PDA

Zobacz pełną wersję : chyba dorosłam do zakupu nosidła



kejti
21-01-2010, 23:24
no i tu zaczyna się problem, ma być szybko i nieskomplikowanie- głównie dla męża ale ja też bym czasem ponosiła i zastanawiam się nad nubigo bo są piękne i niepowtarzalne czy może coś innego nie wiem już sama. Moje pytanie- jeżeli zamówię takie nosidło na miarę, to jak długo w nim ponoszę dziecia? Mój mały 6,5 mies 8kg i prawie 80cm, rośnie jak na drożdżach:) Jestem zielona w tym temacie i proszę Was kochani o rady

kejti
22-01-2010, 23:38
nikt mi nie powie jak szybko dziecię może wyrosnąć z nosidła:confused:

Padthai
23-01-2010, 00:48
o kurcze - 80 cm - czym go karmisz :lol:
nubigo jak najbardziej
tu link do recenzji
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=7810&highlight=nubigo
Napisz do gosia_nubik, a ona Ci wszystko wyjasni

wg mnie
Twoje dziecie wlasnie konczy szalenczy okres wzrostu i zaczyna zwalniac i stabilizowac sie. W nastepnych latach powinno teoretycznie przybierac ok 3 kg na rok. Nosidla sa zazwyczaj do 15 kg. Wiekszosc nosidel zakupionych dla polroczniakow zaczyna byc przymala po 2 rz. i wtedy szuka sie nowgo nosidla, choc nadal mozna w nich nosic spokojnie jeszcze rok. Kup nubigo na miare, pogadaj z Gosia czego oczekujesz i czego sie obawiasz, a ona napewno dobrze Ci doradzi. Za dwa lata prawdopodobnie i tak bedziesz chciala cos nowego hehe tak to jest.

Jedyne nosidlo z ktorego dzieci nie wyrastaja to podaegi.

kejti
23-01-2010, 21:43
o kurcze - 80 cm - czym go karmisz :lol:.
hehe cyc ponad wszystko, no ale wysoki jest skubany, po mamusi;) jak się urodził miał 59cm. Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź:)

Padthai
25-01-2010, 00:46
a prosze bardzo :hello: