodobało :lol: 8))

Aniu ja właśnie myślę o chuście na cały rok :D bo w cieńszej ubiorę małą :baby: w jeden ciuszek więcej albo zapnę ją pod kurtką w razie zimna, natomiast jak się zrobi gorąco to już nic nie pomoże :oops: A propos jakie są Wasze opinie na temat Indio eis/len? Co daje ta domieszka lnu. Chusta jest może bardziej szorstka, grubsza? Jak się domyślam na pewno bardziej wytrzymała?

petisu
19-05-2008, 21:21
Nie jest grubsza, przynajmniej nic mi się takiego w oczy nie rzuciło (w palce?),lepiej za to nosi ciężkie dzieci. I dośc przewiewna jest, taka chłodniejsza. No i szersza od innych.

Moze posiadaczki coś powiedzą?

Zuzia
19-05-2008, 21:33
Petisu a bedziesz miala cos z tych lnianych nowych kolorów?

petisu
19-05-2008, 21:41
Będziesz. Najpierw quarz, ale mandarine i ziegel też będę zamawiac (dostępne od 27.05.) i to wkrótce, bo mało ich wyprodukowali.

Lulka
19-05-2008, 23:43
lato latem a potem zawsze mozna cos kupic na jesien i zime 8))

szczepka
25-05-2008, 16:16
Dziewczyny a tak z innej beczki. Co myślicie o NATI. Tak czytam i widzę, że często jest porównywana do Storcza. Leosia pewnie tak czy siak w końcu kupię bo mi się strasznie podoba (marin albo rouge) a np Laguna czy Niagara są jednak jaśniejsze i może faktycznie na lato będą jak znalazł. Może i mąż też zaskoczy i nie będzie nosem kręcił jak mu powiem na jesień że chcę jeszcze jedną ;) :D?

aggie
01-06-2008, 17:28
Dziewczyny a tak z innej beczki. Co myślicie o NATI. Tak czytam i widzę, że często jest porównywana do Storcza. Leosia pewnie tak czy siak w końcu kupię bo mi się strasznie podoba (marin albo rouge) a np Laguna czy Niagara są jednak jaśniejsze i może faktycznie na lato będą jak znalazł. Może i mąż też zaskoczy i nie będzie nosem kręcił jak mu powiem na jesień że chcę jeszcze jedną ;) :D?

Mam Nati Toskanie i wg mnie po kilkumiesiecznym noszeniu Nati jest lepsza od storcza. Sama jestem w szoku, bo takich wnioskow sie nie spodziewalam :o

aggie
01-06-2008, 17:31
Dziewczyny a tak z innej beczki. Co myślicie o NATI. Tak czytam i widzę, że często jest porównywana do Storcza. Leosia pewnie tak czy siak w końcu kupię bo mi się strasznie podoba (marin albo rouge) a np Laguna czy Niagara są jednak jaśniejsze i może faktycznie na lato będą jak znalazł. Może i mąż też zaskoczy i nie będzie nosem kręcił jak mu powiem na jesień że chcę jeszcze jedną ;) :D?

Mam Nati Toskanie i wg mnie po kilkumiesiecznym noszeniu Nati jest lepsza od storcza. Sama jestem w szoku, bo takich wnioskow sie nie spodziewalam :o

szczepka
02-06-2008, 23:05
Kochane dziewczyny :thanks: Dziękuję Wam za pomoc. Po przeanalizowaniu za i przeciw zdecydowałam się w końcu na NATI. Może dlatego, że tylko tą chustę miałam możliwość pomacać. Po prostu wiedziałam co biorę a poza tym doszłam do jeszcze innego wniosku. Nie kosztuje nie wiadomo ile i w przypadku gdyby coś miało niewypalić nie będzie mi przykro. No i są do wyboru jaśniejsze kolory. Lagunę mam od 4 dni. :wrapmom: Na szczęście Emilcia pokochała noszenie i jak tak dalej pójdzie na jesień po prostu kupię sobie następną. Cholewcia, nie wiedziałam, że to aż tak wciąga. Jeszcze raz baaaaardzo Wam dziękuję. :applause: