PDA

Zobacz pełną wersję : Womar,chusty i fatalne wiązanie modelki...znowu:/



truscaffka
21-01-2010, 14:46
http://allegro.pl/item883883937_womar_nosidelko_zaffiro_chusta_n17_g ratrisy.html

visenna2
21-01-2010, 14:49
Ale jakie ładne kolory :p

rzufik
21-01-2010, 14:56
napisałąm nawet kurde maila do womaru bo mnie tak wku*wiło :mad

Bonita
21-01-2010, 14:58
Podają że splot skośnokrzyżowy ale nosi tylko do 13 kg? Coś mi się nie zgadza :hide: A kolorki ładne, prawda, i cena bardzo przystępna ;)

truscaffka
21-01-2010, 14:59
napisałąm nawet kurde maila do womaru bo mnie tak wku*wiło :mad

może do tego sprzedawcy napiszmy, który to na allegro wystawia...

jamamajka
21-01-2010, 15:00
No ciekawe zjawisko. Producent chust, który NIC nie wie o wiązaniu...:omg:
edit: ani o noszeniu w ogóle, właśnie doczytałam że dzieci na plecach polecają nosić powyżej roczku, tak samo "w pozycji siedzącej pleckami do rodzica" :mad:

rzufiku, a co napisałaś?

Jasnie Pani :)
21-01-2010, 15:07
Podają że splot skośnokrzyżowy ale nosi tylko do 13 kg? Coś mi się nie zgadza :hide:

to jakos z polskimi normami jest zwiazane.

rzufik
21-01-2010, 15:23
a co sprzedawca ma do zdjęc? zamiescił fotki do producenta, bo takie były w katalogu.
mam zacytowac maila? nie wiem czy sie wam spodoba, pisalam na szybko w nerwach :lol:

ktos podobno widział te chusty (gdzies na forum było chyba w watku o womarze) i to nie jest splot skosnokrzyżowy... ale ja nei wiem...

Jasnie Pani :)
21-01-2010, 15:26
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=15284&highlight=womar&page=3
post nr 49

martajotka
21-01-2010, 15:47
przecież zdjęcia są takie, by zaprezentować chustę a nie to jak się w tym nosi czy dziecko czuje. Możemy mieć tylko nadzieję, że chusta sama w sobie przyzwoita i noszący ją rodzice będą umeili dociagnąć...

morepig
21-01-2010, 15:50
Po zakupie bardzo prosimy o informację, który kolor śpiworka mamy wysłać do Państwa.

LOL :D

ulala.v
21-01-2010, 15:55
o tych chustach już tu było sporo a ja zanim to przeczytałam to się prawie nabrałam na te skośnokrzyżykowe obiecanki.
Przestrzegam nie tylko przed chustą ale i przed sprzedawcą http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=21682&highlight=womar post #18

hanti
21-01-2010, 16:00
straszne, bo jeśli zdamy sobie sprawę z tego że to forum to wąski margines chustomam, a większość rodziców wierzy producentom, to jest to przerażające. Bo Ci rodzice będą wiązali wg instrukcji załączonej do chusty.

To tak jakbyście kupiły jakiś sprzęt rtv, nie podłączacie kabelków na ślepo tylko kierujecie się instrukcją, podobnie zrobi większość rodziców którzy kupią chustę w sklepie :(

rzufik
21-01-2010, 16:05
straszne, bo jeśli zdamy sobie sprawę z tego że to forum to wąski margines chustomam, a większość rodziców wierzy producentom, to jest to przerażające. Bo Ci rodzice będą wiązali wg instrukcji załączonej do chusty.

To tak jakbyście kupiły jakiś sprzęt rtv, nie podłączacie kabelków na ślepo tylko kierujecie się instrukcją, podobnie zrobi większość rodziców którzy kupią chustę w sklepie :(
o to zahaczyłam w mailu :(

a napisałam tak (do womaru)
"witam, chciałabym prosić w swoim imieniu ale także w imieniu innych mam noszących w chustach (z forum chusty.info) o przykładanie się do wiązan które przedstawiacie na zdjęciach jako prawidłowe w używaniu chust wiązanych. w sposób jaki jest pokazany na zdjeciach mozna, owszem chustę zawiązac ale nie bedzie to ani wygodnie dla noszącego i noszonego , ani też ZDROWE. jesli juz musicie zarabiać pieniądze oferując taki bubel za tak dużą kase, proszę nie narażajcie zdrowia dzieci!!!!
w internecie jest mnóstwo zdjęc i filmów z instrukcjami proprawnego wiązania chust i naprawde mozna to zrobić poprawnie i nie dezorientowac potencjalnych klientów.
z wyrazami uzasadnionego zaniepokojenia, (imie i nazwisko)"

ane
21-01-2010, 17:37
przecież zdjęcia są takie, by zaprezentować chustę a nie to jak się w tym nosi czy dziecko czuje. Możemy mieć tylko nadzieję, że chusta sama w sobie przyzwoita i noszący ją rodzice będą umeili dociagnąć...

zaprezentować chustę można na trawie. leżącą. bez dziecka.
a skąd ci rodzice mają wiedzieć, jak dociągnąć? jeśli z tematem się wcześniej nie zetknęli, to spojrzą tylko na zdjęcia z aukcji, z instrukcji i już. nie wszyscy będą szukać bardziej szczegółowych informacji. nie wszyscy trafią na chustowe fora, nie wszyscy znajdą doradcę.

irytują mnie niechlujne wiązania. w ten sposób przecież firma się prezentuje, wystawia sobie ocenę.

Anntenka
21-01-2010, 17:44
a mnie zastanawia
w który egzemplarz zawiązana jest pani na fotce
bo nie pasi mi do żadnego z prezentowanych kolorow
to oni maja wiecej kolorow w ofercie?

ulala.v
21-01-2010, 17:46
a mnie zastanawia
w który egzemplarz zawiązana jest pani na fotce
bo nie pasi mi do żadnego z prezentowanych kolorow
to oni maja wiecej kolorow w ofercie?
Pani na fotce jest zawiązana w Girasola :roll:
tu o tym było: http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=21682&highlight=womar

aliona
21-01-2010, 17:52
Pani na fotce jest zawiązana w Girasola :roll:
tu o tym było: http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=21682&highlight=womar

:omg:
niech mnie!
niezły numer.
zawiązana w girasa, sprzedają co innego niż ma na sobie kobieta,
wiązanie upitolone na maxa :lol:
no co jeszcze?

a właśnie miałam pisać, że bardzo mi się podoba ta chusta, która ma na sobie modelka. wniosek - muszę sie rozejrzeć za girasolkiem ;-)

roneczka
23-01-2010, 01:00
a właśnie miałam pisać, że bardzo mi się podoba ta chusta, która ma na sobie modelka. wniosek - muszę sie rozejrzeć za girasolkiem ;-)


No to niezłą reklamę zrobili dla Girasola. Teraz pnące nasturcje zejdą Oli na pniu :-)))

jamamajka
23-01-2010, 12:16
Czytam, czytam i robią mi się coraz większe oczy, o tak: :omg:

A najlepsze, że na swojej stronie internetowej napisali:
Nieodpowiednio dociągnięta chusta lub źle dobrane nosidło powoduje, że środek ciężkości dziecka opada zbyt nisko, co wiąże się z niewłaściwym ułożeniem dziecka, nadmiernym obciążeniem ramion i kręgosłupa opiekuna oraz bólami mięśni.

Po czym zdjęcie babki z nieodpowiednio dociągniętej chuście umieszczają na allegro. Co za hipokryci.

Ciśnienie mi się podnosi, jak widzę takie rzeczy.

Mayka1981
23-01-2010, 12:50
:roll:

poprzednio pisałam do wystawiającego - dostałam piękną odpowiedź (jak wszyscy:twisted:) i zniknęli z allegro z tymi girasolami...

to co, jeszcze raz?