PDA

Zobacz pełną wersję : Nie będzie różowych motylków na szarym tle u Natibaby?



MartaS
21-01-2010, 22:47
No właśnie. tak czekam strasznei na ten wzór a tu odnalazłam na jednym z forum wypowiedź Natalii, która dementuje, że różowe motylki na szarym tle w tym roku się pojawią:

I don't think we will manage to make it with pink this time. Probably it will be grey/purple/brown or orange with white or dark thread. We didn't know which design will win, but we had to prepare yarns, which takes some time.

Maybe we will prepare a short line with wool in this design, but we are thinking rather about silk and linen for it.

For woolies and cashmere we have chosen another design from the contest. It is more gender neutral, less busy, but it is not celtic (sorry). It got quite a lot of votes, the colours will be similar to those with butterlies.

Prawda to???

AMK
21-01-2010, 22:52
No ale rozważa silka lub len.
Ja bym silka w takim wzorku przygarnęła z wielką chęcią :):):)

aurora
21-01-2010, 23:04
Oj, to może z zakupami poczekam http://monixdream.pl/slini.gif

Leika
22-01-2010, 10:12
Noo, ja też czekam na motylki z jedwabiem :) Oby jeszcze tylko kolor mi pasował.

Anntenka
22-01-2010, 10:43
a ja chyba coś przegapiłam
Skąd wy dziewczyny wiecie jakie będą następne wzorki?
Można gdzieś zobaczyć te wygrane projekty?

MartaS
22-01-2010, 10:52
a gdzieś był wątek o tym na forum, a Natalia ogłosiła konkurs na wzorki i jednym z wygranych były właśnie różowe motylki na szarym tle. Gdzieś na stronie natibaby to było umieszczone

wrapsodia
22-01-2010, 10:58
ja tylko mam nadzieję że motylki będą w nowych kolorkach a nie w tych samych co japan i sweet place, bo po co komu chusty wszystkie w tym samym kolorze??? Silk i len git! ale skoro to wzór na wiosnę czy lato to niech będzie w wiosennych kolorach - róż, fiolet, zieleń, niebieski - przecież jest tyle odcieni!! Niech będzie wiosennie!!

Olapio
22-01-2010, 11:04
mimezis popieram

na wiosne musza byc zywe kolorki, a nie kolejne modele w tych samych szarosciach co zimą :(

AMK
22-01-2010, 13:52
To nie był szary, tylko taki jasnosiwy - IMO cudny!

aurora
22-01-2010, 13:53
Dajcie linka!

ulala.v
22-01-2010, 13:53
To nie był szary, tylko taki jasnosiwy - IMO cudny! wybaczcie ignorancję ale....czym to się różni?? :D

Agut
22-01-2010, 13:56
hehehehe a mnie bardziej niz kolory motylków zaciekawiło to :)
For woolies and cashmere we have chosen another design from the contest. It is more gender neutral, less busy, but it is not celtic (sorry). It got quite a lot of votes, the colours will be similar to those with butterlies.

czyżby , czyżby......

MartaS
22-01-2010, 13:57
może być i jasnosiwy. Dla mnie genialnie komponował się z różowymi motylkami. Zobaczymy jakie kolorki wyjdą w takim razie live... Szkoda tylko, że dowiadujemy się tego z obcojęzycznych forów...:hide:

Natalia
22-01-2010, 14:26
może być i jasnosiwy. Dla mnie genialnie komponował się z różowymi motylkami. Zobaczymy jakie kolorki wyjdą w takim razie live... Szkoda tylko, że dowiadujemy się tego z obcojęzycznych forów...:hide:

Dlatego, że zapis na TBW jest nieaktualny. :lol:
Proponuję cieszyć się posiadanymi chustami i nie martwić się zbytnio. :)

MartaS
22-01-2010, 14:34
o.. to możemy miec nadzieję, na różowe motylki ??? Wiem, wiem, pewnie nam nie powiesz nam Natalio... musimy się uzbroić w cierpliwość, ale promyk nadziei jest :)

AMK
22-01-2010, 15:02
Ja mam tylko prośbę, by debiut motylków odbył się na tym zacnym forum :)

dorulka
22-01-2010, 15:09
Ja mam tylko prośbę, by debiut motylków odbył się na tym zacnym forum :)

:iagree::iagree:

Bo odlecą do innych krajów, jak fioletowy jedwab i wełna:cryy:

Natalia
23-01-2010, 16:18
Ja mam tylko prośbę, by debiut motylków odbył się na tym zacnym forum :)

Dobra, obiecuję. :rolleyes:

erithacus
23-01-2010, 16:44
Róż i szary ładny, ale gdyby tak połączyć zielony z niebieskim albo fiolet z zielenią... mmmm.. :love:

MartaS
23-01-2010, 18:18
Dobra, obiecuję. :rolleyes:

O to już faajnie :)

Mayka1981
23-01-2010, 23:34
a ja chyba coś przegapiłam
Skąd wy dziewczyny wiecie jakie będą następne wzorki?
Można gdzieś zobaczyć te wygrane projekty?

to ten wzór:

http://www.natibaby.pl/konkursy/1029.jpg


a gdzieś był wątek o tym na forum, a Natalia ogłosiła konkurs na wzorki i jednym z wygranych były właśnie różowe motylki na szarym tle. Gdzieś na stronie natibaby to było umieszczone


Dajcie linka!

z tej strony :lol:

http://www.natibaby.pl/?mod=./konkursy/jq_konkurs_wyniki.php

ja tam bym chciała ten projekt z tropami... :lol:

aurora
23-01-2010, 23:37
Umarłam ponownie. Chyba nie będę zakupów żadnych robić i kasę trzymać, żebym znowu z zaskoczenia nie została wzięta...

Można od razu klepać 4,6 :P

MartaS
23-01-2010, 23:44
Ten wzór jest po prostu piękny !!!! Natalio czekamy :) Wezmę go nawet jak będzie 100% bawełny

metis1
27-01-2010, 12:57
Tez czekam na nowe wzory :roll: Motylki bardzo ciekawe, mam nadzieje, ze inne wersje kolorystyczne tez będą...
Mam rudego japana, a z cienkich Nati (bo jeszcze w taką celuję) dostępnych teraz nic mnie nie zachwyca. Szczegolnie czekam na lny i jedwabie...