PDA

Zobacz pełną wersję : Bio Nappy Fresh



annya
19-01-2010, 17:55
Przepraszam, ale ja dzisiaj jestem wybitnie nie kumata :hide:.

Pralki automatyczne:
Dodaj jedną miarkę proszku w dodatku do zwykłej ilości detergentu.

Co to znaczy jedna miarka? Ja nie dopatrzyłam się żadnej miarki. Dodam jeszcze, że pralka ma raptem 3.5kg wsadu - ile go dodać, a może lepiej prać tylko w nim?

ekomummy
19-01-2010, 18:06
Przepraszam, ale ja dzisiaj jestem wybitnie nie kumata :hide:.

Pralki automatyczne:
Dodaj jedną miarkę proszku w dodatku do zwykłej ilości detergentu.

Co to znaczy jedna miarka? Ja nie dopatrzyłam się żadnej miarki. Dodam jeszcze, że pralka ma raptem 3.5kg wsadu - ile go dodać, a może lepiej prać tylko w nim?

Aniu,
Na opakowaniu napisane jest "one dessert spoon (15 ml). Czyli ja dodasz jedną łyżeczkę do normalnego proszku powinno być dobrze :)

Nappy Fresh jest raczej dodatkiem sanityzującym i powinien być dodany do proszku. Nie jest proszkiem do prania pieluch.

Ale może ktoś próbował prać tylko w nim? :

annya
19-01-2010, 18:09
Dziękuję - ciężko dzisiaj z logicznym myśleniem u mnie ;-).

ekomummy
19-01-2010, 18:23
Dziękuję - ciężko dzisiaj z logicznym myśleniem u mnie ;-).

Ja mam tak samo ostatnio :hide:. Szczególnie po nieprzespanych nocach :lol:

annya
19-01-2010, 18:30
Odnośnie Bio Nappy Fresha - gdzieś znalazłam info, że dziewczyna tylko jego używała. Być może (co nie było napisane), tylko w fazie płukania?

Cóż, "poOTuję".
U mnie z tego powodu totalne zmęczenie. Co 1.5h karmienie - przegięcie :cool:. Ale i tak go kocham najbardziej na świecie (ok, na równi z Ninką).

mamru
19-01-2010, 20:08
jeśli gdzieś tu na forum przeczytałaś o praniu tylko w BIO-D Nappy Fresh to w tym wątku: http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=16091
ale ja osobiście nie polecam prania tylko w dodatku-próbowałam kilka razy i pieluszki nie były doprane :hide: A zwykłego proszku na prawdę nie trzeba dużo-ja sypię 50ml proszku+15ml bio-d

kontynuując OT; kiedy my się wreszcie wyśpimy:confused:

Iwka
19-01-2010, 20:37
15 ml to łyżka stołowa (oni chyba mają duże desery). Ja używam miarki od syropu, jest OK:)

Em
20-01-2010, 00:16
Ale może ktoś próbował prać tylko w nim? :

Ja byłam taka mądra. Całe nasze prania tak robiłam:duh: i nie zorientowałabym się, gdyby nie forum.:omg:

ekomummy
20-01-2010, 14:45
j

kontynuując OT; kiedy my się wreszcie wyśpimy:confused:

No własnie, kiedy my się w końcu wyśpimy? :cool: Marzę o takiej nocy.

Em, to pranie pewnie miałaś super czyste :p