PDA

Zobacz pełną wersję : chustoMT i pouch



karolinka251
20-01-2010, 09:41
Zośka waży ok 13 kg, na spacerach nóżki ją bolą i woła opppa :-) chustę ciężko mi się wiąże na puchówkę więc:
Pytanie nr 1: Zachciało mi się chusto MT i mam dylemat z czego szyć czy starej Natki pasiastej czy z grecji? i czy 4m wystarczą czy mało?
Pytanie nr 2: Poucha poszukuję dl amojej panny co polecicie? Z kółkową się jakoś nie mogę dogadać

vatanaya
20-01-2010, 09:57
ja wlasnie jestem na tym samaym etapie. no i podobno nie starczy 4 m (ja mam ulisie z ktorej chce uszyc chustomt i ona ma 4,2) - ale szyjace na pewno cos fajnego wymysla zeby co materialy dolozyc :lol:

Jasnie Pani :)
20-01-2010, 10:00
Ja musialam miec minimum 4.6 jak zamawialam ChMt.
Poza tym jakos mi lepiej do ChMt pasuje material pasiaczków niz zakardowej Grecji.

wrapsodia
20-01-2010, 10:38
na chustomt raczej grubsze chusty, zwykle ze starych natek i hopków szyją, 4m to za mało, zwłaszcza jak chcesz nosić na kurtkę to pasy muszą być dłuższe, 4,6 to minimum. Mnie by się chmt nie chciało wiązać na szybko. Pouch nie wiem czy ci dobrze poniesie tyle kilo, a próbowalaś scootababy? to właśnie nosidełko na szybko na bioderko a odciąża też pas biodrowy, jest regulacja wiec i na kurtke i potem bez będzie ok.

Anntenka
20-01-2010, 11:17
hmmm jakby dobrze skroic to taki prosty mt wyjdzie z 4m, nawet z pasami po 2,2m
problem moze byc z pasem dolnym ale tutaj mozna zastosowac zastepczo np sztruks
no i nie bedzie zadnych kapturkow bo tkaniny malo :)

aliona
20-01-2010, 11:32
o! dobre wieści. a z jonasa będzie fajny chMT?
bo jonas raczej nie jest gruby.
mnie też wzięło na chMT, jakis taki ogólny trend się zrobił :mrgreen:

vatanaya
20-01-2010, 11:40
JA BEDE MIALA Z ULISI :p nikt kupic jej nie chce a i mi trudno sie z nia rozstac wiec ja skroje :rolleyes:

aliona
20-01-2010, 11:42
JA BEDE MIALA Z ULISI :p nikt kupic jej nie chce a i mi trudno sie z nia rozstac wiec ja skroje :rolleyes:

z ulisi będzie śliczny!
sama szyjesz vatanayo?
ja się pocieszam, że dla małych osób i drobnych dzieci nie trzeba tyle materiału ;)

vatanaya
20-01-2010, 11:48
niestety ja az takich zdolnosci tworczych przy maszynie nie mam :oops:
myrra mi uszyje, bo ładnie poprosiłam (a juz mam od niej MT) :hide: